АПРИЛчето е малък акробат, в корема прави салто след шпагат. - ТЕМА 14

  • 29 993
  • 777
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 479
amy_lee, благодаря за корекцията.  Hug  Да объркала съм в писането реда.  doh
Съжалявам за грешката, сега ще си коригирам и поста.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 884
То не е трудно толкова самото обличане, бодитата нали си имат на едното рамо копченца или едно прихлупване към раменцат, така че се отваря доста и няма усилие при обличането. Обаче самите бебета не обичат да им обличат дрехи през главата, пищят, съпротивляват се и си извиват главичките. Аз им бях хванала цаката като хубаво разтварям деколтето, поставям дрешката с дупката под главичката и после много бързо прехвърлям през лицето.
Не зная дали обясних ясно, но няма как да ви покажа нагледно. Освен да търся клипчета, то сигурно има... Crazy

# 33
  • Мнения: 285
Рози, мерси за темата! На мен бодитата с предно закопчаване са ми по-удобни, но ако имате повече ота тези през глава, ще се справите! Да си призная, забравила съм какво и да държиш малко бебче на ръце, да го къпеш, бършеш и т.н... Но сигурна съм, че както вие ще свикнете за ден два, така и аз ще си припомня.

Преди ок. 2 седмици имаше нови бебешки дрешки в Некст, но пак не бяха толкова разнообразни като в сайта. В мола на Стамболийски също ще откриват магазин, даже може и да е отворен вече.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 245
Благодаря за темата, РоЗи!   bouquet
Само хубави новини да има и нито едно подранило бебе! Simple Smile

Принципно бодитата с предно закопчаванр са по-лесни за обличане, особено за майки с първо детенце за началото, когато още е малко страшно пипането. Но както беше писал някой, бебетата, не са толкова крехки, като знаеш, че трябва да го облечеш и няма мърдане.
Не зная колко е истина, ни съм чела, че бебета с по-травматично естествено раждане, плачат повече и по-трудно "дават" да се обличат с тесни дрешки през главата.

# 35
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен в новата темичка   bouquet
Изобщо не е трудно обличането през глава, но както са казали и другите на бебета не им е приятно и се съпротивляват. То пък не може всичко да е само с копчета Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Red tree направи ми впечатление,че сме с един и същ термин пък лентичката ти е с две седмици назад.  newsm78
Ако си мислите ,че е трудно да обличате през главата малки бебета,почакайте да пораснат и да почнат да се въртят и да шават. А като започнат пък да си избират сами дрехите е ужас  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 399
Да си кажа и мен мало ме е страх от обличането през главата , но ще се справим.

Red tree тъкмо и аз пишех за лентичката ти и лина ме изпревари.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 269
На мен половината бодита са ни през главата - имам и с копчета, повечето май са с прихлупване. Майка ми ме плаши за тях, но аз съм оптимистка. Simple Smile
За размера - бях писала и по-назад, 56 см вземам. Бебо върви мъничък, но току-виж се роди 52 примерно. По-добре да са по-големки няколко седмици, отколкото изобщо да не станат и да ме е яд. Поне аз така си мисля.
Като говорим за обличането - правилен ли е редът: първо боди, после ританки и отгоре ако има нужда гащеризонче? Аз така си го представям господинчото.  Или може ако е по-топло само с боди (къс или дълъг ръкав) и гащеризон.

# 39
  • София
  • Мнения: 11 784
Еее ти па и боди и ританки и гащеризон не е ли много? Или само боди и ританки, или боди и гащеризон и в двата случая чорапчета ?

# 40
  • Мнения: 140
Записче в новата темичка и отивам да дочитам.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 245
vstoilova, lina_bs, терминът ми по ПРМ е 5.05., лентичката ми е по него. Тъй като първия път раждах секцио, заради очите и сега ще е така, съм си харесала дата 20.04., живот и здраве се надявам и в действителност сметките ми да излязат и да устискам до тогава, че от 17 г.с. съм на легло, заради контракции. Пък и овен ми харесва доста повече като зодия от телец. Simple Smile

Бодита взимам предимно 56 и 62, тези за новородени умаляват за 2 седмици. За обличането зависи от температурите. Ако е топло и аз съм по сандали и къс ръкав, мисля бебето да е с боди с късо ръкавче и някаква лека дрешка отгоре. Ако пък е студ и влага, като миналата година: боди с къс ръкав, гащеризонче и евентуално жилетчица.

Оттук съм си харесала доста неща, но чакам НОИ да се проявят като платци и да се развихря. http://www.chochkobochko.com/index.php?route=product/category&path=69

# 42
  • Мнения: 53
Честито на Тиквичка   bouquet Да са здрави, усмихнати и с голям късмет мъниците  Praynig Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 11 784
Цитат
Оттук съм си харесала доста неща, но чакам НОИ да се проявят като платци и да се развихря. http://www.chochkobochko.com/index.php?route=product/category&path=69

аууу разкошни неща, поръчвала ли си досега? виждам че са английски? Значи чакам и аз НОИ и ще поръчам нещичко  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 2 245
Цитат
Оттук съм си харесала доста неща, но чакам НОИ да се проявят като платци и да се развихря. http://www.chochkobochko.com/index.php?route=product/category&path=69

аууу разкошни неща, поръчвала ли си досега? виждам че са английски? Значи чакам и аз НОИ и ще поръчам нещичко  Laughing

Ох, не съм, Маце, и за качеството не мога да гарантирам, но искам да поръчам много неща, доствката е безплатна над 85 лв...направо ръцете ме сърбят!
Ей в това съм влюбена  Heart Eyes
http://www.chochkobochko.com/image/data/20.01.2015/F56A1679.JPG

Общи условия

Активация на акаунт