Въпрос за кухненски робот

  • 1 445
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. Извинете ме, че пускам нова тема, но не намерих подходяща за питането си. Блендер каната ми сдаде багажа и докато ровех с какво да я заменя попаднах на този кухненски робот https://www.technomarket.bg/products/09116586/neo-fp-888 Каната я използвам за шейкове и смутита, но ме поблазни функцията за рязане на салатки, каквато имат роботите. Въпросът ми е дали този има такава функция? Дадени са някакви приставки, но съм голям профан що се отнася до домакински уреди и готвене #Crazy Не ми се инвестира в по-качествен робот от по-висок клас, най-вече, защото няма да използвам цялата му функционалност, а пък този е на приемлива за мен цена.

# 1
  • Мнения: 471
Здравей, не знам дали ще ти е полезен не само този ами и друг робот ,защото точно салата не може да се реже с него. Може да рендосва /например морков, цвекло , тиквички, картоф.../ може да реже на ситно / примерно за готвене на ситно лук , чушка / ,но салата домат , краставица , картофена ,зелена... няма как да нареже , таратор може със стъргана краставица /не на ситни кубчета/, картофи за мусака и за пържене също не може да реже ...По принцип роботите могат да режат  и на шайби краставици , моркови, колбаси.... Съвета ми е купи си хубав блендер и ако имаш нужда хубав чопър  , който мисля че ще е по удобен за ежедневна употреба . Този робот също е слабичък , хубаво е да е поне 1000W. Цената му наистина е приятна , но не знам дали си заслужава.  Wink    Дано съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 4
Недей да си купуваш точно този кухненски робот.Наскоро си го купих и вече е с 3 жалби в КЗП.Счупи му се купата и държача на рендето,докато рендосвах не морков,а кашкавал.От сервиза отказаха замяна,а и не предлагат отделно купа,за да си закупя.И сега отива на боклука

Общи условия

Активация на акаунт