Баба Марта се задава, здрави бебчета през ЮНИ обещава! - тема 9

  • 29 693
  • 703
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Записвам се в новата тема и отивам да се приготвям да отлитам от работното място.

# 16
  • Мнения: 32
Страхотна мартенската темичка, Елле, браво ....хайде да ни е честита...    bouquet

# 17
  • Мнения: 268
Благодарности за новата тема. Тъй като някой питаше... аз ще ходя на късната ФМ, просто защото пропуснах възможността за предходните (твърде късно се сетих да си запазвам час). Правя го единствено заради второто мнение иначе не мисля ,че е належащо. Мимко - хареса ми поста ти за дискусиите и мненията.

# 18
  • Мнения: 493
Ел, много свежарска темичка:)

Аз пак с моите вълнения за домашно приготвена храна бебешка храна...чудя се, като излязат сега зелениите дали мога да си затворя лапад с ориз в бурканчета...ще се разровя за някоя рецепта...защото мога да си замразя лапад, но е хубаво да имам направо готови пюренца бурканчета за ядене, само да притоплям и толкова...

# 19
# 20
  • Мнения: 78
за сега само запис, че излизам.Ellle темата е много свежа!

# 21
  • Мнения: 636
Честита ни нова темичка да е пълна само с добри новини . Elle да вземеш и мен най-накрая да ме запишеш на първа страница след толкова изписани теми  Joy , а пиша в темата почти от началото   -термин 25ти май .син щъркел
За  бъбреците -мен ме болеше един път от дясно и чак до спешното ходихме , че и мен си ме режеше и се бях поизплашила а тогава още не усещах бебо на често. На другият ден ходих на преглед и ми казаха ,ч е сигурно са бъбреци и ако се повтори на лекар, но за мой късмет минаха вече 2месеца   и не съм имала проблем . И аз само се мъча с тая пуста вода  ту пия ту не пия много на периоди съм . 1,5литра мисля , че ги пия , но за повече вече се наливам насила .

# 22
  • Мнения: 519
 newsm78 незнам бъбреци ли са или някои мускули но днес от тая болка ми е объркан целия ден....спи ми се ацки много....гони ме постоянен глад....на мен не ми причернява от глад....а днес и това се случи докато се прибирах от пазар......а днес времето беше прекрасно за разходка....а що се отнася за затваряне на буркани с храна за зимата....в нашето семейство това се прави винаги...Най често се приготвя някаква полуготова храна която да може да се приготви на котлона за 10тина минути...така че аз съм За

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 18:55 от desyy1

# 23
  • Мнения: 180
Прекрасна тема, Елле:-) Благодаря.
Всички болни - и малки и големи бързо да оздравяват.
Днес тъкмо стигам до работа. Звънят ми от яслата, че има варицела.    Shocked и  то в нашата група. Не съм я карала и сега не знам как да постъпя. Само си мисля, че не е удачно да ходя и на ЖК. А не съм била на преглед от 19ти януари. С детето сме вкъщи  Sad
Десси, възможно е да са бъбреци. Отиди на лекар. Бъбреци болят ужасно неприятно според мен   Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 674
За съжаление по въпроса с варицелата нищо не може да се направи. Остави детенце в къщи, ако имаш възможност и след 21 дни ще спреш да се притесняваш, ако не се прояви варицела. Но това не значи, че може да ходи на градина - там трябва да минат 21 дни от последното заразено детенце, а това може да е много - в яслата на дъщерята продължи от август до ноември. Добре е да те не хваща, но имам приятелка, която изкара варицела с първата бременност и има съвсем здраво дете. Консултирай се и с АГ, ЛЛ и вирусолог ако се наложи, но с повече късмет ще се разминеш. Стискам ти палци.

# 25
  • Мнения: 540
И аз да се запиша.
Elle   bouquet за новата тема.
Абсолютно съм съгласна,че никой няма право да налага мнение или да претендира,че знае най-добре,кое може и кое не. В крайна сметка,всеки сам решава,как ще отглежда детето си.
В групата на малкия пак има скарлатина и тази седмица съм го оставила в къщи.
Днес бяхме на лекар и тя като видя,че още има обриви,каза,че може би черния дроб е натоварен... Забрани купен сок,пастет,бял хляб,шоколад,майонеза,всичко що има консерванти  ooooh!
От утре само на домашни неща.

# 26
  • Мнения: 493
деси и аз съм като теб - с постоянно желание за сън и пристъпи на глад - стана ми изведнъж така в петък, днес много се освежих със сока сутринта, но ето сега съм вечеряла, и усещам глад.., newsm78

# 27
  • Мнения: 5 173
Снежинке, знам, че Анелия К, от др отчетна също не беше карала и се притесняваше да не се зарази от момченцето. Май някакво изследване си прави, питай я, за да си спокойна.

# 28
# 29
  • Мнения: 180
Шушулче, днес пуснах антитела, за да видя дали имам имунитет. Но си прегледах детския картон и там пише, че само скарлатина съм карала. Иначе май, май ще излизам в болнични като цяло, че ми писна, но най съм разочарована от незаангажираността на най-близките.

Общи условия

Активация на акаунт