АПРИЛски мами бъбриви чакат бебета щастливи - Тема 17

  • 28 932
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 286
Честито на мама Vaseto29. Направо настръхнах докато четях  Hug
Ро3и страхотна пролетна темичка. Благодаря. Дано предизвика и времето да се оправи  Rolling Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 331
Леле ставам, отварям и гледам имаме си бебче, страхотна новина за събуждане! Честито, Vaseto! Бъдете живи и здрави, бързо възстановяване на мама!  Hug

Рози, благодаря ти за темичката! Много е свежарска!  Heart Eyes Не си единствената, която пие фолиева киселина, аз не съм я спирала, докторът не ми е казвал. Понякога я забравям  Laughing

Аз не искам да мрънкам много, предвид хубавите новини,но снощи беше най-кошмарната ми вечер някога. Такива болки отдолу не съм имала. В комбинация с ритници и болки в краката. Към 2 се преместих на дивана, може би съм заспала към 3. Ставах няколко пъти. Сутринта вече имаше някакво облекчение и успях да си поспя  Sad

# 17
  • Мнения: 200
Ууу, много хубавка темата, чудна! Благо!

И честито на новото ни бебоче на мама Веси!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 140
Честито бебче на Васето, ного радост да и носи. Май се започва.... Laughing

# 19
  • Мнения: 164
Честито бебче на Vaseto!!! Да са живи и здрави!!! Много хубави новини в това тъпо време Simple Smile

Shantel май вчера доста си преуморила бебока щом ти е дал такъв зор..почивай повече днес Simple Smile ти няма ли да ни покажеш плетивата на Amy Stuck Out Tongue

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Записвам се в новата темичка. Рози   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 493
Честито бебенце на Васето! Жив и здрав да е Антон!!   Hug

Супер новина, много се радвам  Party

Явно, че и днес няма да имам превод от НОИ, затова гледам да не мисля за тях  #2gunfire и затова пера и гладя бебешки неща  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 703
Лелелелее, тя вчера Васето писа и нищо не предвещаваше да тръгва да ражда. Колко изненадващо се случват нещата. Честито и бебе и то с какви мерки само доста преди термин  Grinning истински мъж  smile3501
Тя темата пролетна, ама само темата, времето хич не ще да става и то пролетно. Аз пия фолиева киселина, но защото се съдържа в железния ми препарат.

# 23
  • Мнения: 2 026
Цоп в новата тема, супер е  Hug
И аз снощи бях с болки ниско, а като си легнах така ме заболя и кръста, та ни напред да се свия за корема, ни назад да опъна кръста, много беше гаднично.

# 24
  • Мнения: 503
Честито бебче на мама Веси!
Честита да ни е и новата тема   bouquet за Рози

# 25
  • Мнения: 703
Цоп в новата тема, супер е  Hug
И аз снощи бях с болки ниско, а като си легнах така ме заболя и кръста, та ни напред да се свия за корема, ни назад да опъна кръста, много беше гаднично.
Мария, ти защо така ме съмняваш наскоро беше писала за по-продължителни контракции, сега болки в кръста, което също си е признак  Flutter
А бе то точно тези, които най не са съмнителни при тях става. Ето мацето ми беше най-съмнителна, ама още държи фронта. Оффф само аз сега да не взема да тръгна както преспокойно си пиша  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 606
Рози - мерси за темата, страхотна е станала!   bouquet За заверките - не знам със сигурност дали ще искат, ама като слушах обясненията на моята позната - по-скоро не! Фолиевата я има в Пренатала който пия и двамата доктори които питах до кога ще го пия, казаха й докато кърмя, така че... с фолиевата скоро няма да се разделяме явно!
Vaseto - честито! Да ви е жив и много здрав!  newsm67

Момичета мартенските бебоци по азбучен ред май се раждат! LaughingТака че следващите с намислени имена с А и Б да се готвят!  Mr. Green

Sun - аз от 3-4 месеца в 90% от сутрините закусвам 1 и също и не ми е омръзнало. Даже като променя закуската все едно не съм яла Wink

Тази сутрин пак с такъв ужасен кошмар се събудих Sad. Уж съм спокойна, ама явно на подсъзнателно ниво хич не ми е ок ситуацията.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 498
Благодаря, момичета, за мен е удоволствие всяка нова тема   bouquet
С тия детелинки се надявам да запролетим малко... Stuck Out Tongue

Ох, и аз взех оня ден едно гащеризонче от плюш, за изписването, да има. Страх ме е с това време, то май беше рано да пера потниците и роклите Grinning

Ааааа, аз верно че давам зор, ама не чак толкова!
Поне още 2-3 седмици да изтрая. Моята бебочка ще е с В, живот и здраве, така че не ме слагайте в най-първите редици, хахаха.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 313
Аз също закусвам едно и също - здравословна закуска овесени ядки, с кисело мляко, някакъв нарязан плод вътре, 2 вида ядки, каквито съм купила, 2 бисквитки Simple Smile не ми е омръзнало.....нооо от супер много четене за запаека вчера, за което благодаря и на тук отзовалите се, вчера вечерта преди лягане, топла вода с лъжица мед, тази сутрин отново при ставане - топла вода с лъжица мед, вчера също така ядох киви и круша, 9 сини сливи. Еми днес бях доволна и щастлива и не ревах в ВЦ-то, като предните 3 дни Simple Smile

Пия фолиева киселина и ще пия до края на кърменето по препоръка на лекаря.

Рози, благодарим ти отново за жеста.

А за хубавата новина, и аз като получих смс-а от Васето и викам си, я кой пък ми пише... и като погледнах - аз съм Васето и т.н. и направооо ми се разтекоха едни сълзииии, толкова се зарадвах, че подивях ....веднага  го пуснах в темичката, за да се радват всички. Миличката, дано да не й е много трудно сега с бебето.  Heart Eyes

Все забравям да кажа - пишете като почват болки, контракции, т.е. описвайте ги, че да знаем какво ни се случва,... аз незнам дали ще разбера ама... дано. И друго да питам...след като родим, в кой раздел на форума се местим?

# 29
  • Мнения: 2 026
Synni__ преди време се оплаквах пак от болки ниско като при ПМС,но без втърдяване на целия корем, но АГ-то каза, че няма нищо.В петък като бях пак й споделих и тя каза, че всичко е нормално-води, плацента и на тоновете не се засякоха контракции.Но Може би е някаква подготовка не знам, като се има предвид, че вчера доста си починах, а не както обикновено да вися на дивана-полежах си хубаво, но, уви.Каквото такова, не ме плаши нищо, каквото е писано ще става  Party
Нещо и течението ми се е засилило, както вчера в коментар споменах, днес пак така, така ме стопли, че все едно съм се напишкала.
П.С явно колкото повече наближава времето, толкова повече подсъзнателно се панирам, защото иначе си се успокоявам, но подсъзнанието е много нещо.От известно време само раждания сънувам, ето снощи пак.Сънувах си, че обличам бебка за излизане с едно готино костюмче хахах  Joy до преди 1-2 седмици не бях сънувала нищо свързано с бременността, чак тъпо ми ставаше хаха

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 12:04 от Мария92

Общи условия

Активация на акаунт