Хранителна добавка Сириус Д- някой ползвал ли е?

  • 10 320
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте,  баща ми е болен от Паркинсон. Казаха ми, че тази хранителна добавка добре действа на това заболяване. Четох в нета, има оригинал, явно и  ментета, снабдява се чрез дистрибутори, изобщо малък хаос. Но ми се иска ако някой е ползвал и има наблюдения да сподели- как я купува, действа ли ...
Благодаря предварително!

# 1
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Мъжът ми я пи точно преди година в продължение на 2,3 месеца. Опериран бе от дискова херния година преди това, а братовчед ми му я препоръча заради постоянните болки в кръста (малко стана тоя, оня, като в сериал Grinning).
Така де, поръчвах я от официалния (уж) сайт на Сириус-Д. Сигурно е бил официален, защото ни дадоха и някакви документи с печати, подписи и начини на употреба, не помня точно вече. Получавахме доставката чрез куриер.
За ефект не съм сигурна, според мен няма особен. Мъжът ми в началото казваше, че по-малко го боли, но не бяхме сигурни дали не беше плацебо ефектът.
Може и да помага донякъде. За Паркинсон нямам наблюдения.
Това е от мен. Simple Smile


Редактирам се:
Сега говорих с мъжа си. Каза, че към днешна дата смята, че това е безсмислен харч. Твърди, че е започнало да го боли по-малко просто ей така, а не благодарение на Сириус-а.

Последна редакция: вт, 14 апр 2015, 14:16 от afrikancho

# 2
  • Мнения: 30
Afrikacho, много благодаря за бързото включване.
Четох, че го изписвали  и за МС, но цялата мистерия около тази добавка е странна. Дано и други хора се включат.
Хубав ден!

# 3
  • Мнения: 1 732
има друга тема за Сириус Д, в която има доста отзвии и коментари. Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=752958.0;topicrefid=20

Общи условия

Активация на акаунт