Отговори
# 30
  • Мнения: 367
Записвам се в прекрасната темичка и назад да чета  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 945
Благодаря за темичката   bouquet
Бях сложила в заглавния пост най-долу предложения за нови заглавия. Защо ги няма? И няма да е лошо, когато преполовим темата да се пуска анкета с новите заглавия, а не да хабим постове за тях. Ако сте съгласни, разбира се.  Wink
Честити щъркелчета на  Michael@, suzy10и diamond!
Fenris, и аз да ти кажа да не се притесняваш, че няма момчета. Не малко от нас имат батковци  Wink
E_len, пази се  Hug
Niana, и на теб бързо възстановяване. Но го давай по-ведро  Hug, какво е това кривото ...  Hug
Варненки, аз съм ЗА среща, но точно тази събота следобяд няма да мога. Сина ми имат турнир по футбол ...
Хубав ден от мен, бягам по задачки   bouquet


Предложенията ги махнах, защото използвах едното и не мисля, че имаше смисъл да седят повече, след като не са актуални. А и наистина е по-добре да се пуска анкета, както правихме преди, отколкото да се пишат в първия пост и после да се прелистват страници за броене на кой какво му е харесало  Peace

# 32
  • Мнения: 266
Голди, ти ли се занимаваш със създаването на новите теми и обновяването на информацията в тях? Ако искаш, събота или неделя ще се върна назад в старите теми, защото ми се струва,че сме пропуснали да добавим доста нови мами. Бройката 126 си стои от поне 2 теми назад. Ще се опитам да обобщя инфото Wink

# 33
  • Мнения: 152
Да се запиша и аз момичета, чета ви редовно, но имам доста работа и не мога да пиша редовно Simple Smile от два дена имам проблеми със спането, като легна нещо ми става в корема не мога да кажа, че е болка, но ми е едно тежко, дискомфортно все не мога да се наместя, като седна в леглото ми е ок, а като легна пак едно тягостно такова не мога да го опиша.

# 34
  • Мнения: 41
Запис и от мен. Новата тема е страхотна , благодаря на всички за труда по създаването й.

# 35
  • Мнения: 1 034
Честита ни нова тема!
Моят син е роден на 20.10.2013г. Естествено в очите на нас с ММ той си е свръх човек и винаги е най-най  Crazy Беше прекрасно спокойно спящо бебе. Сега макар и малък е мнооого самостоятелен и аз си имам много свободно време. Естествено вече е палав и неуморим, но това е нормално за възрастта му.
За коремите - с първата бременност ми беше ужасно в 9 месец. Добре че изкарах само 2 седмици от него. Тези, които преносват не знам как издържат (не че имат избор). Иначе до тогава се чувствах добре, разхождах се много и основният ми проблем беше, че постоянно търсех wc. Въпреки че по принцип съм 45 кг и дребничка си изкарах леко цялото лято до края на септември. Дано и сега съм така. Пожелавам го и на вас.
Моята бебка за няколко дни е станала много силна. Рита силно и се вижда как коремът ми подскача. Много ме радва, че я усещам.

# 36
  • Мнения: X
Благодарности и от мен за хубавата тема  Hug
ladyjj, и аз имам подобни проблеми в легнало положение. Все нещо ми се стяга корема и не ми е удобно, особено като се опитам да се завъртя от едната страна на другата или при ставане от леглото и трудно си намирам удобна поза за спане. От 3 дни пия Магнерот и Нош - па и нещата като че ли са по - добре със спането, но не знам дали е от хапчетата  Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 945
Голди, ти ли се занимаваш със създаването на новите теми и обновяването на информацията в тях? Ако искаш, събота или неделя ще се върна назад в старите теми, защото ми се струва,че сме пропуснали да добавим доста нови мами. Бройката 126 си стои от поне 2 теми назад. Ще се опитам да обобщя инфото Wink

Не съм само аз, но признавам, че този път проспах бройката с новите момичета  Simple Smile Предния път Рокси ми напомни преди да пусна темата, ама днес откровено не се сетих.
Ако имаш време да погледнеш, би било чудесно.  Hug Мисля, че последната точна бройка писах, когато правих тема 5. За 6-тата не съм я пускала аз и не знам.

# 38
  • Мнения: 41
Софи много се радвам, че ти и бебето сте добре и всичко се развива нормално. Аз също съм с нисък хемоглобин и мноого ниско кръвно и лекарката ми изписа да пия витамини пренатал. Пия ги вече 20 дни,но от тях ми става лошо. Чудя се дали мога да ги заменя с други.

# 39
  • Мнения: 266
Ок, поемам ангажимента да обобщя инфото за новата тема, само ще добавим мамите Wink
belle dame ,относно пренатала, нямам никакъв проблем засега с приема. Може да си вземеш Феро Фолгамма, не дразнят стомаха и са с фолиева киселина, желязо и витамин В12. Пробвай с други витамини за бъдещи мами, които се предлагат в аптеката.

# 40
  • Мнения: 64
Благодаря за новата тема HugБраво за хубавите новини от прегледите. HugАз също съм с нисък хемоглобин и ми изписаха ампули тотема,дано да имат резултат.

# 41
  • Мнения: 41
Софи питах в аптеката за други витамини и ми предложиха pregnacare ,но ми казаха, че пренатал били по-изчистени.
Аз се замислям дали да не отида да ме прегледа и друг лекар, защото тази,която ме следи е много дръпната,нищо не ми обяснява, когато я попитам нещо тя се мръщи,все едно съм длъжна да знам всичко. Нито ми казва размери на бебето,нито колко тежи. Ако си поискам снимка след това си търся размерите на нея.

# 42
  • Мнения: 3 199
Софи, както бях писала преди няколко дни, моя хемоглобин падна на 108 и съм на Феро-фолгама 2х1, Биозин мама 1х1 и си продължавам Пренатала. Аз имам сърцебиене около 1 час след като съм закусила. Понякога ми е замаяно. Може наистина да се дължи на ниския хемоглобин.
И моето кръвно беше 130/80, въпреки че гинеколожката ме шашна, че е високо и да не ям солено...бла, бла, бла Close

Момичета, някой има ли идея какво значи "Плацента - ДМК"?

belle dame, една приятелка не е понесла добре Прегнакеър и от Пренатал се чувства добре. Но всичко е индивидуално...Някои пият Матерна  newsm78

# 43
  • Мнения: 266
Shiker, благодаря ти! Ще си взема и Биозин за по-бързо и добро усвояване на желязото.Този месец бая пиене на желязо ще пада  Laughing С предишната ми бременност пиех Центрум Матерна и ги понасях добре.
Belle Dame, ако чувстваш, че това не е твоят гинеколог, моят съвет е да се прехвърлиш за наблюдение при друг. И наистина, не губи време и започвай приема на желязо, че пада с бързи темпове дори за месец. При първата ми бременност бях с  HB 86 още в 4-тия месец и бях на инжекции В12 и тотема... Хич не е приятно.

# 44
  • Мнения: 41
Софи, Шикер благодаря ви много за съветите. Няма какво да го отлагам, ще потърся и друго мнение.
Някой има ли впечатления от болница “Надежда“?

Общи условия

Активация на акаунт