Помощ при избор на хлебопекарна

  • 1 314
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Скъпи мами, извинявам се за поредната нова тема по неколкократно задаван въпрос, но... Каква марка, от актуалните, хлебопекарна бихте препоръчали на ерген Simple Smile Ще се радвам да споделите какви марки използвате и от колко време.
С огромна предварителна благодарност Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 12 011
Преди 6-7 години си купих най-евтината - НЕО. Още я експлоатирам жестоко, но усещам, че скоро ще си търся нова. Правя хляб 5-6 пъти седмично.

Новата ще е различна заради формата на съда, в който се пече хлябът.

# 2
  • Мнения: 25 789
Всички правят хубав хляб, гледай кои цени са ти по джоба или ако имаш симпатии към някои марки.
И най-евтините ще си изкарат минимум срока на гаранцията, така че ще са си изплатили парите с пъти.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 760
Moята е Мулинекс, доволна съм. Такава е - https://www.google.bg/search?q=%D1%85%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D0 … 25812%3B424%3B424

Моят съвет е да гледаш отгоре капакът да е черен или метален (всъщност не знам дали има с метални капаци). Бялата пластмаса поне при мен пожълтя много дразнещо, не мога да я почистя. Ползвам я от две години нонстоп, също така я носим по разни вили, когато правим събирания с приятели, и там печем по три хляба за един ден  Laughing

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 179
И аз бих те посъветвала да е черна или инокс. Също така мисля, че тези с две бъркалки са по добри.

Общи условия

Активация на акаунт