Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Здравейте момичета,
честит празник на децата, малки и големи.
към администарторите знам, че е трудно следеното и обновяването, но моля да ми добавите синьото щъркелче.
В предната тема много от мамите си съобщиха пола.
Благодаря, предварително.

...с моите предчувствия за пол..ужас..и двамата с ММ бяхме убедени, че ще е момиче даже и име мислихме, е изненада МОМЧЕ радостта ми е двойно по голяма ( нямали сме предпочитание за пол), но някак се объркахме с името и сега сме блокирали.

...за черешите
от началото на бременността това е първата храна, която ме подлуди и в петък вечер търсих да си купя  Grinning

# 16
  • Мнения: 781
Честита нова тема, благодаря много на авторите. Запис от мен и се връщам да дочитам старата.

# 17
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен, Честит празник на малки и големи деца! И аз искам на мен да ми сложите едно синьо щъркелче Simple Smile

# 18
  • Мнения: 47
хей и аз да се запиша в новата темичка Simple Smile
Честит Празник за всички малки и пораснали деца :*
Аз съм в болничен за 4 дни, с възпален синузит и ще си поседя малко  у дома...
За черешите и аз от една седмица си хапвам, макар да ми казаха, че предизвиквали контракции, аз хапнах малко единия ден след като не усетих нищо в последствие реших да продължа да си хапвам, няма да можем много дълго да им се наслаждаваме  Blush
И моята буба днес явно усеща, че има празник и не е спряла да шава от сутринта  Joy

# 19
  • Мнения: 212
Момичета, някоя от вас има ли котка или по-скоро опит в съжителството на новороденото с котката? Моля споделете как се справяте и има ли някакви проблеми, че ми е много тревожно как ще свикнат двамата.

# 20
  • Мнения: 3 595
Мерси много за новата тема!   bouquet

Аз днес на първи юни както и си знаех съм със зимното палто, преборих дъжда по пътя за работа, сега поне спря. Миналата седмица казаха, че днес ще е 28 градуса и слънце, постепенно паднахме на 10 градуса. Сега казват в петък 30, та аз явно директно от зимно палто ще минавам на бански  Joy
Само стискам палци да не настина покрай резките смени на времето!

# 21
  • София
  • Мнения: 945
Мецани, мерси за темичката.   bouquet Аз докато се обърна днес да пускам и тя готова  Simple Smile

emma_smith, и на мен ми е любопитно за опознаването на котката с новия член на семейството, но си мисля, че, както и при хората, всичко си е индивидуално. Нашата не обича много да се гушка, предпочита да си е самостоятелна. Предполагам ще прояви любопитство, леко раздразнение и страх към бебка (както към всичко ново, което се появи в НЕЙНАТА къща) и ще свикне  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 515
И аз да се запиша (въпреки, че не трябва така  Embarassed) Виждала съм в други теми, как за да се избегнат постовете Запис, авторките задават въпросче, на което да отговарят другите, така се избягват записите и е по-интересно  Wink Така, че може да го имаме като идейка за новите темички  Hug

Дуди ,Маргарита, честити щъркелчета stork-boy

# 23
  • Мнения: 193
Благодаря за темата   bouquet като малка от течение бях с изкривяване на лицев нерв дясната половина на лицето ми беше безчувствена наложи се да лежа 1 месец в болница,малко преди бала отново ми се случи и тогава вече изпаднах в паника че ще трябва пак да лежа но тогава явно беше само възпален и невроложката ме оправи само с хапчета така че мисля там трябва да се насочиш

# 24
  • Мнения: 1 152
Хоп и аз в новата темичка , благодаря   bouquet

За черешите аз с предната бременност веднъж имах контракции от тях, но бях прекалила!
Сега си хапвам почти всеки ден и пак си прекалявамот време на време (нямам сприрка направо), но до сега не е имало проблем!

Даже от болезнените контракции които имах и стяганията няма и помен, а не съм пила нищо за тях.
И витамини не пия освен ФК, която ки свършва и не смятам че имам нужда ит тях, при наличието на толкова плодове и зеленчуци!

# 25
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
към администарторите знам, че е трудно следеното и обновяването, но моля да ми добавите синьото щъркелче.
В предната тема много от мамите си съобщиха пола.
Благодаря, предварително.
Рокси следи за щъркелите и ги добавя, но това ще стане малко по-късно като има достъп до форума, аз просто копирах инфото от миналия път, админите следят за щъркелите, просто всеки си има различна задача и понякога се случва да я свърши с леко забавяне с изпълнението им ..

# 26
  • Мнения: 212

emma_smith, и на мен ми е любопитно за опознаването на котката с новия член на семейството, но си мисля, че, както и при хората, всичко си е индивидуално. Нашата не обича много да се гушка, предпочита да си е самостоятелна. Предполагам ще прояви любопитство, леко раздразнение и страх към бебка (както към всичко ново, което се появи в НЕЙНАТА къща) и ще свикне  Simple Smile

да, и моята е така, дано да не е голяма драма.
сега имаме проблем, защото я учим да не спи при нас в спалнята и се дере по цели нощи на вратата, тренира ни на безсъние  ooooh!
Как смяташ да ограничиш контактите? Аз единствено мисля да не я пускам, където спи бебето, но в дневната ще съжителстват няма как. Все пак смятам да не остават сами първите месеци нито за минута, знам ли каква беля може да стане  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 945
Нашата по-принцип си спи в кухнята, където и е легълцето, на спалнята дори не се качва. Така си е научена от малка и не се и натиска. Никога не е мяукала или драла по вратите  Simple Smile Аз много се цупих, като беше мъничка, че приятелят ми каза - когато ни няма и когато спим, котето в хола и спалнята няма да влиза, но сега се радвам, че така е свикнала. Със сигурност сами с бебка няма да остават, но, познавайки си животинката, тя ще търси спокойствие и след първоначалното любопитство няма да й е особено интересно малкото човече  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 804
Прекрaснa темa, блaгодaря  bouquet
Отдaвнa не съм писaлa, но ви четях, не искaх дa ви нaтовaрвaм - пaк бях в болницa. Днес ме пуснaхa нa свободa, ще видим сегa зa колко време...
Имaме си срaмежливa момa. Днес бяхме повторно нa ФМ тъй кaто не успяхме дa й нaпрaвим снимки нa личицето минaлия път. Тогaвa спеше нaдолу с глaвaтa. Е, сегa имaше пъпнa връв и две ръце пред лицето... явно ще се крие до крaя шушонaтa. Инaче днес я мерихме 577гр.(22с5д). Видяхме устнички сaмо, по тях е копие нa бaщa си (кaто бъдещия бaтко).
Череши хaпвaм, но гледaм дa не прекaлявaм, че и без товa съм с контрaкции. Кaфе пия, когaто се сетя по едно нa ден с много мляко.
Коткa имaме при мaйкa ми и до ден днешен кaто види синa ми и се крие  hahaha Но тя си е тaкa от всичко ново, което влезе в нейнaтa къщa, нa нейнa територия  Joy

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен  Hug
За щъркелите, по принцип ги добавям веднага, но последните дни времето ми е кът - та, от последните 4-5 дни, тези които са си съобщили щъркелите, а не са добавени да ми пишат ЛС, когато мога ще ги добавя. В сесия съм, проявете разбиране  Hug
Благодаря за темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт