Отговори
# 30
  • Мнения: 3 199
Соулмейт, радвам се за хубавите новини при теб, все такива да се чуват!  Hug

# 31
  • Мнения: 515
Здравейте и от мен! Да се запиша в новата тема и имам да наваксам около 30 стр от старата..... Сега се връщам да чета и да се включвам по актуалните теми. Ние бяхме в Барселона миналата седмица, голямо обикаляне! Малко се уморявах повечко, но добре си изкарахме.

Днес бях на преглед, бебо вече е 720 грама, отговаря си на седмиците 24 гс и 4 дни. Пуснаха ми кръвна група и васерман. Стиснати палци на всички с предстоящи прегледи!

Слънчице, бързо оздравяване!

Последна редакция: пн, 15 юни 2015, 16:29 от diamond

# 32
  • Мнения: 41
TTDD добре дошла, лека и безпроблемна бременност ти желая!
Слънчице скорошно оздравяване пожелавам на твоето момче!
Аз утре ще ходя при лекарката за резултати,но в интернет си видях стойностите и мисля,че нямам проблем със захарта. Сутринта на гладно стойността е 4,3, на обяд 5,3. Само ме бяха наплашили излишно, надявам се. Само ме притеснява хемоглобина, на последното изследване беше 114, а сега е 105. Но утре лекарката ще каже окончателни резултати.

# 33
  • Мнения: 118
 smile3514 Ill sun sweating sweating sweating
Офффффф не е истина.
А е само 35, а като вдигне 40 градуса.
Съжалявам за поста, но  Crazy, едвам се прибрах от работа, капка сянка не намерих, доизпекох се на потниче  Mr. Green
Как ще я караме в топлите месеци. Ще взема да си купя от тези шапките с вентилатор отпред хахахахайайха.

# 34
  • Мнения: 101

tinmon, продуктите на Палмърс можеш да намериш и в дрогерии Lilly.

Още един глас за БюбхенPeace Преди внасяха дори детски гел за коса, но вече не го намирам. Sad


Ок, ще ги потърся там Wink
За Бюбхен и аз съм чувала добри отзиви иначе, както и за Мустела.

Привет на новите мами!
Днес е много горещо и не знам от жегата ли, но бебка бе много активно  Crazy
Smiled, тази възглавничка дето си взела с пух ли е вътре? Много изгодна цена нещо...

# 35
  • Мнения: 625
Неее, не е пух. bowuu

# 36
  • Мнения: 101
Айде линк дай  Party

# 37
  • Мнения: 804
Зaпис и от нaс в новaтa темa, прекрaснa е кaкто винaги   bouquet
Зa количките - нaшaтa е 2 в 1, но зимния кош се трaнсформирa в столче зa колa, тa реaлно стaвa 3 в 1 Wink Мое мнение е че зa зимно бебе си трябвa зимен кош. Но имaм приятелкa, която си отгледa и двете децa с летни колички мaклaрън с пълно легнaло положение. Второто се роди крaя нa януaри. Все си мисля, че колкото и дa беше нaвлечено плaтa нa количкaтa, която беше под гръбчето му не може дa изолирa от студa кaкто един зимен кош  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 70
Sheker,belle dame благодаря.
Момичета,да ви питам- някоя пие ли магне б6. Днес на ЖК беше заместващ лекар и ми го изписа,но чак след като го купих прочетох,че има захароза и аз не мога да го пия. Идея с кое да го заместя. Въпреки,че нямам оплаквания трябвало да се пие превантивно.

# 39
  • Мнения: 434
Здравейте  Hug

Благодаря за новата темичка, страхотна е   bouquet

Soulmate честити ви розови гащи  Laughing важното е да са добре бебчетата  Hug
belle dame браво за добрите резултати  Hug
Веси честита ти почивка вече   bouquet
diamond много обичам Бареселона  Laughing к браво за хубавите резултати  Peace

добре дошли на новите мами   bouquet

Медела трябва да питам моята приятелка как я мие  newsm78, каза че трябва само да си купя резервните части  Thinking
Летни колички на мен здравния вариант ми е такъв, но не на Макларън, както каза Веси важното е да не е само плат отдолу, а и продават чувалчета, подложки ои т.н. Реално не съм сигурна колко ще я ползвам зимата тази количка....ако е много студено няма да се излиза на дълги разходки ...ще видим как ще стане накрая  Peace

# 40
  • Мнения: 434
Sheker,belle dame благодаря.
Момичета,да ви питам- някоя пие ли магне б6. Днес на ЖК беше заместващ лекар и ми го изписа,но чак след като го купих прочетох,че има захароза и аз не мога да го пия. Идея с кое да го заместя. Въпреки,че нямам оплаквания трябвало да се пие превантивно.

Не разбирам защо трябва да го пиеш превантивно  #Crazy аз също нямам оплаквания и не пия нищо    Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 859
Здравейте майчета. Днес бяхме на ФМ и всичко е наред с бебо. Потвърдиха, че е момченце и това, което ме вълнуваше най-много - 450 гр. е в 21 г.с. и 3 дни. Не можахме да му видим лицето, защото много срамежлив излезе и се кри в плацентата. Докторката ме накара да вървя 15 мин. навън и като се върнах му видяхме профила за секунди и докато пусне 4д-то и си сложи ръчичките отпред и край. Радваме се с ММ и като се погледнем и си се усмихваме. Heart Eyes

Благодаря на malachika за отговора от нейната ФМ, както и на другата мама, която сподели Simple Smile

За шишетата, помпата и стерилизатора бях решила всичко да е на Авент, но нещо ме разубеждават и всички около мен клонят към Томи Типи. Ще се радвам да споделите, ако имате впечатления.

Количката ще бъде със зимен и летен кош, както и такъв за кола. Направо 3 в 1. Нямам никакъв опит и харесвам само на външен вид. С интерес следя коментарите Ви  Laughing

Аз не пия никакви витамини. Последно до към 14-та седмица пих фолиева киселина и това беше. Сега хемоглобина ми е паднал от 135 на 125 и ще споделя с проследяващата, но мисля няма нищо да изпише и не е притеснително.


# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Здравейте момичета   bouquet
Allure, какво се случва с теб...!? Пиши ни  Hug  bouquet
Да ни е честита новата тема и само с хубави новини да я пълним  Hug. Аз когато имам време ще погледна първа страничка, ако има нужда от някаква корекция.

Започвам по ред на номерата:  Wink
Испански не съм учила.
geri4ka717, TTDD,  добре дошли при нас  Hug
Vessi-barabesi, честита ти почивка  Wink
Slynchitse, дано бързо оздравее детенце  Hug
*Soulmate*, как те разбирам за докторите и пола на бебчето. Все на някой от следващите прегледи ще се покаже.  Wink
За козметиката, с големият ми син съм ползвала Бюбхен. Много съм доволна, не сме имали никакви проблеми.

За помпите за кърма, писала съм и по-рано, че нямам намерение да купувам такава. Свикнала съм да се цедя на ръка, ако се налага. Кърменето на поискване е най-доброто средство за стимулиране на лактацията. Цеденето с помпа не може да замени сукането, нито може да определи "колко кърма имаш". Цедене се налага, когато трябва да се остави кърма за хранене /въпреки, че аз лично съм против това и мога да заява, че моят дълго кърмен син не е пил никога от шише/ или когато гърдите са препълнени, и то се цеди малко, само за да се отпуснат, а не да се изцеди всичко, което е там.

При мен няма нищо ново. Бебо си рита все по-упорито. Аз съм със сина ми по задачки по цял ден и така ... В събота ходихме на сватба, на една моя братовчедка. Много хубаво си изкарахме, като изключим, че не можах да си потанцувам на спокойствие. Но няма как, трябва да се пазим сега.  Laughing
Това е за сега от мен   bouquet

Последна редакция: пн, 15 юни 2015, 22:01 от de3demonka

# 43
  • Мнения: 60
Malachika, благодаря! Много харесвам испанския език и ако се захвана, ще е сериозно. Надявам се, че граматиката му не е трудна. Аз съм филолог по образование, но с руски език.

Успех на всички с прегледи днес! Стиснати палчета от мен Simple Smile

Софи, аз съм преводач с испански език, езикът е мелодичен, логичен и смятам че след като си филолог, няма да имаш проблеми при ученето му, още повече, че граматиката му е много по-лесна от тази на руския език. Щом има желание се намират и средства. Разбира се всичко зависи от преподаването в самата школа, която си избрала, мисля че Сервантес е наистина добър вариант. Хубаво е да отделяш систематично време да научаваш новия материал, за да не се забатачва особено в началото, но ти си знаеш, шом имаш опит в езиците.
Хубава вечер и успех!

# 44
  • Мнения: 3 595
Испанският е доста лесен наистина, особено за някой, който знае руски би бил едва ли не игра. Учила съм и двата езика, и ако от 1 до 10 по сложност на руския му сложа 8, заради 6-те падежа и т.н., то на испанския бих му сложила 3  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт