Звездни компромати - 250 част

  • 70 769
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Никакви, това да не ви е сайт като you tube от гледане да се печели  Laughing

# 691
  • Мнения: 18 607
Tiffany, знам ли вече. Нали Анонимният твърди, че от реклами заради трафика в профилите й печели Laughing

# 692
  • Мнения: 3 827
По принцип това са вътрешни неща, но... Николета Лозанова няма нищо общо персонално с нито една от "своите" онлайн изяви. Абсолютно всичко се прави с ясно съзнание от PR специалисти - правописните грешки, кражбата на снимки (след което се информира някоя медия, която да направи "разкритието"), гафовете (паркирането на места за инвалиди, висящата Никол от прозореца на колата). Колкото по-тъпа и ужасна я нарисуват в очите на аудиторията, толкова по-настървено тя ще рови в профила и (където е фраш с реклами), ще трупа трафик и зрителско внимание.
Joy Joy вътрешни неща били , сигурно си и вярваш .....
какъв трафик и какви реклами в инстаграм ?!

ти да не си оная фенка от Перник , която на 26 години не можеше да се добере до средно образование без помощ !?!?

# 693
# 694
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Анонимния, явно се е писал така да не се излага с разсъжденията си  hahaha

# 695
  • Мнения: 4 169
Може би имат предвид ''скритите реклами'' на Николета - различни марки обувки, очила, чанти и пр.
Явно Николета е официално рекламно лице на Филип Плейн и Шанел и тя яко им вдига рейтинга и акциите. Кой знае какви пари падат от там!  Laughing

# 696
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
братът на Майли
Shocked
Тези май са сбъркани цялото семейство. Как може млад човек така да се обезобрази  ooooh!

# 697
  • София
  • Мнения: 3 804
На мен пък ми е интересно защо хора,които не я понасят я следят в социалните мрежи?  Laughing
Това и на мен ми е интересно.

# 698
  • Мнения: 1 455
Деми, като че ли няма силикон  Blush,  Blush Изтървала съм я. Кога го е махнала?

Да ви отклоня малко от Николета с един задник... този път на Александра Амброзио:
http://www.blitz.bg/news/article/344472

# 699
# 700
  • Мнения: 540
Може би имат предвид ''скритите реклами'' на Николета - различни марки обувки, очила, чанти и пр.
Явно Николета е официално рекламно лице на Филип Плейн и Шанел и тя яко им вдига рейтинга и акциите. Кой знае какви пари падат от там!  Laughing

 Joy

Някой помни ли, че Николета си беше пуснала ПР статийка, че заминава за Америка и ще изкара "горещо лято" там  Laughing Да не би тези снимки да са напън да покаже, че не е в България?  Laughing Имам спомен и, че Андреа беше в САЩ скоро, но на нито една снимка не е с Николета  Whistling

# 701
  • Мнения: 3 827
Рита Ора , била албанка , сега го научих ...

# 702
  • Мнения: 2 183
Може би имат предвид ''скритите реклами'' на Николета - различни марки обувки, очила, чанти и пр.
Явно Николета е официално рекламно лице на Филип Плейн и Шанел и тя яко им вдига рейтинга и акциите. Кой знае какви пари падат от там!  Laughing
Какви Шанели и Плейни.. Всичкото е менте.
Даже в официалната и страница се рекламират фейсбук страници за продажба на ментета. Като за снимка на повечето китайски тоалетчета се използва именно снимка на Николета.
Всички може да се гиздим с Плейн, Шанел и т.н. за по 50-60лв. Whistling Joy

# 703
  • Мнения: 4 291
Може би имат предвид ''скритите реклами'' на Николета - различни марки обувки, очила, чанти и пр.
Явно Николета е официално рекламно лице на Филип Плейн и Шанел
на Плейн да, но за Шанел ще почака.

# 704
  • Мнения: 1 455
Рита Ора , била албанка , сега го научих ...

Семейството й се установява в Англия когато тя е съвсем мъничка - на 1г.  Бягат от войната в Косово и отиват при свои роднини. Рита, сестра й и брат и израстват в почти изцяло англоезична среда.
На мен винаги  ми е било интересна приликата й повече с мулатка, но тя всъщност си е едно цигане.
http://i4.mirror.co.uk/incoming/article4429872.ece/ALTERNATES/s6 … and-Elena-Ora.jpg
със сестра си Елена  Peace

Общи условия

Активация на акаунт