Звездни компромати – 252 част

  • 64 063
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 238
Много хубаво за близнаците на Мила и Аштън. Heart Eyes

# 16
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Галена

# 17
  • София
  • Мнения: 8 124
Аштън Кътчър не си губи времето  Laughing

# 18
  • HH
  • Мнения: 3 261
Аштън Кътчър не си губи времето  Laughing

Той не излиза ли дълго време с една актриса, която беше много по-възрастна от него?

# 19
# 20
  • Мнения: 31 238
Аштън Кътчър не си губи времето  Laughing

Той не излиза ли дълго време с една актриса, която беше много по-възрастна от него?
Е как просто една актриса - Деми Мур беше. Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 1 762
И не просто излиза, а си беше женен за нея.  Joy

# 22
  • Мнения: 1 365
Вчера четох, че се надявали Мила да забременее през лятото и днес се оказва, че е с близнаци. Такова скорострелно зачеване и установяване на пол само "сигурни източници" могат да направят.

# 23
  • Мнения: 9 572
Радвам се за Аштън и Мила,пък и красиви деца правят  Laughing Той нали много години беше с Деми Мур,сега наваксва човекът Wink

# 24
  • Мнения: 2 487
Харесвам Аштън,  но не и Аштън и Мила, Но кой ме пита мен  Mr. Green  Laughing баш толкова бързо не вярвам да са направили и близнаци,   Rolling Eyes

# 25
# 26
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Харесвам Аштън,  но не и Аштън и Мила, Но кой ме пита мен  Mr. Green  Laughing баш толкова бързо не вярвам да са направили и близнаци,   Rolling Eyes
А на мен пък, точно в двойка са ми адски сладки! А и,имам чувството, че откакто Мила роди, започна да се носи в по-човешки вид, в страни от камерите.

# 27
  • Мнения: 17 546
Брей, почти ми хареса с тази коса. Иначе ми е откровено неприятен, а така е съвсем различен.  Thinking Това е то, в мъжете с дълги коси има нещо магнетично...  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 455
Деми Ловато ми се вижда отслабнала.  Peace

Честито за близнаците на сем. Кунис, много се радвам за тях, ще напълнят къщата с деца.  Heart Eyes

# 29
  • До морето
  • Мнения: 7 091
Мила и Аштън не ги харесвам по отделно, но заедно са ми страхотни, а бебето им е голям бонбон  Heart Eyes

Новината за бременността ми се струва кьорфишек

Общи условия

Активация на акаунт