Звездни компромати – 252 част

  • 64 082
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Мария мяза на 70годишна лифтосана баба италианка с фешън цайс.
А вица за Цвъ Янева кърти Simple Smile

# 61
# 62
  • Мнения: 1 365
Дано да е по - добър от Терминатор 4, който беше пълно разочарование.

# 63
  • Мнения: 759
http://life.dir.bg/news/javor-baharov-19431706?nt=5

Добре ли играе?
Брат му ще гледам за сефте другата седмица.

# 64
  • Мнения: 1 874
Преди няколко години го гледах в "Железният светилник", ролята му не беше водеща, но не бих казала, че е впечатляващ като актьорска игра.
П.С. Не е обида и не го подценявам (:

# 65
  • Мнения: 486
Джой    bouquet   bouquet   bouquet

# 66
  • Мнения: 885
Благодаря за темата!  bouquet

# 67
  • при моите любими
  • Мнения: 2 542
Мила Кунис е родила на 30 септември, което преди 9 месеца. Спокойно може да е бременна и да се знае дали са близнаци или не. Дано да е така.

А това момиченце Кристина Пименова е изключително красиво.  Crazy

# 68
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Никол Шерзингер  красива
Скрит текст:
Хелена Кристенсен не остарява красиво
Скрит текст:
  bouquet

# 69
  • Мнения: 8 546
Забелязвате ли жалкия опит да заприлича на Ким Кардашиян?  Joy

сем.Гущерови    tooth
Леле Мария на снимката е излязла като добре поддържана 50годишна ,все едно му е майка. А Криси къде е отслабнал, както се пишеше наскоро, умствено ли?

# 70
  • Мнения: 205

Кристина е и най-известното дете модел в света. Преди време се обсъждаше в темата, ето и още

Родителите на Кристина

https://pp.vk.me/c313317/v313317368/5c95/aLHMqMf4w8o.jpg Stop Детето е на 9 ....

Красиво е ,но целият образ в стил " малка дама " не ми харесва за едно буквално дете . Дори не е на 13-14-15 ,когато  според мен този образ  би подхождал . ....

# 71
  • Мнения: 511
Много е красиво това дете!

# 72
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Вихруша, какво пък се възмути точно от тази снимка? Дете с гланц за уста?! Нито е гримирано, нито разголено? Тя е модел, все пак, няма лошо да прилича на малка дама. Снимките, които се показаха до тук, са красиви, не са пошли...

# 73
  • Мнения: 205
Възмути ме, така популярната нацупена муцунка,която " при големите каки " има съвсем друг подтекст .  Tired 
Детето е красиво,но аз не намирам нищо детско в него . Прилича на малка женичка . За мен децата трябва да запазят детското . Животът е пред тях и имат достатъчно време да изглеждат, като големи и да бъдат големи.

# 74
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт