Звездни компромати – 252 част

  • 64 118
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 592
С толкова фотошоп как няма да е красива  Whistling

Наскоро й гледах снимки от събитие, без фотошоп - тялото както винаги е уникално, но в лице е ... няма нищо общо с тази снимка Confused

# 676
# 677
# 678
  • София
  • Мнения: 5 830
Прекрасно семейство, много ми харесват.

# 679
  • Мнения: 511
Френска туристка храни бездомник, без изобщо да подозира кой е той


http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82 … m_campaign=buffer

# 680
  • Мнения: 19 221
Френска туристка храни бездомник, без изобщо да подозира кой е той


http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82 … m_campaign=buffer

Тази новина е от няколко месеца, явно от мениджър.бг са закъсали този месец с новините...

# 681
  • Мнения: 7 006
Елена от Big Brother 2 роди момиче


Вили Марковска и Красимир

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 04:51 от неЖност

# 682
  • Мнения: 1 455

 Shocked Елена участва в Черешката на тортата само преди няколко седмици и нямаше и помен да е бременна. Още повече, пиеше ракии и вина наравно с останалите...

# 683
  • Мнения: 927

 Shocked Елена участва в Черешката на тортата само преди няколко седмици и нямаше и помен да е бременна. Още повече, пиеше ракии и вина наравно с останалите...

Разбра се, че предаването е снимано миналото лято. Тогава още не е била бременна. Просто предаването е снимано отдавна, а излъчено тази година. Peace ПП И онзи актьор от "Под прикритие", който участва, също беше само с едно детенце, а по времето, когато излъчиха предаването вече имаше второ бебе. Но, по време на снимките на предаването второто детенце е било само в плановете на родителите си.

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 07:06 от Фафла с чуден крем

# 684
  • Мнения: X

Страхотна снимка!!!  Heart Eyes
Честито бебче на Елена!
Предполагам, се е изнищило, но съм пропуснала- Хари защо не е присъствал на кръщенето на малката Принцеса? На мисия някъде ли е?

# 685
  • Мнения: 11 607
Предполагам, се е изнищило, но съм пропуснала- Хари защо не е присъствал на кръщенето на малката Принцеса? На мисия някъде ли е?

Да спасява слоновете в Африка.....

# 686
  • Мнения: X
Златен той!!!  Heart Eyes
Благодаря!!!   Hug

# 687
  • Мнения: 1 455


Разбра се, че предаването е снимано миналото лято.

Колко съм наивна да смятам, че е снимано тази година, късна пролет...  ooooh!
Благодаря за пояснението. Помислих, че новината е партенка.

# 688
  • Мнения: 7 006
И тъй като съм на вълна родители-деца  Crazy  

Шакира, Жерар, Милан и Саша

Колкото малкия е копие на баща си, толкова и баткото прилича на майка си. Големи са сладурчета  Heart Eyes


Dress like Princess, новината не е лъжа. Просто Елена се е скрила от медиите. Ако не се лъжа новината е "излязла" от Миро - бившия й съпруг. Наскоро той е дал интервю пред сп. "Love style" , в което обяснява колко е влюбен в Катя Дюлгерова ( май така се казваше жената ) и на въпрос в какви отношения е с Елена, отговаря, че се чуват 1-2 годишно ( в което аз не вярвам, защото Елена отдавна е заявила, че с него не поддържа никакви отношения и съм склонна да вярвам на нейната версия Peace ) , а от майка й разбрал, че тя е родила в началото на Юни.

# 689
  • Мнения: 3 827
Ники Хилтън Парис и Ники роклята на Ники е Валентино за 4000 паунда

колите на гостите на предсватбеното парти на Ники Хилтън

тук ще е сватбата , в Кенсингтън Палас , където е живяла и лейди Ди  

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт