Звездни компромати - 253 част

  • 65 028
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 202
Боже, за пръв път да съм първа  Laughing, благодаря за хубавата тема!   bouquet



На Десислава са по-кривогледи и различни, но за сметка на това по-опънати от силикона.

Не са кривогледи и различни, просто зърната гледат по в страни,но едната гърда я е притиснала с ръката ... Колкото и да са опънати на Деси, намирам ги за отпуснати .

Ако става дума за изкуствени цици и то големи изкуствени цици, намирам за едни от най-добре направените на Палема Андерсън - https://celebfeetblog.files.wordpress.com/2013/02/02-xl.jpg Големи стегнати .... балони  Mr. Green

Докато търсех нейна снимка,попаднах на нейна сесия в Плейбой ,от  периода и с къса коса http://darkroom.sundayworld.com/550/0/c5f651216b370a48b4219b6578 … a1c882f7/pam4.jpg Хъм,няма спиране тази жена ....

Аз пък в пъти предпочитам гърдите на Ким. Идея нямам истински ли са или не, но ако са изкуствени - отлично имитират естествена гръд. На Памела са едни надути плажни топки, които от километри крещят - пластмаса! Изобщо, ако трябва да се слага голям размер имплант, капковидните са много по-подходящи. Другото е неестествено.  

# 2
# 3
  • Мнения: 2 883
Честито бебе на Елена. Някой знае ли какво се случва с Мъро (другия от ББ)?

# 4
# 5
# 6
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Те се разделиха преди години, сега официално са се развели.

# 7
  • Мнения: 9 576
Те се разделиха преди години, сега официално са се развели.
Манчева преди присъстваше на почти всички партита,а скоро не съм засичала снимки с нея.

# 8
# 9
  • Мнения: 31 371
Бюста на Десислава изглежда доста зле.

# 10
  • Мнения: 162
На мен като цяло винаги ми е изглеждало малко гротескно да видя прекалено слаба или много ниска жена със страшно големи гърди ... Някакси ми е несиметрично едно такова  newsm78

П.С. Благодаря за темата  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 298

И аз, но ми стана ясно, че просто документите са финализирали. Иначе в статията пише, че той остава да живее при нея, което затвърждава причините, които се ширеха преди години, че й е писнало да го издържа.

# 12
  • Мнения: 5 229
А ние мислихме, че той никога не се усмихва  Laughing
Скрит текст:

# 13
  • София
  • Мнения: 8 162
Сякаш насила се усмихва този човек.

# 14
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Бюста на Десислава изглежда доста зле.

Тя цялата е една такава грубовата и набита.  Rolling Eyes И като се напъха в разни супер стреч роклета...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт