Звездни компромати - 253 част

  • 65 038
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 389
На мен пък никак не ми харесва Лили Роуз, прилича ми на восъчна статуя. Смятам, като някои други мацки тук, че никой нямаше да и обърне внимание, ако не беше дете на родителите си.

# 691
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много е красива щерката на Ванеса и Джони, а след време ще бъде и много пиперлива предполагам, има гените за това.

Брад от времето, когато беше неповторимо сексапилен

# 692
  • Мнения: 4 120
 Аз пък точно в този период не го харесвах, а по късно. В Babel и на премиерата му ми е много хубав.

# 693
# 694
  • Мнения: 4 120
Така е по добре, според мен наистина не е знаел.

# 695
  • Мнения: 6 417
Милият Джизъс! На колко ли места е драскал Б+Х=ВНЛ...Б+Л=ВНЛ...Б+К=ВНЛ...Б+Е=ВНЛ, рисувал е сърчица, писал е "Тук беше Благо"?!

# 696
  • Мнения: 4 120
Объркал се е, че е във Верона и може да драска.

# 697
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Много е красива щерката на Ванеса и Джони, а след време ще бъде и много пиперлива предполагам, има гените за това.

Брад от времето, когато беше неповторимо сексапилен
И на мен ми е красива, взела е и от двамата хубавите черти. На някои снимки обаче има точно восъчна физиономия, но след време може да се очупи.

# 698
  • Мнения: 3 181
Много е красива щерката на Ванеса и Джони, а след време ще бъде и много пиперлива предполагам, има гените за това.

Брад от времето, когато беше неповторимо сексапилен
И на мен ми е красива, взела е и от двамата хубавите черти. На някои снимки обаче има точно восъчна физиономия, но след време може да се очупи.
На мен ми е изморено това дете, сякаш от сега е преситена от всичко. С тези гени, можеше и по-впечатляваща да бъде, нищо особено бих казала.
Благо, тази вечер разказвам на приятели за него, че залагате колко ще издържи с новата девойка, те отвърнаха, че този път няма мърдане, изоставили я, родата и щели да го гонят до последно, има ли нещо такова? Богат бил бащата на булката....
Скрит текст:
и се носел слух, че му било малъко на Благо достойството, за това все се доказва с различни

# 699
  • Мнения: 5 230
Жана Бергендорф прибрала бияча си, защото го обичала. Crazy

Магърдич Халваджиян обяви, че заради случилото се на Жана Бергендорф - ареста й за притежаване на марихуана, от тук нататък тя ще бъде викана на участия непрекъснато.
"Един такъв скандал като този с Жана Бергендорф действа страшно много в България. Тя от тук нататък ще има непрекъснато участия. На истинските звезди им се случват такива работи. Прекалено драматично се гледа на тях", продължи той.

# 700
# 701
# 702
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Гери Никол какви ги дири на Фактора?

# 703
  • Мнения: 19 270

Това Гери-Никол има ужасно малки очички, особено в сравнение с устата.

# 704
  • Мнения: 11 607
Гери Никол какви ги дири на Фактора?

Окуражавала новите кандидати ...

И Наско е там...

Последна редакция: сб, 18 юли 2015, 22:52 от Мама Цоцоланка

Общи условия

Активация на акаунт