Домакини 51 / Плаж, коктейли и море

  • 58 950
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Привет прекрасни!
Калинче, успех на детето!
СлавеHug Не е лесно с трима на различна възраст и различни проблеми. Прескачаш от вълна на вълна и докато се оправиш с единия другия вече има нужда от нещо друго.
Нагласи се позитивно за новата къща, радвай й се и току виж и децата й се зарадвали. А Ванко как приема местенето?
Мони, да се оправя детето и дано тази година не ви е като миналата  Praynig
Вио и аз ще дойда за уикенда, да ми оставиш малко крем карамел

Отивам да сготвя нещо, че не остана време. С шефа пак бяхме навън, после домашно писахме, после луковиците засадих и чак сега се запътвам към кухнята.
 Hug

# 706
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Славче  Hug И аз от сега се подготвям за изпращане и посрещане на детенце и ми е свито сърцето.Хем има още поне две години до този момент./ сега е 11 клас дъщерята/ Явно Ванко страда за батко си детето и това е.
Вио нареждам се до Ма-ко за крем карамел. Rolling EyesАбе направо слагай втората тава.
Студено ми е пак.Снощи открих отоплителния сезон с включен климатик в детската. Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 6 136
Девойки , знаете ли направо не мога да ви изчета.
slavka70 Hug много е сериозно това което споделяш за Ванко, явно наистина преживява раздялата , а какво мисли за преместването ?
vio, плами76 весело е с учениците Simple Smile
Ladybird_ успех на момчето.
ма ко харесва ли му в училище на шефа ?
Толкова ми е напрегнато от две седмици почти не съм спала , ям по веднъж на ден, на свършване съм, добре че все още има дрехи които ми стават, не смея да се кача на кантара.
Ставам да обърна внимание на къщата и домакинските задачи.

# 708
  • Мнения: 814
Привет,мацки.Славче,дано  Ванко да се оправи скоро,все пак батко ще си дойде.Лейди,ще стискам палци юнака да се справи.Аз днес цял ден домакинставам,пусто шетане край няма и все се намира нещо за правене ooooh!.Много Hugна всички Ви.

# 709
  • Мнения: 2 169
Оф не се получи нещо крем карамела. На вкус е страхотен, но стана много рядък  newsm78 Няма да остане де, не се притеснявайте - ще го сърбаме с лъжицата и пак няма да го хвърлим  hahaha

# 710
  • Мнения: 814
Вио,аз винаги правя крем карамела в тава,но слагам две-три яйца повече и става добре.

# 711
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Оф не се получи нещо крем карамела. На вкус е страхотен, но стана много рядък  newsm78 Няма да остане де, не се притеснявайте - ще го сърбаме с лъжицата и пак няма да го хвърлим  hahaha
Така казваш, за да не дойдем с Плами, нали  Laughing
Джейми, много му харесва на училище. Даже и на госпожата казал колко е по-добре от градината.
Ти как си с новата работа?
Дами и аз те мислех скоро. Драсни някой ред
Светли и аз съм така откак сме се прибрали. Направих една мързелива баница и шефа реши, че искал мекици за вечеря и утре за закуска  #Cussing out Тестото втасва и след малко мекици ще пържа  ooooh!
Направих баницата именно заради "мързелива" в името и мислех да си хвана книжката, ама не би

# 712
  • Мнения: 3 855
Сдобихме се с билети за концерт на Маруун 5. Похвалих ли ви се?  Party Party Party
Има доста време до концерта, това бяха допълнителни билети и си беше зор да ги купим. Първите са свършили за няколко дни, докато сме си били в БГ и сега пуснаха още 5 хил. допълнителни билета.

Излизам, че трябва да купувам детски подарък за едногодишно момче и да взема от шивача на мм едни панталони за подкъсяване.

# 713
  • Мнения: 2 169
Оф не се получи нещо крем карамела. На вкус е страхотен, но стана много рядък  newsm78 Няма да остане де, не се притеснявайте - ще го сърбаме с лъжицата и пак няма да го хвърлим  hahaha
Така казваш, за да не дойдем с Плами, нали  Laughing
smile3521 Направо ме разконспирира  Joy

# 714
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Какво става дами?Вио, пуснахте ли?

# 715
  • Мнения: 2 169
Не сме, Креми. Ще отида другата седмица да снимам дребната, и тогава ще пуснем. Ние ще сме със старите снимки, ама тя е много променена и няма как да стане. Вие как сте, стягате ли куфарите?

# 716
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро!

Креми, Вио, вие къде и как ги пускате. Искам и аз да се пробвам (може на лични някой линк да ми пуснете)

Славче, не тъгувай - какви хубави деца имаш. Относно къщата, помисли малката какво иска най-много, купи й и го сложи в стаята... Де де знам, ще свикнат. Разбира се, че тъгуват за брат си, на Ванко в неговата възраст се нуждае от по-голям брат-приятел...

Смърфи, честити билети, децата ми много харесват тази група.

Калинче, успех на детето, ще се справи добре! Хубав ви е принципа!

Ма ко, браво на шефа, че му харесва училище, това е много важно - началото.

Джейми
, пожелавам ти да премине напрежението ти от каквото и да се притесняваш! Аз също съм в подобна ситуация относно сън и притеснения, само относно яденето - от нервите устата не ми се затваря.... Mr. Green

Плами
, твоята е 11 клас, а моята е 12 - та че ни тресе и двете още от сега... Wink

Мони
, да се оправя детето, страхотно дете имаш - видях го лично. Жалко, че ни се размине втората среща... Ама догодина, нали? Peace

# 717
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Люс, Кремито спечелиха миналата година, така че сега няма да пускат  Peace А иначе официалният адрес за участие е тук: https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

# 718
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро.
Люс, Кремито спечелиха миналата година, така че сега няма да пускат  Peace А иначе официалният адрес за участие е тук: https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

Благодаря ти много!

# 719
  • Мнения: 814
Здравейте момичета.Как сте?Аз съм с гнойна ангина,пия АБ и пръскам спрей за гърло,много ме е страх да не се зарази Светли.Уж стоя на далече от него,от къде я лепнах тази ангина не знам направо е ужас не мога да преглъщам чак ушите ме болят.Хайде стига съм Ви се оплаквала.Лек ден Ви пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт