Сладкарничка за книги - тема 51

  • 38 982
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Привет и от мен  Hug

Сливче, дано бързо ти се управи ушето и да не ти създава грижи  Peace Вени, е права, че и да се шмугнеш в детско креватче никой няма да разбере  Hug

Петенце, да ти спори ръчния труд, сигурна съм, че крайният резултат ще е впечатляващ.

Нели, благодаря за книжката, достатъчно е, че нея си пуснала  Hug като я получа веднага я започвам, предполагам, че ще е в понеделник  Peace

Кости, ученичке, мила  Hug опитай се максимално да правиш това, което желаеш и не позволявай да ти режат крилата  Hug

Точи , прекрасна среща си имала  Hug

Днес няма да готвя, ще се събираме на онова местенце извън селото, дано не вали. Вчера в Пловдив ни удави, такъв дъжд се изсипа...и естествено, нямаше нито една шахта из града, която да е почистена  #2gunfire  

Днес се отдадох на книжка, прострях едни дрехи да съхнат и след малко ще е хубаво да ги прибера, че гледам май се заоблачава. Мисля да накисна един фасул за утре, но не съм сигурна, ще го обсъдя с Ачо какви планове има. За утре оставих и почистването на печката и къщата.
Ще започна да правя нова тема  Wink

# 736
  • София
  • Мнения: 4 899
Ех, Точи, със сигурност много хубаво сте си изкарали с Мариет  Heart Eyes

hahaha сега и Кали, ако каже, че е загорила лещата  Joy
Не съъъъъъм   chef !
Чудна стана!
Ама то е така, когато готвя за детето.
Виж, ако е за мен, гаранция загоряла щях да я ям  Crossing Arms

Прибрах си чавето  Heart Eyes
Щеше да ме събори на земята като ме видя, такава радост беше.
Сега разопаковам багаж и хвърлям в пералнята.
Още не съм минала с прахосмукачката и парцала.
Отивам  Confused Whistling

# 737
  • София
  • Мнения: 6 210
Да се намеся и аз в спора за децата със СОП, но тук те са част от нормалната училищна система. И се интегрират прекрасно, докато в Бг след това тези деца/хора са отритнати от обществото.
Титина, нямаме спор в разговора със Сливчето Peace. Именно за интеграцията ставаше дума, че трябва да се случва професионално и да е в помощ, а не да е само на думи.

На Алеята днес си поговорих с една дама от изд. Лабиринт. Планират да издадат третата книга на Джон Уилиямс (авторът на "Стоунър"). Жената говореше много разпалено, даже каза, че й се струва, че Кормак Маккарти се е учил от него.
Някоя от вас чела ли е Казуо Ишигуро (дали му написах правилно името на човека  ooooh!?)? Аз и филма по "Остатъкът от деня" не съм гледала, но днес загледах книгата. Имате ли отзиви?

# 738
  • София
  • Мнения: 4 899
Аууу, Венка, дано книгата е по-хубава, че филмът е един от най-тъпите, които съм гледала.

# 739
  • София
  • Мнения: 6 210
Аууу, Венка, дано книгата е по-хубава, че филмът е един от най-тъпите, които съм гледала.

Въх, не очаквах, предвид имената на Антъни Хопкинс и Ема Томпсън!

# 740
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Венка, за Ишигуро мога да пиша от тук до вечността  Heart Eyes

Филмът е брилянтен, книгата - още повече.

Ама ще пренеса чаршафа направо в новата тема.

На всички любими книжни другарчета  Hug

Аз най-после се завърнах на българска земя, отивам да ви чета и ще се разпиша подобаващо  Laughing

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Паяче, как си, къде си?

 Hug Hug Hug

Лу, добре дошла  Hug

Новата ни тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт