Две чертички през септември значат ЮНСКИ бебчета засмени, сбъднали мечти големи

  • 33 449
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 955
Ех, каква носталгия ме налегна... Не мога да повярвам, че мина цяла година...
Добре дошли, мили Юнки 2016! Предаваме ви щафетата на бъдещите юнчета и ви желаем прекрасна бременност и здрави пухкави вързопчета на финала! Тук ще споделяте своите щастливи мигове, понякога малко тревоги /неизменна част от бременния мозък  Mr. Green/, ще откриете отговорите на всички въпроси, които ви вълнуват, ще намерите нови верни приятели. А ние "старите" Юнки сме винаги на ваше разположение  Hug.

# 16
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Успех на всички.

# 17
  • Мнения: 411
Хайде юнки, включвайте се с две чертички!

# 18
  • Мнения: 87
Кога мина една година...по това време 2015 бяха най-вълнуващите ми мигове а сега двете чертички спят сладко в креватчето....успех бъдещи мамчета...всяка мъка и неволя си струва за да гушкаш малкото ангелче...всичко се забравя още с първия писък на дребосъка Simple Smile

# 19
  • Мнения: 252
Здравейте юнски мамчета.Налегна ме носталгия,кога мина толкова време.Спомних си и среднощните чатове и трепета за 1 вото родено бебче.пожелавам на всички лека и спокойна бременост и пухкаво бебе на финала.

# 20
  • Мнения: 1 700
ех колко бързо мина една година.сякаш вчера беше когато пишех в темата  на Юнки 2015, а днес се радвам на всяка усмивка на моето момченце Heart Eyes
Мили Юнки 2016 чака ви 9 месечно голямо приключение изпълнено с много трепет и тревоги покрай бременните мозъци.Въоражете се много търпение,нош-па и удобни дрехи.нека бъде лека бременността ви и финала да е пухкав.Успех момичета!
на Анжелия желая успех ,пък да не ти казвам как всяка сутрин  пълних ВЦ-то до 3 месец,но си заслужава  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 387
Ех, че вълнуващо. Кога дойде време и за нашите заместнички? Кога мина цяла година?
Скъпи бъдещи мами, пожелавам ви 9 вълнуващи месеца изпълнени само с положителни емоции и разбира се, пухкав юнски финал. Наслаждавайте се на невероятните мигове от вашата бременност Simple Smile

# 22
  • Мнения: 45
Успех и от мен! Бъдете здрави и се радвайте на всеки миг, защото е неповторим!

# 23
  • Мнения: 55
Добре дошли, Юнки 2016!
Пиша ви с такава носталгия и сълзи на очи (хормоните ми още не са се нормализирали) . На днешния ден точно преди една година видях своите две чертички. Не мога да опиша вълнението, което изпитах!
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и се радвайте на всяка секунда бременеене (дори на частта с повръщането), защото няма да усетите колко бързо ще минат тези вълшебни 9 месеца!
Ще ви следя с интерес, за да се потопя отново в емоциите на това уникално и неповторимо преживяване в живота на жената.

# 24
  • Мнения: 11
Влизам съвсем тихичко да се запиша като една от първите  Simple Smile След няколко дни закъснение вчера си направих тест и видях  EFP Според онлайн калкулаторите терминът ми е на 2.юни 2016. Това ми е втора желана и очаквана бременност. Вълнението е голямо...засега не знам много много какво да кажа. Все още не съм ходила на лекар, смятам да поизчакам десетина дни.   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 25
  • Мнения: 252
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetЧестити 2 чертички.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Честито!
Доколкото следя темата ти си наистина първата с две чертички.

# 27
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Влизам съвсем тихичко да се запиша като една от първите  Simple Smile След няколко дни закъснение вчера си направих тест и видях  EFP Според онлайн калкулаторите терминът ми е на 2.юни 2016. Това ми е втора желана и очаквана бременност. Вълнението е голямо...засега не знам много много какво да кажа. Все още не съм ходила на лекар, смятам да поизчакам десетина дни.   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Едно тихо честитооооо и чакаме да се върнеш с детайли след лекаря  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 14
И аз влизам да се похваля с моя  EFP Днес направих теста  smile3533
Много,много съм щастлива  newsm44
Според калкулатора 2 юни е вероятния термин !
Успех на другите мами  Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 65
Честио, майчета - лека бременност и пухкав финал!!!!  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт