ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 33 567
  • 676
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 898
Съни Според мен сега през деня отиди до болницата за да се успокоиш и да не го мислиш толкова.
Ето...Шмокси каза че цял ден е била с менструални болки и са я приели с 6.5 см разкритие.

# 31
  • Мнения: 613
Нианка болницата ми е на около 100 км. :П за това питам как да ги позная. Но пък ще видим следобяд как ще е и може и да отида. Защото не бяха никак силни като болка, нито пък на определен интервал.

# 32
  • Мнения: X
sunnyyyyyy и според мен отиди още сега.
Иначе ако решиш можеш да пиеш две нош па - ако са фалшиви контракции болката ще спре, ако са родилни - не. Това знам от лекар, но колко е ефективно...
Кога ти е термина?

# 33
  • Мнения: 3 595
Съни - снощи няколко часа имах такива болки. Накрая ми писна и си взех топла вана и изчезнаха. Пробвай топла вана или душ, ако намалява болката не са истински контракции. После през нощта се събудих по едно време и пак се бяха върнали, но откакто съм станала сутринта няма нищо.

Ако наистина болницата е на 100 километра аз не бих пътувала още, но това е мое лично мнение! Нианка е права, че Шмокси само за менструални болки спомена. Но тя имаше разкритие и преди това и докторът и само я чакаше да кихне и да роди  Mr. Green

# 34
  • Мнения: X
Да, това за топлата вана или душ също съм го чела, но само ако сте вече в 37 г.с. тъй като ако са контракции топлата вода може да ги усили а това е опасно, защото е рано. Не виждам на Съни кога й е термина.

# 35
  • Мнения: 613
Аз също не мисля да тръгвам сега, тъй като от сутринта няма нищо, а все си мисля, че, ако бяха родилни нямаше да спрат така лесно. То има болница и на 5 мин. от нас, ама ще искат да ме бъркат, пък аз освен на моята докторка нямам вяра на друга. Но все пак, ако се наложи има къде да родя и наблизо Simple Smile

Терминът ми е 6.10 - тоест има време доста, ама знам ли какво може да реши госпожицата Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 898
Съни а няма ли някъде по близо болница просто да видят тоновете и дали имаш контракции?

# 37
  • Мнения: 613
Тук при нас няма да ми пуснат тонове, а ще искат да ме бъркат  Shocked аз не искам да ме ръчкат.

# 38
  • Мнения: 1 898
Тук при нас няма да ми пуснат тонове, а ще искат да ме бъркат  Shocked аз не искам да ме ръчкат.
Ясно  Peace
Еми изчакай си пък то ще си проличи  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 152
Хоп и аз в новата тема да не ви изпусна Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
Е, щом са спрели вече е добре. Пък и ти си по - напред , тъй че не е толкова страшно и да тръгне  Wink

# 41
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Съни а може би от контракции стомаха ти не е бил наред .. по принцип е съвсем в реда на нещата при настъпване на раждането да те хване малко разстройство, за да ти се изчистят червата .. по-добре да те прегледат .. вече сме достатъчно накрая, за да е възможно всичко Peace

# 42
  • Мнения: 613
Мецани - аз мислех същото сутринта, ама пък като вече нищо не ме боли? Абе не знам ще изчакам още малко и после ще видим какво ще стане. Чак снощи ми стана реално колко много е станало време вече. Някакси все си мислех, че има още време и си бях спокойна.

Иначе от няколко дни я усещам беба доста ниско, вече не ме ръчка в ребрата, а доста по-надолу, но .... абе ще видим какво ще стане.

А може ли да ми кажете горе-долу колко време след изтичането на водите тръгва същинското раждане. То е ясно, че при всеки е индивидуално, но горе-долу поне да знам. И какво беше оново за ръката която си поставяш на пъпа, когато ти се втвърди коремът, че нещо не мога да се сетя къде го бяхте писали?

Ще ви държа в течение, ама мисля, че няма да е днес :П

# 43
  • Мнения: 434
Момичета влизам в ролята на Щърк

Мама Веси Барабеси, роди днес прекрасната си дъщеря Мария - 3050 гр., 47 см., планово секцио   bouquet Hug Hug

Да им е жива и здрава и много радост да им носи  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 898
Ехааа нека не спират хубавите новини !!
Честито на мама Веси  Hug Да им е жива и здрава малката Мария и много да ги радва   bouquet
Охх че хубаво Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт