СТОКОВ КРЕДИТ

  • 2 150
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Имам стоков кредит към банка ДСК. За период 12 месеца, вече съм платил 3 вноски. Има ли вероятност да погася кредита целия, или част от него само като платя главниците БЕЗ ЛИХВИТЕ? Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 18 745
Отиди в техен офис,обади се по телефона  или погледни договора си.В друга институция съм го правила и лихвите за периода отпадат,издава се анекс  за предсрочно погасяване и всичко приключва.Би трябвало д аимат телефон за въпроси.Намери и звънни.И пиши за развитие.

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря ти за бързото включване midnightStar. Аз им звъннах на телефона към 16:30 никой не вдигна. Утре ще отида по обяд да питам и ще постна тук.

# 3
  • Мнения: 4
Отиди в техен офис,обади се по телефона  или погледни договора си.В друга институция съм го правила и лихвите за периода отпадат,издава се анекс  за предсрочно погасяване и всичко приключва.Би трябвало д аимат телефон за въпроси.Намери и звънни.И пиши за развитие.

а възможно ли е само частично погасяване? Примерно да платя за 7 месеца без лихвите, и останалите 2 със законовите лихви да платя

# 4
  • София
  • Мнения: 18 745
Ето това намерих в сайта им- Без такса за предсрочно частично или пълно погасяване на кредит.
Но трябва да се посети офис.Най-малко могат да ти начислят лихва от 0.5 % върху главницата  ,за предсрочно погасяване и да отпаднат лихвите.

# 5
  • Мнения: 4
Ето това намерих в сайта им- Без такса за предсрочно частично или пълно погасяване на кредит.
Но трябва да се посети офис.Най-малко могат да ти начислят лихва от 0.5 % върху главницата  ,за предсрочно погасяване и да отпаднат лихвите.

това са 40-50 стотинки значи, не е особено голям проблем. Благодаря ти адски много, утре ще отида да им видя работите и ще постна отговора тук Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 18 745
Разпитай добре,че винаги има скрити и недоизказани уловки.Какро например със застраховките.Да пиши.ще е интервсно и полезно.

# 7
  • Мнения: 10
Аз съм имал в UNCR. Купих си TV и погасих предсрочно, няма как да погасиш без да има поне минимална лихва, защото банката няма сметка от това.

Общи условия

Активация на акаунт