"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-29

  • 17 338
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 15 884
Мераба банда Party
Чумо Hug Heart Eyes  spoko spoko Намажи се с нещо което ще те загрее Naughty Явно те е надухало някъде Thinking
Профче Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes
Линчето не я видях, но и за нея  Hug Heart Eyes
 явно се вееме на чисто и пометено Laughing

# 631
  • Мнения: 2 643
Зиз вируса сега е такъв , почва от врата , мен 2 дни ми беше схванат , после ме почна гърлото и така.Сега ме боли всичко , всяка кост , някакъв грип .

Ся стиа сми са д'ръжали приличну , глей как ми пУдмина коминтара снощи  Crossing Arms съм си играла ти търся пУдхУдящи гифчита за случая  Mr. Green

Aз станах приди малко , леле не съм спала ду обед от 5г. тургам пу ино на бързо


На мен малкооо взе да ми става празнично , но ако завали сега и един сняг , само да прехвърчи , пак ще ми запали Коледния дух



Kaжете , някой Коледен филм , в момента не се сещам за никой , само за Сам вкъщи , но не това ме си гледа.О и тоя с Бен Алфек , но те всяка година го дават.

# 632
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей, ПреГрей...мене ду ся ми беше сал да ти зафалям маме... ooooh! ooooh! ooooh!
Яз не знам на кой свет съм, ти съ дървиш утсреща... Crazy Crazy Crazy
Аресват ми гуфувити...дубре си ги пудбрала. Hug
Кат пих Немизила малку ме отпусна, ама ми се приспа... Rolling Eyes

# 633
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Мичоно, Линче  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Тая па все се ненаспала  Mr. Green

# 634
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Надниииик от студийцето Laughing Party Party Party Party
Добър ден, труженички и нетруженички Laughing Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох, Систърчеее Hug Heart Eyes Heart Eyes spoko hug spoko hug Толкова добре те разбирам какво ти е Rolling Eyes И аз така и на кръста и на врата си имам неврологично-ошипенски болежки Whistling
Кво да ти кажа, можеш да се мажеш с Диклак или Волтарен Peace На мен Диклака малко повече ми помага  Peace То като ме боли врата и главата ме треска ooooh! То аз си имам една постоянна болка в рамо към шия, кат маам с шията и ми припяват кокаляците, припуквайки  Whistling Joy Joy Joy И всъщност на лека постоянна болка съм си свикнала, само некси се намествам, да не ме боли много Whistling Офффф, отнесох се, кат пенсионерките, дет си разказват за болежките ooooh! Mr. Green
Та да се върна на врата, мажи се с нещо от тези (също и мазила с Магнезий помагали, ама аз още не съм пробвала), на мен ми помага нурофен като че ли за пооблегчаване на болката Peace Иначе ... с мазане и без мазане ... след някой-друг ден минава Whistling Joy То като хремата, с капки за 7 дни, без капки за 1 седмица щи мине  Mr. Green

# 635
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Гъбак   Heart Eyes Hug
Пак ще се повторя- тя старостта тъй започва  hahaha hahaha hahaha

# 636
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбак   Heart Eyes Hug
Пак ще се повторя- тя старостта тъй започва  hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тя мойта старост с кръста от 19 годишна почна, ма с врата си е верно ... от неколко годинки  Laughing hahaha hahaha hahaha

То и с това висене на комповете, едно и също положение на врат и ръце и ей го как хубу ни се отразява на нас пенсионерките  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 637
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Ами и много се красотнете бе, вие от мания да сте красиви какво си докарвате  Mr. Green Аз не си давам зор и съм като сърничка hahaha hahaha

# 638
  • Мнения: 2 643
Ирка няАш гащи , или само аз ни ги виждам
Чумо  на ти ино ликарстфу за болкити  Mr. Green

# 639
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ами и много се красотнете бе, вие от мания да сте красиви какво си докарвате  Mr. Green Аз не си давам зор и съм като сърничка hahaha hahaha

Мчи как, особено съботните петъци е голема красота Mr. Green, щом още по обяд мога се метна тук Laughing hahaha hahaha hahaha

# 640
  • Мнения: 15 884
Надниииик от студийцето Laughing Party Party Party Party
Добър ден, труженички и нетруженички Laughing Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох, Систърчеее Hug Heart Eyes Heart Eyes spoko hug spoko hug Толкова добре те разбирам какво ти е Rolling Eyes И аз така и на кръста и на врата си имам неврологично-ошипенски болежки Whistling
Кво да ти кажа, можеш да се мажеш с Диклак или Волтарен Peace На мен Диклака малко повече ми помага  Peace То като ме боли врата и главата ме треска ooooh! То аз си имам една постоянна болка в рамо към шия, кат маам с шията и ми припяват кокаляците, припуквайки  Whistling Joy Joy Joy И всъщност на лека постоянна болка съм си свикнала, само некси се намествам, да не ме боли много Whistling Офффф, отнесох се, кат пенсионерките, дет си разказват за болежките ooooh! Mr. Green
Та да се върна на врата, мажи се с нещо от тези (също и мазила с Магнезий помагали, ама аз още не съм пробвала), на мен ми помага нурофен като че ли за пооблегчаване на болката Peace Иначе ... с мазане и без мазане ... след някой-друг ден минава Whistling Joy То като хремата, с капки за 7 дни, без капки за 1 седмица щи мине  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha ти щото през цялото време ни разказваше за крака Joy Joy Joy

Габче Hug Heart Eyes

Ами и много се красотнете бе, вие от мания да сте красиви какво си докарвате  Mr. Green Аз не си давам зор и съм като сърничка hahaha hahaha
На твойте години и аз бех кат сърничка душо Joy Ама ся движим кат любимците на Ренку-пингвинчетата Mr. Green

# 641
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Аз па кат сърничка нивгаш не съм била ... все некво друго животно.  Mr. Green

Линчето не я видях, но и за нея  Hug Heart Eyes
 явно се вееме на чисто и пометено Laughing
И тя, и Ирчето са пометени със сутрешните си поздрави.  #Crazy ooooh! Много сладки котешки гифчета имаше и в двата поста  Heart Eyes. Аз даже този на Лини се канех да го метна в котешката тема, ама сега няма да мога.  Sad Явно някой много държи да ни определя с какво ще си пием сутрешното кафе. Rolling Eyes Аман! ooooh!

Зиз, друга бабешка рецепта - специално за възпален нерв  Peace. Белтък от яйце се смесва на кашичка с настърган бебешки сапун. Мястото се намазва с туй чудо, което като изсъхне става на кора и се седи с нея 24 часа. После се изкъпва (много трудно между другото  Naughty). Обаче, ако болката ти е нетърпима и не ти е за първи път, по-добре иди да ти направят скенер на вратните прешлени. Моят мъж преди почти 8 години така припадна една вечер от пронизваща болка в ръката идваща от към рамото и от тогава е притежател на 2 кейджа в шията (изкуствени хрущяли) между 3 прешлена, ама вече ръката не го боли. Peace

# 642
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Привет  wavey,

уж само четях и нямаше да се разписвам ooooh!,понеже гледам нещо сте се ошипили та си рекох да раздам малко акълец Mr. Green.Ами аз нямам подобен проблем,дано и не се появява още Praynig обаче ефикасно лекарство за болежки,подобни на вашите е Афламил (крем),ако не се лъжа го има и като хапчета,но първото е по-ефикасно Peace.Мой близък така си облекчава болките.

Има и една друга рецепта,с която обаче едва ли на някого ще му се занимава:в бурканче(като тези от бебешки храни) пълно със спирт или ракия се слагат 2 пакетчета лимонтузу и добре се разбърква.Маже се болното място.

Ко се питате от'где ми са известни рецептите-ми тайничко чета Здравните вестници за пенсионера и Здравословно... bowuu Mr. Green

# 643
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ирка няАш гащи , или само аз ни ги виждам
Чумо  на ти ино ликарстфу за болкити  Mr. Green


Ууууууууу, точната хумеопатия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Систърче Heart Eyes Hug шъ мрем да знайш...ако и тая нощ не мога да мигна не знам на къде ше докарам, пъ даже и съм на раута. ooooh!
Дубре, че е Резачката, кат истински приятел ми донесе обяд, лекарства...разбърка ми прахчето, наля ми водица и ми даде да го изпия Whistling

# 644
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Е па за краката още не бях споменала, ма щом си рекла, имам си и гонартрозка  Mr. Green Ма кръста и коленцата са ми от спорт, само вратлето е от одъртяването  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Това със сапуна хубу, ма как ще се влача 24 часа с него, освен ако съм си в къщи и може да се превърже нещо Peace
А иначе и на мен ми говоркаше преди няколко години един професор от ортопедията, че направо съм си за операция, че съм имала изглаждане и така наречената лебедова шия, па и май цел прешлен в повече  Whistling Laughing Ма аз па реших за сега да съм си лебед  Mr. Green

Марги  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси и за твойта рецепта Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт