Звездни компромати 268 част

  • 77 615
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Много им се радвам Уилям, Кейт и потомство!
и аз


за темата  bouquet

# 46
  • Мнения: 9 709
Марая Кери винаги ми е приличала на Силвия Кацарова...  Crazy
Иначе на тези снимки е хубава, да.

# 47
  • Мнения: 924
Selena Gomez
Скрит текст:

King Kylie+Hailey Baldwin
Скрит текст:

Скрит текст:


Николета + Никол
Скрит текст:











# 48
  • Мнения: 1 480
Скрит текст:
Николета + Никол
Скрит текст:












НиЛо е заприличала на жена от Африка. Трила с гумичката от стройното си тяло, та чак се захласнала. Ханшът ѝ е не детски, ами не знам какъв е. Как ли е износила Никол? Жалка картинка.

# 49
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Уникално! Валери Божинов изнесе лекция в университет в Белград:

Скрит текст:



Нападателят на Партизан Валери Божинов изнесе лекция пред студенти от Факултета по спорт и физическо възпитание и спорт в Белград.
 
Срещата на футболиста с младежите бе част от проявите по програма за завръщане на младите хора по стадионите в Сърбия.
 
Божинов за пореден път подчерта, че е дошъл в голям отбор и умишлено не спомена името на вечния съперник Цървена звезда в изказването си.
 
"Момчета, аз съм от България и ситуацията при нас е идентична. В региона има три големи клуба. Това са Партизан, Динамо (Загреб) и един, на който не искам да споменавам името (б.р. визирайки Цървена звезда). Качеството и на играчите тук и в България е сходно. Сръбските отбори обаче постигат добри резултати в Европа, за разлика от българските", заяви Божинов, цитиран от hotsport.rs.


Култово...точно като за първа страница на компроматите  Mr. Green

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Уникално! Валери Божинов изнесе лекция в университет в Белград:

Скрит текст:



Нападателят на Партизан Валери Божинов изнесе лекция пред студенти от Факултета по спорт и физическо възпитание и спорт в Белград.
 
Срещата на футболиста с младежите бе част от проявите по програма за завръщане на младите хора по стадионите в Сърбия.
 
Божинов за пореден път подчерта, че е дошъл в голям отбор и умишлено не спомена името на вечния съперник Цървена звезда в изказването си.
 
"Момчета, аз съм от България и ситуацията при нас е идентична. В региона има три големи клуба. Това са Партизан, Динамо (Загреб) и един, на който не искам да споменавам името (б.р. визирайки Цървена звезда). Качеството и на играчите тук и в България е сходно. Сръбските отбори обаче постигат добри резултати в Европа, за разлика от българските", заяви Божинов, цитиран от hotsport.rs.


Култово...точно като за първа страница на компроматите  Mr. Green
Аз пък си помислих, че са го ползвали за някое упражнение в катедратата по клинична психиатрия.

# 51
  • София
  • Мнения: 23 128
Тцъ, той е в секцията на приматите.

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 1 424
Като я гледам, трудно попада в графа "Красавица". Остава да е "Бизнесмен".

# 54
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз и в категория Бизнесмен не бих я сложила. Дали не е от категорията "Творческа личност".  Thinking

# 55
  • Мнения: 5 892
Напомня ми на Кати Бейтс в "Мизъри".  Peace

# 56
# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много са красиви снимките на балетистите от Лимонадената Джо -- моля те, продължавай да пускаш  Heart Eyes

А, гледах и клипче на Мелиса Хамилтън и Ерик Ъндърууд -- невероятни са Simple Smile
Пробвай да видиш и някое клипче от "Маргьорит и Арман" на Ройо и Полунин, те са още по-прекрасни. Или Зинаида Яновски като червената кралица в "Алиса" Heart Eyes

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тцъ, той е в секцията на приматите.
Той спокойно може да обиколи факултетите. Сигурна съм, че навсякъде ще е полезен  Laughing

# 59
  • Мнения: X
Николета Лозанова и фризьора й Венелин Кондаков са на вечеря в Мадрид с Кристиано Роналдо  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт