Звездни компромати 268 част

  • 77 589
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 120
 Леле, как са я накичили малката буболечица. Някой беше пускал снимка на ромско принцеско бебе на изписване, нещо такова беше.

# 721
  • Мнения: 3 677
Всички са в тон с кучетата, или обратно, но все едно.  Heart Eyes  Crazy

# 722
  • Мнения: 3 827
кадър от новия филм на Леонардо Дикаприо ,
не искам Лео да получи Оскар за тази роля , моля ви се -
ако той има Оскар трябва да е за велика роля , а не защото се бори с някаква мечка !!

# 723
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Освен че ролята не е велика, ами и мечката не е истинска Crossing Arms Тъкмос е бях респектирала от мъжеството му, а то ... Mr. Green

# 724
  • Мнения: 107
https://www.youtube.com/watch?v=XwJcftFiLp8 прилича на невена цонева

# 725
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джоузеф Гордън-Левит hahaha
Скрит текст:

# 726
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Леми Килмистър си е отишъл от този свят! Беше велик! Да почива в мир! Cry

# 727
  • София
  • Мнения: 1 424
Филмът на Лео с мечката е много добър. Дано му дадат Оскар.

# 728
  • Мнения: 1 793
Първи кадри от новия филм за Бриджит Джоунс - само на корицата Рене наподобява каквото беше преди. Thinking

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ужас ,какво се е случило с устната на Теди Велинова сега е при Гала  Sick

# 730
  • Мнения: 5 435
Ужас ,какво се е случило с устната на Теди Велинова сега е при Гала  Sick

Ужасна е...

# 731
  • Мнения: 4 169
Др. Енчев и неговата ''пикантност'' в облеклото - е, не спря да я повтаря тая дума! Някой му я е казал в този контекст и толкова му харесва, че не може да не я тропоса по два пъти в изречение.

Ходили по изложения в Италия на производители и собственици на бутици, уредили си по не знам какъв си начин пропуск... 

Добре де, хайде Теди беше манекенка, но нормално ли е един лекар, човек с друго образование и би трябвало -  с друго мислене, да е толкова обсесивно вманиачен по модата?!
Ми елементарно ми е, съжалявам.

# 732
  • Мнения: 3 609
На мен пък незнайно защо са ми приятни. Симпатични са ми без да знам защо. Доктора е доста помпозен за моя вкус, но все пак не ме дразнят. Това, което ме втрещва е защо Гала като някква кокошка се диви и кудкудяка..и с такъв интерес ах-ва на всяка дума, все едно никога не е излизала от пределите на България по широкия, шарен цвят... newsm78

# 733
  • Мнения: 12 473
Тес, при силно натоварен график и ежедневие, съвсем нормално виждам да изтрещиш в някаква противоположна посока. А и се допълват със жена си.. Peace

# 734
  • Мнения: X
То би трябвало пластичните хирурзи да са естети и да ценят в по-широк смисъл красотата, ама като гледам жена му на д-р Енчев не бих се възползвала от услугите му (знам, че не й е първия хирург, но все пак).

Общи условия

Активация на акаунт