проблем с пералня самсунг

  • 6 737
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,купих си пералня от черния петък.Самсунг еко бубъл, а+++,8кг,1400 оборота.Пере добре, вади ми дрехите почити сухи.Миналия ден прах, и пералнята  зацикли на последните 9 мин.Прави опити да центрофужи, но спира.Накрая се включи на 1 мин и прането приключи без да е центрофужено.След това си помислих, че може би прането е било по-тежко/имаше 1 яке+други дрехи / и може за това да не е могла. Днес пускам пак, не е пълна пералнята имаше място за още дрехи.Когато стигна пак до последните 9 мин, пак прави опити/10мин/ преди да започне да центрофужи и да превключи на числото 8.Дрехите обаче не излязоха толкова сухи колкото при предишните пранета. а центрофугата беше на 1400оборота.Къде би могъл да е проблема, защо така зацикля ?И защо не можа да ми изцентрофужи хубаво дрехите?

# 1
  • Мнения: 2 309
Аз имам същата пералня от около половин година! Тя е пълна със сензори. При такива случай предишният модел показваше на екрана, че се изчистват остатъците от перилен препарат. Понякога може дори да ти извади грешка SUB, което означава, че са се останали все още много остатъци от сапун, при което пералнята трябва да я изключиш, остави я за минута-две така, може дори да видиш дали има пяна по ластика и после я пусни на изплакване и центрофуга Simple Smile Спокойно, пералнята е супер, просто няма нужда от много перилен препарат

# 2
  • Мнения: 69
Искаш да кажеш ,че слагам повече прах и затова зацилкя толкова време ли?Прави опити да завърти и спира /така 10-13мин./Аз действително последните пъти пера  с друг прах, и ми се струва ,че прави повече пяна.

# 3
  • Мнения: 2 484
Можете да попитате Шани.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Можете да попитате Шани.

тя вече се изказа..............
То това Самсунг перални ли са?  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 309
То това Самсунг перални ли са?  Crazy
Защо? Аз съм много доволна? Я кажи какви са й проблемите?

# 6
  • Мнения: 50
Здравейте!Вчера си закупих пералня със сушилня SAMSUNG.Въпроса ми е следния нагласих я на словенски език по погрешка  и не мога да я променя на английски език.Някой ако знае как става моля да сподели?

# 7
  • Мнения: 11 752
Първо, защо вадите теми от "нафталина" при положение, че има активна тема за комбинирани уреди на първа страница в раздела?
Второ, никой тук няма гадателски умения, за да отгатне кой модел е пералнята.
Трето, имате упътване. Прочетете си го.

Общи условия

Активация на акаунт