Хамбургерите игнорираме и храната по дюкански си планираме - 281

  • 31 694
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 841
Момичета,първият път като си правих пил.пържоли с мляко и горчица- млякото изгоря като ги пекох във фурната.Сега пак си сложих пържолки да отлежават с  горчица,чер пипер и чесън.Може ли да не слягам мляко или ако слагам,колко да сложа,че да не стане като мин.път?

# 721
  • Мнения: 214
Елеаа а слагаш ли фолио докато ги печеш? Аз сложих всичко и покрих с фолио, и малко преди да ги извадя, махнах фолиото за да се запекат, но като цяло стана много хубаво сосче Peace

Алинна дай малко насам ...тооолкова режимно месо!

Смайлс мерси! мисля, чу утре ще карам само на това  chef

# 722
  • Мнения: 3 841
Не,Деска,не сложих фолио...Аз дяже мислех дя ги метна на скарата ама не ми остана време.А с фолио не стават ли като варени?

# 723
  • Мнения: 214
Ами, не мисля. Задушават се и после ги запичаш така или иначе ..

# 724
  • София :(
  • Мнения: 215
     Добра ви вечер  Hug
Обещах по-честичко да се разписвам и ей ме на. Не че имам нещо да се похваля, но да не ви изпущам, че съвсем на чат сте я подкарали  Wink
Почвам от дискусията за млеката, че в петък не ми се пишеше втори път - първия път карах основно на Clever 2%, докато не го развалиха по едно време де, но мисълта ми е че основно си хапвах 2% кисело мляко. Прясно си вземах 1,5 %, без предпочитания. Сега си хапвам домашно - обезмаслявам добре, квася и пей сърце, Въпреки че млякото, под каквато и да е форма, не ми е слабост - ползвам основно за приготвяне на истинска храна.
ArhMih, те миналия петък всичките бяха спортяги - грижа се да не губите хъс и тонус  hahaha
Costa, хубаво е дала smileys линкове към темите за домашните шунки, ама никой не казва от де да се сдобием с шунковари...
Des Iv, конското и говеждото в Лидл са разни пастърми и суджуци, които не стават за редовно хранене, защото са солени. Те и за сандвич сутринта не стават с тия цени де, че едно пакетче 100 гр... и отиде семейния бюджет, та се не видя  ooooh! Въх, ама ти като по учебник сваляш, браво!
smileys, май зависи от патките, щото имаше едно време една дюканка - ловджийка, Zorita, която свали сума ти килца с диви патици и диви прасета... И диви риби от Дунава...
alinnna, или почвай доставка на мръвки по поръчка или... Само дразниш значи  Crossing Arms Суджук можеш да си направиш и само от конско, по-сухо ще е, но пък така гарантирано няма да ти го изядат  Peace Въпреки че... 10 кила колко са - за две седмици ще им видя сметката и няма да се усетя даже ако са ми в ръцете...
fractal, още ли си в дупката? Да пращам някой спасител  Wink
On the run, гъби слагам на всичко почти, често даже и сурови в салатите, умирам за представителите на това царство  Blush Пък какви пуешки пържолки с гъбен сос правя..., ама Хабсолютно режимни де  Yum
Във връзка с терзанията ти покрай пътуванията - тричав хляб или мъфни и протеиновия хляб на smileys в разни вариации. В хотела хич да не е друго варени яйца ще има за закуска с тричавите произведение или пък кисело мляко ако си носиш трици, а с един комат протеинов хляб набъкан с рулца от раци, пушена сьомга или пилешко месце на обяд ще спасиш положението. Три дни струва ми се ще устиска и без хладилник ако го метнеш на перваза на прозореца за през нощта ако няма мини бар поне в стаята ти  newsm78 За вечерите си лесна - щом си в ресторант винаги можеш да си вземеш печено пиле или риба на скара.
bub.ka,  Hug Хайде, стягай се, знаеш и пътя, и пътечките, че даже и най-малките им разклонения. Не е хубаво да се срещаме отново тук, но важното е да се усетим о време  Peace И нови са на сина ти гаджетата, ти си вряла и кипяла, не се прави на три и половина! А срещите..., ех срещите... Но пък ако никой друг не иска, ще си се срещаме само двете с теб, ще се снимаме и ще ги дразним  Wink
SmileKERM, я скоро да се представиш по устав  Peace И какво е това "да видим до кога ще съм тук"!?
misis bos, ако имаш предвид това, което казва Дюкан, че диетата не се прави повече от два пъти, то това няма нищо общо с това дали действа или не, а че не е добре за самите нас да равим каквато и да е диета повече от два пъти в живото си, заради процесите, които протичат в тялото при отслабване. Иначе всеки хранителен режим действа, когато спазващия го е стриктен и постоянен.
~Karina~, услади ли се консервата в олио на домашните  Wink
yana_kuncheva, значи е време да се задържиш някъде и защо да не е точно тук!? Обаче... кажи малко повече за себе си де, да знаем какви съвети да даваме.
О, Alt+F4, от както го прочетох това започнах да си ръся и кимион в тричавия хляб, хептен манджа с грозде го докарах, но пък на вкуса му не е навредил. Дали ще отслабна от това обаче..  Rolling Eyes
pink pill, ще бъдат префасонирани тези твои мъфини с кайма, но ще ги пробвам някак без трици, че иначе трябва да се лиша от сандвича за закуска, а не ми се ще...
Че какво да му пържиш на толстолоба - мяташ го на незалепващ тиган и той си се пържи и без мазнина, даже ще има да изливаш после от неговата.
Мацето, едва ли ще да е от триците... Да ходи на лекар най-добре и да не се мъчи човека  Peace
meri66, радвай се, че тия кантари имат навика да се превръщат в асансьори от време на време  Wink
Я, staiko1 се появи... Хубаво е да имаме по някой мъж в темата, пък дори и да е повтарач. Само дето ако си сериозен ще има да ти дишаме прахта  ooooh!
Elsinor, сега ще си отнесеш  newsm29 и  341uu и ще се вземаш в ръце.
Ех, eleaa, бързо да се възстановява шушона и по-рядко да ти сервира такива преживявания  Hug А ти не забравяй - децата оцеляват въпреки усилията на родители те си  Wink
Можеш да ги сложиш в йена с капак бутчетата и с повечко мляко, за да не загори, а да стане на сосче.
Ей, толкова сте писали, че цял китеник изтаках... И докато пишех все се надявах Вещи да пусне новата темичка, но и така става - да оставим старите килограми тук и да започнем новата тема с нови, по-малки  Peace
    Хайде, лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug

# 725
  • Мнения: 5 128
Мимс, в първия момент като видях, че си писала и погледнах календара, да не е петък  Mr. Green Joy Joy А тъй, по-честичко се разписвай  Hug
Консервата риба тон не сме я отваряли още, все мисля варианти как да я пригодя и за мен  Laughing

# 726
  • София :(
  • Мнения: 215
Консервата риба тон не сме я отваряли още, все мисля варианти как да я пригодя и за мен  Laughing

Има един много лесен - оставяш я за четвърта и тогава и се радваш с цялото домочадие  Peace

# 727
  • Мнения: 5 128
Консервата риба тон не сме я отваряли още, все мисля варианти как да я пригодя и за мен  Laughing
Има един много лесен - оставяш я за четвърта и тогава и се радваш с цялото домочадие  Peace
Тъкмо консервата е със срок на годност до 2018 г., горе долу тогава ще ми е приключила втора, в най-добрия случай трета фаза  Joy

# 728
  • Мнения: 214
Тъкмо консервата е със срок на годност до 2018 г., горе долу тогава ще ми е приключила втора, в най-добрия случай трета фаза  Joy

Хахаха шегаджийка
Скрит текст:
ти сега със фитнеса ще се изстреляш бързо  #2gunfire #2gunfire Joy

Мименсита , а аз си мислех, че пиша много хаха, и как само отговаряш на всички за всичко, евала! Hug

# 729
  • Плевен
  • Мнения: 369
Абе, Мимсче, и аз се подлъгах,че е петък и като натискам тук на телефона думите розова, палава и режимна нощ... пък то само меката се отваря... хайде ще чакаме твърдите протеини в петък! И на нова тема...Мека да е тогава нощта на всички! И Лека, разбира се!

# 730
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт