Отговори
# 45
  • Мнения: 2 751
Искам да ви питам, пускат ли бащата на прегледа за БХС? През корема ли е ехографа или вагинален?

# 46
  • Мнения: 234
Искам да ви питам, пускат ли бащата на прегледа за БХС? През корема ли е ехографа или вагинален?

Мене първия път ме гледаха с вагинален...

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
Искам да ви питам, пускат ли бащата на прегледа за БХС? През корема ли е ехографа или вагинален?

През корема е. Пускат бащата, но не се вижда особено. На другата фетална ще е по-интересно.

# 48
  • Мнения: 274
HAPPY MAMMY, не влиза 45 дневния в тези 180.

Даниела Икономова, мен ме гледаха с коремен ехограф Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 7
много бързо изписахте 3 страници Simple Smile
аз и тук да кажа, ако някой ходи в Света петка на БХС, ще чакам инфо дали е доволен. Peace
Аз съм утре при д-р Сигридов в Света Петка на БХС и ще да дам инфо  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 751
много бързо изписахте 3 страници Simple Smile
аз и тук да кажа, ако някой ходи в Света петка на БХС, ще чакам инфо дали е доволен. Peace
Аз съм утре при д-р Сигридов в Света Петка на БХС и ще да дам инфо  Simple Smile
Ще чакам Simple Smile

# 51
  • Мнения: 846
И аз ще чакам инфо, защото съм решила да ходя при него в края на февруари, че сме още мънички за това изследване. Момичета има ли много от вас, които ще се следят при един, но ще раждат при друг?

# 52
  • Мнения: 45
Здравейте, темата е страхотна. На болничките бързо да оздравяват . Аз вчера бях ехограф в ТК -Василева и бебо си има всичко, но пол не ми каза, а ние с двете моми си мечтаем за един младеж. За съжаление и тя потвърди, че хематома е голям и от днес съм и на антибиотик. След това бях до Майчин дом и с това ми приключи разходката за седмицата, сега пазя леглото,

# 53
  • София
  • Мнения: 349
И аз ще чакам инфо, защото съм решила да ходя при него в края на февруари, че сме още мънички за това изследване. Момичета има ли много от вас, които ще се следят при един, но ще раждат при друг?
Аз ще съм така най-вероятно. Ще ходя на жк в Щерев, а ще раждам в ТК. Поне засега това е плана. Във фейсбук групата ме успокойха, че е често срещана практика и няма да има проблеми.

# 54
  • Мнения: 274
Излезнаха ми резултатите от БХС, ужа казаха 3 работни дни, а аз за да пробвам системата влязох и са излезнали.

Комбиниран риск Даун - 1 от 14000
Биохимичен                  - 1 от 2400
Възрастов                      - 1 от 1400   

Май е добре. Другите са все големи цифри. Ще звънна сега на лекарката и ще видя мога ли да отида утре да каже и тя всичко ли е наред Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 3 789
Миеле, дотук добре!

А Едуардс?

# 56
  • Мнения: 44
Привет онтово и от мен Simple Smile Вчера бях на преглед,видяхме бебчо всичко е наред има си всичко умрях от кеф Simple Smile Доктора каза че ще е момче и сме много щастливи с таткото дано наистина да е така! Относно скрининга,и аз съм при Сигридов,нямам търпение вече Simple Smile Споделяйте как е минало при вас изследването.До колкото знам феталната морфология се прави на по късен етап,скрининга е съвсем друго на него освен кръв се прави и ехографско изследване на което се мери нохалната челюст на бебето за изменения и признаци на Даун и т.н,а вече на феталната морфология се мерят и оглеждат органите на бебчо,двете неща са различни.Пожелавам успех на всички да се похвалят с хубави новини  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 57
  • Мнения: 274
Едуардс, Патау, Търнар и Триплоидия са 1 от 100000

Възрастовият риск при Едуард е 1 от 12000
Патау 1 от  37000
Търнар 1 от 5800
Триплоидия 1 от 100000

PAP-A MoM - 0.7
Free - bCG MoM  - 1.06
NT - 1.5 mm
NT MoM - 0.96

# 58
  • София
  • Мнения: 3 789
Миеле, супер са резултатите!

Дидка, честито!

# 59
  • Мнения: 890
Здравейте и от мен. Съвсем плахо бих искала да се запиша при вас. Първа бременост, благодарение на д-р Стефанов Simple Smile На преглед съм чак на 10.02. Трудно ми е да си определя термина, ако някой може да помогне - трансфер 1.12.2015г. Пожелавам на всички успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт