~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№7

  • 55 947
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 203
Момичета днес в 17:42 се роди дъщеря ни - Попи Никол 2800г 50 см. Минах през невъобразими мъки в опит да родя нормално, но след 12 часа контракции и прочее се съгласих на секцио. Бебка е добре и радостта ни е невъзможно да се опише.  Имам коластра и сега я кърмя, бавно но славно- учим се и двете. Много съм упоена все още, така че си запазвам правото на детайлен разказ за друг ден. 😘

# 46
  • Мнения: 17
Честито бебче Simple Smile

# 47
  • Мнения: 96
Честито бебче , бързо въстановяване bouquet

# 48
  • Мнения: 271
Честито бебче!

# 49
  • Мнения: 2 518
Честито, Парис! Бъдете здрави и двете!  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 338
Честито бебче, Парис :* Ще чакаме да разкажеш всичко как е минало и дали сте добре и двете Simple Smile

Аз днес бях на преглед, но моят лекар каза, че неговият апарат не показва теглото на бебето.
В 36г.с. + 1 ден съм. Бедрото на бебчо отговаряло за 36г.с., но главичката не можа да я премери, тъй като бебо бил ниско.
Ето какво пише в снимките ми:
Бебе бедро - 70.9 мм
Бебе глава - 92.8 мм (може би е примерни размери, тъй като каза, че не може да я измери)

Как бяхте вие в 36г.с. , за да направя груба сметка колко тежи бебо  Whistling

# 51
  • Мнения: 14
Честито бебче Парис да е жива и здрава и бързо да се радвате една на друга, Соулче моите размери бяха близки до твоите в 36 г.с. и ми казаха, че е около 3.500 сега влизам в 38 г.с. днес бях на преглед при друг доктор,  който ще ми прави секциото живот и здраве и той ми каза че е едричък, но не е страшно и решихме да изчакаме да мине поне и тази седмица за да се развие добре бебчо Simple Smile , само да добавя че моя казваше, че вървим 2 седмици напред...

# 52
  • Мнения: 338
Честито бебче Парис да е жива и здрава и бързо да се радвате една на друга, Соулче моите размери бяха близки до твоите в 36 г.с. и ми казаха, че е около 3.500 сега влизам в 38 г.с. днес бях на преглед при друг доктор,  който ще ми прави секциото живот и здраве и той ми каза че е едричък, но не е страшно и решихме да изчакаме да мине поне и тази седмица за да се развие добре бебчо Simple Smile , само да добавя че моя казваше, че вървим 2 седмици напред...

Хахаха явно няма общо тези мм и кг на бебето.

При мен до миналия път вървеше с 2 седмици назад. А сега пише, че си отговаря за 36.


Благодаря ти :*

# 53
  • София
  • Мнения: 3 181
Момичета днес в 17:42 се роди дъщеря ни - Попи Никол 2800г 50 см. Минах през невъобразими мъки в опит да родя нормално, но след 12 часа контракции и прочее се съгласих на секцио. Бебка е добре и радостта ни е невъзможно да се опише.  Имам коластра и сега я кърмя, бавно но славно- учим се и двете. Много съм упоена все още, така че си запазвам правото на детайлен разказ за друг ден. 😘
Честито!
Много да ви радва малката принцеса, а на теб бързо възстановяване и успех с кърменето!

# 54
  • Мнения: 233
Честито,Парис!Мого радост да ви донесе Попи Никол Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 1 333
Честито, Парис!
Да Ви е жива и здрава Попи Никол и много, много да ви радва!!!

# 56
  • София
  • Мнения: 186
Днес бях на преглед и каза че в урината ми имало еритроцити, което е признак за старт на излизането на бебо!
Ако искате бързо и лесно раждане ДВИЖЕНИЕ  bouquet успех и се надявам да започваме да я пълним темата със здрави бебета!

# 57
  • Мнения: 1 256
Честито бебче Pariss! Да е живо и здраво, а на теб бързо възстановяване!
Поли, прекрасна темичка. Нека я изпълним само хубави и положителни емоции.

# 58
  • Мнения: 2
Pariss, честито бебче!
Да се похваля и аз, снощи 21.03 в 21:55 се появи и нашата принцеска Марияна - 3370, 49 см. Изпревари плановото секцио с 3 дни, но явно е искала сама да си избере рожденния ден Simple Smile

# 59
  • Мнения: 123
lilssi87 ,Pariss честити госпожици с перфектни мерки bouquet bouquet Нека растат умни,красиви и добри дечица за радост на мама и тати  Heart Eyes

Ей с такива новини ми е хубаво да се събуждам. Възстановянайте се бързо,  покрай малките принцеси и ни разкажете за раждането когато имате възможност  Hug

Хубав ден на всички. .. Hug

Общи условия

Активация на акаунт