Смешки от форума - 23

  • 115 718
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 328
глупости. тогава нямаше вируси, имаше Чернобил  Mr. Green

# 31
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Боже, едно време какви вируси имаше... Тва сега вируси ли са, пффф?!  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 25 788
Глупости, вирусите бяха забранени с указ на ЦК на БКП. ДС слухтеше и ги арестуваше още на границата.  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 7 673
Сега снаистина е боледува много по-често, отколкото преди години, за съжаление.
И вирусите наистина са по-тежки и упорити. Sad

# 34
  • Мнения: 1 729
Защото са внос,вече не са по БДС

# 35
  • Мнения: 9 802
Кърпичките са уникални.  Cleanse ме втрещи 😀

# 36
  • Мнения: 3 784
Какво втрещяващо има в cleanse?  Laughing

# 37
  • Мнения: 9 802
Все съм си мислела,  че се употребява с фигуративно значение, например.  Да се очистя от преживяното. Clean  се употребява,  когато буквално чистиш.  Ама може и да бъркам. 

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 232
Какво втрещяващо има в cleanse?  Laughing

има пръвупистна грешка: трябва да е  clean se = почисти се Whistling

# 39
  • Мнения: 3 784
Употребява се и като "мия" (се), "почиствам" (се), освен "прочиствам" (се).  Peace

Добри  Joy Joy

# 40
  • Мнения: 9 802
Както кажеш.  Peace

# 41
  • Мнения: 1 283
Глупости, вирусите бяха забранени с указ на ЦК на БКП. ДС слухтеше и ги арестуваше още на границата.  Laughing
А ако евентуално някой пробиеше на границата, биваше заловен и карцер в Белене!  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 10 825
Пък аз през комунизъма повече боледувах, мине не мине седмица и айде ангина.... сигурно от корекомските шоколади е било. После като дойде гнилия капитализъм и вирусите се разпръснаха сред повече потребители на корекомски шоколади и съответно мен ме поразяваха по-рядко.

# 43
  • Мнения: 1 283
Цитат
една фтичка, все пак, пролет не прави...
Забавна грешка... Grinning

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Пък аз през комунизъма повече боледувах, мине не мине седмица и айде ангина.... сигурно от корекомските шоколади е било. После като дойде гнилия капитализъм и вирусите се разпръснаха сред повече потребители на корекомски шоколади и съответно мен ме поразяваха по-рядко.

Според майка ми, ако зимата не направя минимум 2 ангини, ве е имало зима. И сливиците ми извадиха и пак сериозно си боледувах. А даже и корекомски шоколади не съм ядяла. Като станах голяма - 20+ боледувах на няколко години веднъж. И така, додето щерката тръгна в 1-ва група   Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт