Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 482
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 7 950
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
Глухарче, Simple Smile цитирах съфорумката преди мен, която писа, че е поканила шеВа на отделението на питие.
а кикамората не я мисли - толкова си може.

# 7 951
  • Мнения: 7 519
Хахаха личи си кой колко може ...за разлика от много от вас в тази тема, поне знам за какво говоря.

# 7 952
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глухарче, Simple Smile цитирах съфорумката преди мен, която писа, че е поканила шеВа на отделението на питие.
а кикамората не я мисли - толкова си може.


Да, да видях. Но  захапа теб и за това теб цитирам да види, че за друго иде реч Blush

# 7 953
  • Мнения: 7 519
Айо някой иска да бъде разбран правилно, да цитира ако това не са негови думи, или да слага кавички.

# 7 954
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
...широко затворени очи...

та какво казвате? да се пазя като дявол от тамян от рукола, зеле, сода и всякакви перилни и почистващи препарати.
последното го искам в писмен вид - само така ще убедя половинЪТ, че не съм мързелива, а ради семейния мир не ги пипвам, анатема им! TrollfaceTrollface

# 7 955
  • Мнения: 1 466
Айо някой иска да бъде разбран правилно, да цитира ако това не са негови думи, или да слага кавички.
А ти да беше прочела какво точно пише, все пак дори са подчертани правописните грешки с главни букви.

Аз пък си имах външен и вътрешен шеФ. Вътрешния си стоеше при нас, в офиса, а външния идваше само в понеделник на оперативка. 

А относно содата и лимонът от предишните страници - то дори бебеправене не трябва, направо да изстискат лимона в содата и ето ти го положителния тест.

# 7 956
  • Мнения: 7 519
Няма как да знам, че това не са нейни думи, ако не е упоменато, независимо от това че някои букви са изписани с главни букви.
За цитиране на чуждо мнение си има определени начини.

# 7 957
  • Мнения: 5 468
Просто не четеш внимателно, а бързаш да се заяждаш. Това е шеговита тема и споровете не са желателни. Също така, не всички са наясно с техниките, с които се прави секцио. Невежество е да не знаеш основни неща за мъжката и женската полова система, забременяването и т.н. (тези неща, които обсъждаме тук). Със сигурност обаче, не е невежество да не знаеш подробности, свързани с разреза при секцио. Grinning

# 7 958
  • Мнения: 7 519
Още по- голямо невежество е когато обсъждаш неща от които си нямаш никаква представа и да твърдиш, че ти си правия. Обаче в Бг всички са доктори, специалисти всякакви, а в една друга тема се оказа, че всички са Ай Ти- та и то без да са учили и само с разцъкване Wink.

# 7 959
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Още по- голямо невежество е когато обсъждаш неща от които си нямаш никаква представа и да твърдиш, че ти си правия. Обаче в Бг всички са доктори, специалисти всякакви, а в една друга тема се оказа, че всички са Ай Ти- та и то без да са учили и само с разцъкване Wink.

Ей как не те мързи не знам.
 Не обсъждаме, минахме просто през темата кой на шега, кой ей така, ти я обсъждаш и претендираш за знания.

# 7 960
  • Мнения: 7 519
Не претендирам за такива, а просто имам Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 7 961
  • София
  • Мнения: 10 642
Не претендирам за такива, а просто имам Stuck Out Tongue Winking Eye.
Joy Joy Joy

# 7 962
  • Мнения: 29 815
Какво стана с момата с 10 отрицателни теста? Дали вече мина на кръвен?

# 7 963
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Какво стана с момата с 10 отрицателни теста? Дали вече мина на кръвен?
Не, ще пикае на спанак.

# 7 964
  • Мнения: 29 815
Какво стана с момата с 10 отрицателни теста? Дали вече мина на кръвен?
Не, ще пикае на спанак.

М, дааа  Thinking руколата поскъпна.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт