Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 44 671
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 90
  Щяла съм да натровя бебето.  

 Joy Joy Joy Joy
Трябва да направим сборник с абсурди!

Единственото, което е възможно да се случи (но малко вероятно) от ползването на ежедневни превръзки е да се развият гъбички.
Както е писала  Iskratan - памучни + по-честа смяна и мисля, че няма да има проблем.

С две ръце съм за сборника с абсурди!
Вече съм чувала какво ли не включително (от свекърводзвера) че като съм си подстригала косата съм отрязала пи*ката на внука и и сега ще и "тръсна женско"  Laughing

# 46
  • Мнения: 32
  Щяла съм да натровя бебето.  

 Joy Joy Joy Joy
Трябва да направим сборник с абсурди!

Единственото, което е възможно да се случи (но малко вероятно) от ползването на ежедневни превръзки е да се развият гъбички.
Както е писала  Iskratan - памучни + по-честа смяна и мисля, че няма да има проблем.

С две ръце съм за сборника с абсурди!
Вече съм чувала какво ли не включително (от свекърводзвера) че като съм си подстригала косата съм отрязала пи*ката на внука и и сега ще и "тръсна женско"  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз се подстригах поне три пъти, откакто съм бременна, та не знам какво ще "тръсна" и на кого  Joy Joy Joy
Също така ми е любим въпросът "Мъжко ли е или женско?" Абе това да не е добиче бе, хора?!?!?!

Kalei, темата е страхотна!  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 304
Аз не ползвам ежедневни пр, понеже съм мн чуствителна към тях и може и гъбички да се появят, аз  преди докато съм неразп едвам ги изтрайвах, камоли сега толкова месеци всеки ден , може би към края ще взема да слагам, защото казват , че мн се засилвало бялото течение.

# 48
  • Мнения: 829
И аз използвам, защото се налага заради по-обилно течение. При честа смяна, засега няма проблеми.

Днес и аз направих един скромен пазар - хавлийки, бодита, ританки, едни ръкавички, от Хиполенд разни дреболии, лека-полека събирам нещата, че то времето си минава бързо. Сега ще дойде август. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 298
Аз ежедневни не ползвам, не ми понасят нещо.
 Коластра имам от около 2 седмици, потече ми спонтанно, сега имам капки понякога.
За ехорафите днес имам пример, малко кофти ми стана, на приятелка бебето се роди вчера и вместо да е 2800,колкото е показвал ехографът, е 2200 и в кувиоз, ама какво да се направи, надявам се скоро да е добре.

# 50
  • Мнения: 58
И аз си ползвам ежедневни  Peace

# 51
  • Мнения: 890
И аз си ползвам ежедневни  Peace
На утрогестан съм, без ежедневни съм загубена Simple Smile

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 137
И аз ползвам ежедневни постоянно, от доста години вече. На ден сменям през 4 часа, защото ми е вече по обилно течението. И аз имам коластра. На сутиена ми остава даже, но поне не много за сега.

# 53
  • Мнения: 2 173
Аз не ползвам ежедневни. Ползвах преди в последните дни на цикъла, но такива неща ме дразнят много. Ако обаче ми се увеличи течение или нещо трябва да слагам, ще си взема - то не може без.

За термометъра, има един много як термометър, който мери от разстояние. Като термометрите за двигатели (ако някоя мама разбира от коли). Има си насочваща лампичка и се насочва към челцето. Пробвали сме го много пъти на бебето на приятелка, той е нейн. Достоверна е температурата и най-якото е, че можете да мерите без будите детето или да се притеснявате, че му бъркате в ушите, пък изобщо да не коментираме, че става за 3 секунди цялата история. Само една подробност има ... някъде около 100 кинта е, това любезно устройство.


А, тази коластра задължителна ли е? Аз никакви признаци за коластри нямам Sad

# 54
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Не е задължително да ти потече коластра.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз миналия път нямах, сега също и предпочитам да не идва докато не се роди бебето Simple Smile

# 56
  • Мнения: 510
ЯННА би ли дала линк към този термометър. Много ти благодаря! bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 911
 Joy Joy Joy
Как ги измислят тези глупости не знам ... Аз бях на Утрогестан и ползвах памучни превръзки без аромат.
Вчера доста пари изхарчих покрай тези намаления. Crazy

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 30
Привет момичета Simple Smile Да попитам аз.. какви бодита ще вземете с къс или дълъг ръкав? Баткото ми е зимно бебе и избора не беше труден, но сега съм в голяма чуденка ...

# 59
  • Мнения: 829
Взех и с по-късо ръкавче, като за през деня, например, смятам да се водя по себе си и така да го обличам, а не да се изприщи от жега и претопляне горкото.

Общи условия

Активация на акаунт