Юли идва вече и ще гушнем малкото човече!

  • 57 084
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 787
Зомби, в болницата заради болките ли влезе или контракции имаше? А къде ти бяха болките?
Тази ваничка е много интерсна. Няма ли да пропусне отнякъде. Иначе идеята е добра да не заема място.

# 46
  • Мнения: 30
Ето една подобна сгъваема вана, но нямам впечатления от нея:
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=59&pid=96052&sgid=59

# 47
  • Мнения: 212
https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=59&pid=741 … 73856&sgid=59
Това би трябвало да е за новородено, но дали става за згаваемата ваничка

# 48
  • Мнения: 92
Привет майчета и честит празник Simple Smile
Абе да ви кажа и с предното бях тромава, но вчера една приятелка ме догони в парка. Каза, че и се сторило че ходя много странно и решила да види какво ми е. Но като наближила видяла тумбака и и станало ясно  Joy
На първата квартира бяхме с голяма вана и си взехме голямо корито със стойка. За щастие и сега в нашия апартамент пак е голяма банята и ще си го ползваме пак същото Simple Smile
Аз днес сортирах 4 огромни торби от Джъмбо с бебешки дрехи,  събирани от моят син и от трите му братовчедки. Направо луднах, но успях да ги приключа.  Flutter
Тия дни ще подредим и бебешката стая, че вече стана време.
Аз утре ще ходя на отворени врати в Тина Киркова. Някоя мама насочила ли се е натам за раждане? Една колежка от офиса роди там март,нормално без избор на екип и каза че е много доволна от отношението. Условията били ок.
Тъкмо ще разбера и какво точно трябва да се носи,  да не мъкна много багаж Simple Smile

# 49
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз утре ще ходя на отворени врати в Тина Киркова. Някоя мама насочила ли се е натам за раждане? Една колежка от офиса роди там март,нормално без избор на екип и каза че е много доволна от отношението. Условията били ок.
Тъкмо ще разбера и какво точно трябва да се носи,  да не мъкна много багаж Simple Smile
Аз ще раждам там с планово секцио и избор на екип. Не съм от Сф и няма как да отида на отворени врати. Ще се радвам да споделиш после впечатления. Лежала съм там 2 пъти през последните 2 години, но на 3-я етаж и нещата бяха ок.

# 50
  • Мнения: 341
Зомби, в болницата заради болките ли влезе или контракции имаше? А къде ти бяха болките?
Тази ваничка е много интерсна. Няма ли да пропусне отнякъде. Иначе идеята е добра да не заема място.

Имам безболезнени контракции от 5 месец. Понякога доста на често. ЖК ме прати към болницата заради менструални болки, които започваха и спираха в продължение на 4 часа. Тогава бях в 31 седмица.
А сега усещам неприятен натиск върху шийката, когато походя малко. Преминава в остра краткотрайна болка долу, ако не легна. Така че ми остава само да полежа 2-3-4 седмици и после може да излиза Simple Smile

# 51
  • Мнения: 558
И аз в последните дни се занимавам със сортиране и пране на дрехите от каката.
А относно бебчо - днес е изключително активен и рита силно. За компенсация от предните дни - тогава се беше кротнал. Simple Smile
Момичета, кой ще ми добави син щъркел - термина ми е на 19.07.

# 52
  • Мнения: 33

Момичета, кой ще ми добави син щъркел - термина ми е на 19.07.
Готово  Peace

# 53
  • Мнения: 700
Добро утро Simple Smile Как сте?
Ида Благодаря за пояснението за ваничката. Изглежда много практично. Аз днес съм на ЖК - Дай Боже всичко да е наред ... Имам чувството, че всеки път се притеснявам. Снощи нещо ми беше тежко, едно такова - не мога да го обясня. После сънувах Джейсън Стейтън  Blush Ама си избра друга Grinning Хубав ден и до после Simple Smile
4akura И моят беше за 19-ти, после казаха 20-ти. Ти къде мислиш да раждаш?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 185
  Добро утро и от мен!
Будна съм от 5.30  Crazy И аз днес съм на ЖК и ще си взимам болничния  Mr. Green  От утре съм в майчински  Heart Eyes Днес трябва да си пъхна едно стерилно тампонче в дупето и да го занеса на акушерката. Там кръвни изследвания и така...времето напредва.  Wink  Както имах контракции в петък и събота,така не се спрях в понеделник и вторник. Такова брисане му дръпнах ,но се чувствам емоционално заредена  Grinning
 Хубав ден момичета!

# 55
  • Мнения: 700
 Добро утро и от мен!
Будна съм от 5.30  Crazy И аз днес съм на ЖК и ще си взимам болничния  Mr. Green  От утре съм в майчински  Heart Eyes Днес трябва да си пъхна едно стерилно тампонче в дупето и да го занеса на акушерката. Там кръвни изследвания и така...времето напредва.  Wink  Както имах контракции в петък и събота,така не се спрях в понеделник и вторник. Такова брисане му дръпнах ,но се чувствам емоционално заредена  Grinning
 Хубав ден момичета!

Ей, това си е да си работен Simple Smile И аз оправях и днес мисля да довърша, но ще видим как ще съм като се прибера, че имам задачки днес след ЖК  Confused

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 08:33 от Uvajenie

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 185
  Ааа това ,че съм будна от толкова рано не значи,че съм станала от леглото  Laughing 
  На нас сега ни предстои освежаването на спалнята. Изчаквах да се постопли,защото другата стая е малко усойна ,а аз съм зиморничава и не ми се искаше да се местим. Почти всичко е купено,но още нищо не съм прала. Ще оставя за след ремонта. Само дано да няма изненади!
 Аз мислех да шия спалните комплекти,но си харесах 2 в един сайт и ги поръчах,както и памучно одеалце. Започнах да се изнервям вече,защото поръчката е направена на 18 май,а още е на изчакване и не са я пуснали. Ще ги изчакам и днес и ще ги притеснявам,че нямам търпение.

# 57
  • Мнения: 700
  Ааа това ,че съм будна от толкова рано не значи,че съм станала от леглото  Laughing 
  На нас сега ни предстои освежаването на спалнята. Изчаквах да се постопли,защото другата стая е малко усойна ,а аз съм зиморничава и не ми се искаше да се местим. Почти всичко е купено,но още нищо не съм прала. Ще оставя за след ремонта. Само дано да няма изненади!
 Аз мислех да шия спалните комплекти,но си харесах 2 в един сайт и ги поръчах,както и памучно одеалце. Започнах да се изнервям вече,защото поръчката е направена на 18 май,а още е на изчакване и не са я пуснали. Ще ги изчакам и днес и ще ги притеснявам,че нямам търпение.

То и аз от 6 ама се връткам в леглото Simple Smile Като гледам какво е мрачно навън хич не ми се става ... Офф с тези ремонти е ужас ... Дано всичко да е наред.

# 58
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Видях, че са се коментирали корита и ванички.
Аз къпех по малко нестандартен начин.
Слагах коритото върху помощна масичка от ИКЕА, за да не си морим кръстовете. Удобно ни е на всички.
Ето тази:

http://www.ikea.bg/living-room/Coffee-and-side-tables/Side-tables/10156/11287/

Който е ходил в клиника "Надежда" сигурно е виждал тия масички в бяло във фоайето.

А пък като порасна детето, започнахме да ползваме масичките за други цели.
Иначе имах обикновено корито, в което слагах стойка, нещо като мини-шезлонг, за бебето. Това в началото, докато се научи да седи самостоятелно. След това си седеше седнал в коритото без тази стойка.

Нещо не ми се отваря линкът. При вас вижда ли се? Иначе миналата седмица поръчах още две, освен да са изчерпани. Хмм...

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 12:07 от afrikancho

# 59
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
http://www.ikea.bg/images/500x500/20011408/0.jpg?v=0
Ето тази е. Струва 10 лева. Аз лично съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт