"ЮЛЧЕ, време не остана, скоро ще те гушка горда мама

  • 63 133
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 119
Честито на Черемония Hug Бебе Делян (много хубаво име) бързо да наддава Simple Smile

# 46
  • Мнения: 43
Да са живи и здрави бебчетата, а майчетата бързо да се възстановяват Simple Smile

И аз смятам да раждам в АГ - уговорих се с лекар, само че разбрах, че ще излиза отпуск 1 седмица и се надявам бебчо да не реши да излиза точно тогава  Rolling Eyes
сега съм в чуденка дали да говоря и с друг лекар  newsm78

# 47
  • Мнения: 92
Запис Simple Smile

И аз се присъединявам към пожеланията на много и все здравички бебоци в темата  Hug

На мен ми определиха дата за операцията. Сега започва обратното броене  Crossing Arms

Честито бебче на мама Черимоя! Да и е жив и здрав мъника  bouquet

# 48
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Да са живи и здрави бебчетата, а майчетата бързо да се възстановяват Simple Smile

И аз смятам да раждам в АГ - уговорих се с лекар, само че разбрах, че ще излиза отпуск 1 седмица и се надявам бебчо да не реши да излиза точно тогава  Rolling Eyes
сега съм в чуденка дали да говоря и с друг лекар  newsm78
Кой ти е лекаря?

# 49
  • Мнения: 43
Да са живи и здрави бебчетата, а майчетата бързо да се възстановяват Simple Smile

И аз смятам да раждам в АГ - уговорих се с лекар, само че разбрах, че ще излиза отпуск 1 седмица и се надявам бебчо да не реши да излиза точно тогава  Rolling Eyes
сега съм в чуденка дали да говоря и с друг лекар  newsm78
Кой ти е лекаря?

Георгиев

# 50
  • София
  • Мнения: 1 371
Повече ви чета, нямам какво да пиша иначе, честито на новата мама, да й е живо и здраво бебчето и бързо да се възстановява. Аз съм 37г.с., вече ходя на запис на тонове, а другата седмица ще се видя и с АГ-то, който ще ме изражда.

# 51
  • Мнения: 212
Честито на новата мама  bouquet

# 52
  • Мнения: 196
Честито на мама Черемония 💐!Бебе Делян да наддава и да е спокоен,а мама да се възстановява бързо!🌹

# 53
  • Мнения: 162
Честито бебе Делян, да е живо и здраво и да има много късмет, а на мама бързо възстановяване Simple Smile

Аз току-що прочетох кофти мнение за държавната болница тук в Благоевград и нещо се сдухах Sad май не трябва да чета тези теми, че така освен за раждането, се притеснявам и какво ще е в това родилно. Дано Бог да е с всички нас и всичко мине възможно най-леко. Вие какво мислите за епидуралните упойки ? Нещо се замислям за такава, но малко ме е шубе от тях честно казано  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 376
Честито бебе Делян, да е живо и здраво и да има много късмет, а на мама бързо възстановяване Simple Smile

Аз току-що прочетох кофти мнение за държавната болница тук в Благоевград и нещо се сдухах Sad май не трябва да чета тези теми, че така освен за раждането, се притеснявам и какво ще е в това родилно. Дано Бог да е с всички нас и всичко мине възможно най-леко. Вие какво мислите за епидуралните упойки ? Нещо се замислям за такава, но малко ме е шубе от тях честно казано  Rolling Eyes
няма ли ден на отворени врати да отидеш и да видиш какво те очаква

# 55
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Да са живи и здрави бебчетата, а майчетата бързо да се възстановяват Simple Smile

И аз смятам да раждам в АГ - уговорих се с лекар, само че разбрах, че ще излиза отпуск 1 седмица и се надявам бебчо да не реши да излиза точно тогава  Rolling Eyes
сега съм в чуденка дали да говоря и с друг лекар  newsm78
Кой ти е лекаря?

Георгиев

Оуууу за тоз нищо хубаво само лошо мога да кажа.
Ненавиждам го!

# 56
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Запис Simple Smile

И аз се присъединявам към пожеланията на много и все здравички бебоци в темата  Hug

На мен ми определиха дата за операцията. Сега започва обратното броене  Crossing Arms

Честито бебче на мама Черимоя! Да и е жив и здрав мъника  bouquet

За кога ти е операцията?

Да допълня бебе Дилян / объркала съм името / е 3150гр.

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 07:23 от ani-bani

# 57
  • Мнения: 162
Честито бебе Делян, да е живо и здраво и да има много късмет, а на мама бързо възстановяване Simple Smile

Аз току-що прочетох кофти мнение за държавната болница тук в Благоевград и нещо се сдухах Sad май не трябва да чета тези теми, че така освен за раждането, се притеснявам и какво ще е в това родилно. Дано Бог да е с всички нас и всичко мине възможно най-леко. Вие какво мислите за епидуралните упойки ? Нещо се замислям за такава, но малко ме е шубе от тях честно казано  Rolling Eyes
няма ли ден на отворени врати да отидеш и да видиш какво те очаква

Мисля, че няма, ще попитам лекарката ми, но май не, все пак пак е малък град.

# 58
  • Мнения: 43
Ani-bani, ти при кой лекар ще бъдеш, че се притесних сега

# 59
  • Мнения: 700
За упокойте като цяло съм притеснена от гледна точка на това, че се поставят в гръбнака и дали всичко ще е ок. Иначе не ме е страх май  newsm78 Само дето до сега всичките ми операции са били с пълна упойка, а сега ако се наложи ще съм в съзнание и знам ли и аз ...

Общи условия

Активация на акаунт