Август се задава вече и ще гушнем малкото човече

  • 54 673
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 910
А пък ние имаме забрана от док и секс йок   Confused  Laughing

# 46
  • Мнения: 204
Секс? Mr. Green  Whistling Crossing Arms

Сексът в нашият дом е мираж, поне общият. ММ не може да ме види гола, по никакъв повод - аз се крия и се преобличам по тъмно  Mr. Green както някой каза -> кит с нощница.



За ниския хемоглобин яжте месо. Коприва и спанак не стават, желязото в тях не се усвояват толкова добре от организма, за разлика от това в животинските продукти.








Оххх, на снимката съм аз Simple Smile
Относно срамът, срам ме е от тялото ми. Но и аз съм човек хаха. И аз искам понякога , макар и рядко . По принцип на думи искам всяка вечер , но заспивам още в 20:00 и..... остава уж за другия ден.

На мен заради многото качени килца доки ми назначи трикратния глюконещо си тест. Отврат. Трябваше да пия глюкоза на прах и ми взимаха кръв през час. Е , слава богу всичко е в норма. Абе ясно че ще трябва родилната маса да е по-здрава като раждам Simple Smile
 

# 47
  • Мнения: X
Да се похваля бях на ЖК и моите +26 кг вече са +29 кг   Embarassed Сега съм в 33 (32+3) г.с, а бебето отговаря на 35-36 г.с  Shocked Докторката каза, че ще бъде мн пухкава. Каза също, че има коса (не съм мислила, че може да се види). По размери е 2700 гр и 45 см. Тааа може и да не съм августова мама, а юлска  Laughing

# 48
  • Мнения: 826
Ехааа, браво, голяма мома си отглеждаш. Simple Smile

# 49
  • Мнения: X
Ехааа, браво, голяма мома си отглеждаш. Simple Smile


Чак не ми се мисли как ще излезе  Laughing

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Поне ще бъде хубаво, оформено бебче!

# 51
  • Мнения: 510
Надя, кога ти е термина?

# 52
  • Мнения: X
Попринцип е 14.08

# 53
  • Мнения: 510
И аз съм като теб с описаното по-горе, с тази разлика, че терминът ми е на 11 ти август.

# 54
  • Мнения: 24
Благодаря за новата тема  Simple Smile Да се отчета и аз 34 г.с.+ 5, +11 кг., но последният месец качих повечкото килца, гледам да ям предимно плодове и домати със сирене, че в тази жега не се и готви. Пия бирена мая на люспи и ми слагат на 5 дена Б12, а също така и капки витамин Д, че ми беше под нормата. Кръвното ми е нормално, около 100 или малко под 100. Гледам да се разхождам предимно сутрин, докато е още хладно. Днеска ми се появи много странна болка в горната част на бедрата, като разтегнат мускул, първо в едното бедро, после в другото, но аз вече спрях да им обръщам внимание на болежките, явно до края, ще е все така.
Момичета, колко от вас ще раждат в Надежда? Тези дни една позната роди там секцио и беше много доволна, каза че е станало доста бързо. Вече си е в тях  заедно с бебчо и  си перка по стълбите без проблем(живее в 5 етажен блок без асансьор и тя е на 5-ти етаж). Simple Smile

Здавей и аз от време на време си пийвам бирена мая , не ми е изписвана от доктор,пия е защото имам достъп /технолог съм в пивоварна/
Иначе по др въпроси килограми + 25
кръвно - ниско,но то си ми е така по принцип
хапчета - пия феро -фолгама / имам таласемия / и едни омега-3 които сестра ми ми ги изпрати от Финландия , не съм питала доктора за тях но аз ги пия от дъжд на вятър както се казва.

# 55
  • Мнения: 378
Сексът при нас е мираж след като преди 2 седмици му показах 3D снимката на човечето Simple Smile Явно ясно си представи какво се крие в огромния търбух и рязко спря всякакви похождения  newsm78

Nadya_95, и ние сме така, терминът ми е 23 август, а живот и здраве ни гласят за 3-4 август. Сега съм 31 седмица, бебето по УЗ върви 2-3 седмици напред

# 56
  • Мнения: 58
ММ пък като ме види гола докъто се преобличам забравя за всякакво въздържание  Embarassed безсрамник. Иначе аз като съм толкова напълняла не се чувствам много секси и не само заради корема ами като цяло... Обаче пак си искам и си го получавам... доста често при това.  Grinning

И ние сме така  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 53
Аз съм в 34 седмица бебето тежи вече 2200. килограми +15 ,вечер немога да спя сутрин се  будя с викове заради крампите.  В тези  жеги едвам се издържа ,никак не ми е удобно нито легнала нито седнала за права да не говорим. Лекарства и витамини не пия. Секса също е мираж ,но заради топлото

# 58
  • Мнения: 54
А пък ние имаме забрана от док и секс йок   Confused  Laughing
И на нас ни забраниха още в 20 г.с. заради интензивни контракции, така че като прочета САМО веднъж седмично и ми се виждате като младоженци Grinning

# 59
  • Мнения: 161
ох момичета аз поради ниска плацента от самото начало секс не съм видяла... Weary
дето се казва сигурно паяжини съм хванала там  newsm62 ,а мажа ми горкия е кълбо нерви  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт