Добре дошли АПРИЛки 2017 г.

  • 40 847
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
Здравейте момичета!
Много плахо се записвам и аз след прегледа с ултразвук днес и маааалка точица, но най-важното - вътре в матката. Термин по калкулатор 3 април. Имам едно детенце на 3 и половина и една проблемна, извънматочна бременност в началото на годината. Много се надявам този път всичко да се развие добре и след няколко седмици да видя развиващо се ембрионче  Praynig
Оплаквания, както и с предишната бременност, нямам кой знае колко, само гадене от време на време и то основно вечер.
Надявам се всички бременности да завършат успешно със здрави и пухкави бебета Simple Smile
p.s. С предишната бременност аз се занимавах с отчетната тема от един момент нататък, ако няма други желаещи мога да се пробвам поне в началото.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз с удоволствие приемам някой друг да свърши тая работа с първа страница Simple Smile


gingerina, modna, и моите първите са две момчета Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 111
Събрахме се мъжки майки  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 305
Здравейте,

Запис и от мен. Втора бременност с термин 02.04. и вчера се видя на първия преглед след теста плодното сакче с ембрионче вътре в 5 г.с и 4-5 дни Simple Smile Имам един юнак на 5 годинки вече и се надявам второто да е момиченце, но каквото Бог даде, да е здраво!

Ще се радвам да споделяме опит и мнения.  Hug

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 16:48 от aleirbag_11

# 19
  • Мнения: 1 495
Честито aleirbag_11, Manhamanha, modna,  dжуджа, Abraxas  bouquet
skrech, ти три дечица ли си имаш, ако да, третото какъв пол е ?

Ние с моя мъж и първото и второто си пожелахме да са момченца, за да могат да си играят много заедно. Имат 3 години разлика, но въпреки това са на един ъкъл и по цели дни се занимават.
Моят мъж до неотдавна изтръпваше при мисълта за момиче (има си преживени травми), но все повече мисля, че е готов и много се надяваме да е момиченце, но разбира се и момче да е ще го обичаме безкрайно Simple Smile
От една страна ми се иска да изчакаме преди да разпространим новината, а от друга ми се иска да я изкрещя на целия свят Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 348
Момиче е третото. Аз не исках да е момиче, защото трябва да изучавам нова вселена. То пък се оказа толкова хубаво (тя е по-гальовна и по-разбрана, освен за дрехите, които трябва да облече Simple Smile). Сега искам да е момиче с надеждата, че ще е пак така лесно за отглеждане Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 111
skrech, gingerina, пожелавам ви по една пролетна принцеса Simple Smile

Някой има ли болки ниско долу, като при цикъл?

# 22
  • Мнения: 1 495
Manhamanhа, мерси  bouquet
Аз имах като менструални болки тези дни.
Дори си спомням, че при първата бременност при такива болки бях твърдо решила, че ще ми дойде цикъла, но така и не дойде Wink.

# 23
  • Мнения: 255
И мен ме боли от време на време леко като при цикъл, но за сега се чувствам много по-добре от първата бременност. Имам син на 5 г.

# 24
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен! Честито и лека бременност на всички  bouquet Според калкулатора терминът ми е 14.04. И мен ме наболява корем, но пък и доста тичам след баткото. Още не съм си записала час за преглед, другата седмица мисля да го направя.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 236
Здравейте и от мен,втора бременност ми е това.Имам си принцеса на 1.3 месеца и сега отново съм бременна.Поне теста така показва,още не съм ходила на преглед Simple Smile.Термин 4.04,според калкулатор.

# 26
  • Мнения: 1 111
Добре дошли bee и theimpossiblegirl, лека бременност  bouquet

Традицията повелява да си направим и "секретна" Фейсбук група, дали да я започваме?

# 27
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз не харесвам фейсбук групите, защото много се пише, малко се чете. Повтарят се едни и същи неща, а диалога се следи трудно. Предвид много нови теми и опцията отговор в отговора.
 Но традицията повелява, тъй че рано или късно голяма част вече ще сте във фейсбук Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 111
Аз малко съм позабравила от предишния път (имам чувството, че е било преди 100 години  #Crazy), но мисля, че трябва някой модератор да даде достъп до темата, за да може да се редактира заглавния пост. После вече който я пуска.
Не знам обаче дали не е рано да започнем да се записваме с термините, дали да не изчакаме до 3 месец примерно? С предишната бременност "открих" темата във форума доста късно и не знам как се е случило.

Някой ходил ли е на преглед да сподели какво се е видяло и колко мм/см е бил сака? Вкараха ме във филми пак вчера Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 305
Здравейте,

Manhamanha аз ходих  на 02.08 на първия ми преглед. При 10 дневно закъснение реално, се видя плодно сакче и многооо малко ембрионче 1, 16 мм . По календар се водя в към края на 5 г.с., но на вагиналния ехограф първо ми излезе че отговаря на 4 г.с и 6 дни, но после като го измери пак си ми излезе правилната седмица. Много е относително, но ми каза че всичко изглежда нормално, в матката е, има дейност там и да отида след 20  дни пак да видим как е:) На мен ми е втора бременност но се чувствам все едно никога не съм била бременна и ми е далечно доста, но ще си припомня набързо.
 

Общи условия

Активация на акаунт