Кауфланд - тема 18

  • 144 460
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 745
В брошурата има два вида нагреватели за вода на 60 лв, някой ползвал ли е такива и дали вършат работа? bouquet

Аз имам единия вид,при който водата се пуска на ляво и на дясно. Ползвам го от февруари тази година в кухнята и съм супер доволна. Пък и с 3 години гаранция си е оферта.  bouquet

# 76
  • Мнения: 22 867
В брошурата има два вида нагреватели за вода на 60 лв, някой ползвал ли е такива и дали вършат работа? bouquet

Аз имам единия вид,при който водата се пуска на ляво и на дясно. Ползвам го от февруари тази година в кухнята и съм супер доволна. Пък и с 3 години гаранция си е оферта.  bouquet

Цената ми се стори ниска или поне не съм срещала на такава цена нагреватели, то у нас цената изобщо не е гаранция за качество, но пък ми харесаха на вид. Ще помисля още малко, ще ми се да махнем един стар бойлер и да сложим такива нагревателчета в кухнята и на мивката в едната тоалетна.
T o X i C,   bouquet

# 77
  • Мнения: 4 303
Защо ли не ги намирам тези нагреватели?

# 78
  • София
  • Мнения: 8 165
И аз се чудех за тези нагреватели, тъй като майка ми иска да си купи  newsm78 Не им ли е слаба мощността? На Делимано са по-мощни като характеристика, а съм виждала как работи, и не ми хареса.

# 79
  • Мнения: 847
Здравейте,някой с отзиви за туристическите обувки,интересува ме предимно дали пропускат?Взимала съм си подобни от Лидл и съм много доволна,тези дали ще са със същото качество?

Последна редакция: нд, 25 сеп 2016, 23:06 от Dkoki

# 80
  • Мнения: 1 745
И аз се чудех за тези нагреватели, тъй като майка ми иска да си купи  newsm78 Не им ли е слаба мощността? На Делимано са по-мощни като характеристика, а съм виждала как работи, и не ми хареса.
Не знам каква е мощността,но моя като го пусна по-слабо на топлата вода,тя е направо вряла.  Crazy Трябва да я усиля,за да стане по-хладка и да не ме пари.
Много по-удобно е от бойлер,особено ако няма място или трябва да се копае и разбива, за да не прекара топла вода.Пък и топли когато ти трябва,а не постоянно. Аз пак казвам,че съм много доволна ,за 60  лв.  Peace

# 81
  • Мнения: 22 867
Погледнах нагревателите на Делимано, същата мощност имат. Днес не можах да отида да видя кауфландските, утре може и да няма какво да гледам. Simple Smile

# 82
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 T o X i C, а откакто го ползвате има ли чувствителна промяна в сметката за тока? Чувала съм, че харчат много ток и досега затова съм се въздържала да взема.

# 83
  • Мнения: 5 319
T o X i C, а откакто го ползвате има ли чувствителна промяна в сметката за тока? Чувала съм, че харчат много ток и досега затова съм се въздържала да взема.
Мощността е 3000W = 3kW. За един час използва ел. енергия 3kW Х 1h = 3kWh
Ако всеки ден се ползва в продължение на 1ч., тогава използва 3kWh/ден. При цена от 0.20лв/kWh дневна тарифа(за по-лесно смятане), тогава:
30 дни Х 3kWh = 90kWh/месец Х 0.20лв/kWh = 18лв/месец

# 84
  • Мнения: 1 745
Ами да призная,не сме усетили разлика в тока,както се получи преди 2 месеца като сменихме бойлера. Тогава падна с 30 лв. сметката,а пък с нагревателя не се е усетило чувствително покачване .  Peace

# 85
  • Мнения: 1 380
Здравейте, помните ли кога пускаха завивките с гъши пух и дали изобщо ще ги пуснат отново тази година?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
получих вестник...тъъънък и нищо интересно.

# 87
  • Мнения: 54 894
Тънък ли? Thinking
По-малко неща има?

# 88
  • Мнения: 19 058
тънък е, да
дойде рано рано и при нас, и аз май нищо не харесах

# 89
  • Мнения: 54 894
Не ми харесва тази работа... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт