Да живееш с Муньо?!

  • 19 196
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 612
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 13:35 от AnMary

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 841
А когато, дай боже, заченеш и родиш - той пак ли ще се води ерген?! ooooh! Стиснат, лъже яко, комарджия. Я по-добре не забременявай и си дигай чукалата Peace Ти и сега страдаш, какво остава после като вече си вързана с дете от него.

# 2
  • Мнения: 2 127
Самият факт, че не се чувства обвързан с теб, е достатъчен да му кажеш чао. А щом има и хазарт намесен наистина се чудя чий го дириш при този.

# 3
  • Мнения: 4 841
P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.

Не е Муньо, който яде баницата, ако ме разбираш  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 784
Ами той е необвързан. Ти защо мислиш, че имаш връзка с него? Очевидно си доброволна домакиня-легло-топлачка и толкоз. По-различно няма да стане, радвай се, че не си забременяла.

# 5
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Таня да си бие 2 шамара и камшика от тоя  Peace
По темата....
Идвам да доложа бившия и насоящия ми мъже.Темата е една и съща- дрехи и обувки на детето. Първо бившия, че той от по- отдавна се излага.
Преди 3-4 години, реши да купи някоя дреха за лятото на сина си( вече бяхме разделени, а издръжка не плащаше) .Детето беше на 3. Купил човека, и ги пратил. Сортирам ги за пране, ама нещо много голяма разлика в размерите  newsm781 newsm78 То, хубаво малко по-голямо да се вземе ама чак пък толкоз... Разгледах етикетите и....за 3г, за 4г. за 8! годишно! Преобладаваха за 8 г.  Laughing Сега тая година, понеже е първи клас детето,   си отвори отново устата за дрехи. Казах му суичъри и чифт обувки, като за обувките категорично казах да се мерят .И за това купил 2 суичъра- за 8 годишно, и...за мен  Joy Втория суичър ми става на мен! А не съм джудже  Laughing Такива му дали, като казал на продавачката в магазина. И той не забелязал огромната разлика м-ду двата. Rolling Eyes
Обувки слава Богу не купил, че то до абитуриенския бал ще им мине модата...Така си и остана обещанието за обувките.За това пък настоящия ми мъж гледал обувки, и му харесал.Само че взел 31номер, защото повече му харесали, нямало 30- ти номер.Като се прибрал му ги мерил- похвали ми се че му стават, и не се налага да се връща да ги сменя за други.Хвърлих им кутията на доверие.Е, оказа се че му ги е мерил с хартиите вътре  Laughing Ще влезнат в употреба другата есен.

# 6
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Здравей, tanya27. Не ти е за тук въпроса, дано модераторите го преместят другаде, това е тема за смешки, а въпросът ти е доста сериозен, отговорила съм ти в синьо.
Скрит текст:
 
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:

1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?Щом го е направил, значи за него това е нормално. Жената до него следва да разбере, че той не се чувства обвързан с нея и да направи съответното. Аз бих избягала със 500 км в час накъдето ми видят очите.

Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.Не разбрах с какво си се примирила точно? С това, той да ти обясни в прав текст, че ти не си никоя в живота му и той е свободен да си търси друга жена, защото ти не си жената за него? Не се сещам какво точно би ме накарало да остана при мъж, който има такова отношение към мен.

2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.Това е така, защото човек харчи според приоритетите си. За него е приоритет хазарта му, децата очевидно не иска. Или не иска деца от теб. Хазартът е пристрастяване, подобно на наркоманията и пораженията върху членовете на семейството не са по-малки, отколкото пораженията от един наркоман, често по-големи, защото се стига до крайно обедняване, продаване на всичко, включително и жилището и оставане без подслон. Жив свидетел съм на такова нещо. Ако съм на твое място, НИКОГА не бих разчитала да създавам семейство с комарджия, при него комарът е на първо и единствено място, всичко останало - на последно.

Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.Отново - въпрос на приоритети. Важно му е да харчи парите си за друго, защото това друго му е по-важно, отколкото излизането с теб.

3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Той си търси и създава връзки, а ти си му стоиш там, за да му топлиш леглото и да му оправяш къщата и да му готвиш. Както казах - не се сещам защо трябва да бъда безплатна прислужница на някого, който няма никакви планове да има семейство или поне сериозна връзка с мене.

За да бъде една връзка успешна и удовлетворителна, двамата в нея трябва да имат еднакво виждане за бъдещето си. Ти искаш сериозна връзка и го смяташ за част от него, искаш и семейство, а той се вижда свободен, ерген и необвързан, не иска деца, а да се забавлява и да играе хазарт. Нищо общо не виждам в тези две представи. Не мисля, че такава връзка някога ще се промени в нещо по-хубаво, просто защото човекът иска нещо друго, а не това, което искаш ти.  Бягай, докато не си забременяла. Намери си мъж, който ще иска тебе и ще иска семейство и дечица с тебе. Успех!

# 7
  • Мнения: 612
Съжалявам,може би трябва специално темичка да пусна.
Ако ви е чудно ,защо съм преглътнала...
Младост и наивност ,момичета ,първа дълга връзка,много държа на него,привързах се страшно,100 пъти е трябвало да сложа край досега,още след като разбрах за семейното му положение. Не успях!
Ядосах се и вместо обяснение,получих затваряне и изключен телефон ,за да има време да скалъпи нещо,вероятно. Grinning
И познайте ,накрая кой трябваше да се извинявя!Аз! Ох,свива ме само като се сетя...
Оттогава умело трие историята на компютъра си,аз вече и не я следя...Компютъра е съкрален за него ,може без мен,без него не.
Хора,не съм фанатичка и не съм против ,но да ме прави така безкрупулно на проста ми идва в повече.


# 8
  • sf
  • Мнения: 10 168
А ЗАЩО си още с него?

# 9
  • Мнения: 3 784
Ама той отчаяно се опитва да се отърве от теб, какво още да направи?  Laughing Държи се преднамерено гадно, затваря ти телефона, отказва да общувате, да излизате, да правите нещо заедно, да прави нещо за теб? Какво още може да направи, за да разбереш, че за него си никоя? Че той и в прав текст ти го е казал дори.

# 10
  • Мнения: 39 356
А какво му е семейното положение?

# 11
  • Мнения: X
А какво му е семейното положение?
Мамин Златен. Какво друго би могло да бъде? Laughing

# 12
  • Мнения: 612
А какво му е семейното положение?
Би трябвало обвързан Rolling Eyes
Истината е ,че не знам какво е ставало в този сайт.
Каза,че модераторът бил откачен ,изисквал лични снимки и описание.
Тогава го приех някакси ,не ми даваха мира епитетите, които беше използвал за себе си. Припомням и цитирам по памет " Много готин пич съм ,необвързан ,обичам живота" . Имаше и още ,но за съжаление нищо не помня,а и не беше вчера.
Реално ,ако ни четат българи зад граница, които са гледали бълг.ТВ онлайн ,през сайта Бг среща,нека споделят, сещат ли се за такива условия (н броя снимки-задължително в цял ръст и само на регистрирания и описание)?!
Ех,как съм му повярвала.Пуста наивност ,можело е да поразгледам други профили ! Да го изоблича! Толкова огорчена бях ! Sad Сега е късно ,това преди три години. НО,нищо не го оправдава,можеше да посочи в "задължителното "описание ,"обичам приятелката си ,тя ми е всичко " ,нали?! Simple Smile

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 841
Сериозно ли си мислиш, че единственият ти проблем е този форум, в който приятеля ти се е регистрирал?! И като разнищиш случая - всичко ще е наред?! Глупости, това е просто едно парченце от пъзела с цялостната картинка на вашата връзка. Отивай да се разписваш в темата за Муните, натирвай хитреца и направи един купон, че си се отървала от този екземпляр.

# 14
  • Мнения: 681
Бягай Таня, ама колкото бързо можеш да бягаш. Не знам какво още търсиш при този Мунчо  newsm78 и какво виждаш в него, което те кара да си с него????
Ето ти темата за Муните, баш си за там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778;topicrefid=4

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 21:54 от бибиту

Общи условия

Активация на акаунт