Падат есенни листа, а в ЮНЧЕТАТА тупкат сърчица- тема 2

  • 33 186
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 609
Втора бременност ми е, дъщеря ми е юлче Simple Smile

Добре дошла, и моето момче е юлче 2013 Hug Твоята дъщеричка коя година е?

Благодаря Simple Smile Моята дъщеря е 2011.

За обясненията - много ми обяснява докторката. Не се налага да я питам, тя сама всичко ми казва и показва.

# 46
  • Мнения: 980
И аз съм с низко кръвно. Съпругът ми в къщи не ми дава да пия кафе. Обаче като дойда на работа, взимам 1 капучино и след това ми става добре. Не мога съвсем без кафе, поне 1 чаша трябва да изпия. Преди бременноста не беше така, обаче сега усещам нещо като натиск на главата отзад.

# 47
  • Мнения: 29
Има ли някой който си следи бременността в Токуда?

# 48
  • Мнения: 48
Talyto , aз мисля да се запиша в Токуда при д-р Росица Колева..имам час за 14,11 и ще видим как е..иначе до тогава ходя платено при друг АГ за мое успокоение.

# 49
  • Мнения: 29
LITTLE_E супер дано да е готина,аз се интересувам защото родих при д-р Димитров ,но той напоследък бил мн зает и не водел ЖК  Sad а ми се иска пак да съм си при него и се чудя кой да избера от Токуда да ме следи ,пък да си родя при него!Със сигурност знам че няма да е Кирякова ,от нея са ми останали доста негативни спомени!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 609
Аз също съм в Токуда, но засега съм в ин витро центъра на 9 етаж. Предполагам, че там ще ме следят до не по-късно от 12 г.с. и след това ще трябва да се преориентирам; най-вероятно ще избера д-р Кръстанова, ходех при нея и преди това и ще си остана в Токуда.

# 51
  • Мнения: 699
Здравейте,

Днес ходих на първи плеглед......видя се нещо в матката, обаче лекарката каза, че е доста по малко отколкото трябвало....последния цикъл беше на 20.09. Според каленсара съм в 6-та седмица.
След като ми го каза това се притесних, разбира се и за това питам дали се  еслучвало на вас или ваши познати и дали има надежда да се надявам, че ще се развие добре?

# 52
  • София
  • Мнения: 7
Аз също ходя в Токуда. Първата си бременност там следих, сега пак така ще направя. По здравна каса се бях записала при Евтимова, а отделно от това си ходех на прегледи при д-р Колева. Сега мисля пак по същата схема.

# 53
  • Мнения: 643
Здравейте,

Днес ходих на първи плеглед......видя се нещо в матката, обаче лекарката каза, че е доста по малко отколкото трябвало....последния цикъл беше на 20.09. Според каленсара съм в 6-та седмица.
След като ми го каза това се притесних, разбира се и за това питам дали се  еслучвало на вас или ваши познати и дали има надежда да се надявам, че ще се развие добре?

Изобщо не се притеснявай, аз с първата бременност вървях с 1 седмица назад, ако си с късна овулация може и 5 седмица да си и ако е така е напълно възможно почти нищо да не се види, защото е много мъничко. Отиди пак след 1, даже най- добре 2 седмици и всичко ще е наред  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 48
*bug*, д-р Колева също работи със Здравна каса, незнам дали има значение за теб. Иначе доволна ли си от нея..какво ти е мнението?

# 55
  • Мнения: 27
Здравейте,

Аз се записан на ЖК в 14-та поликлиника в София при доктор Русева, добър специалист но без никакви обноски, доста груба женица. Иначе бременността ми ще следи доктор Жанна Колева от М клиник фемина, моя приятелка ражда при нея и трите си дечица и е много доволна и затова я избрах, минала съм само един преглед но беше повече от прекрасна  Blush Heart Eyes така че мисля че е правилен избора  Wink ще видим за напред.

# 56
  • Мнения: 383
Куковиц,сега трябва да си много спокойна.Както казват момичетата,ако си с късна овулация е още рано.Дали има възможност да отидеш на преглед и при друг доктор? На една приятелка и се случи същото,беше с много късна овулация и като отиде докторката и каза,че не вижда нищо.Момичето толкова се беше притеснило,но в последствие се оказа с късна овулация и сега си има живо и здраво момченце.Така че стискам палци всичко да е наред!
А що се отнася до доктора,моят нищо не ми обяснява,освен ако не питам.Малко е лишен от емоции  Grinning Нооо аз съм му свикнала и съм сигурна в него.Ако има нещо нередно смятам,че ще ми каже.
Днес бях на преглед-10 седмица съм.Бебчето е добре,мърдаше с ръчички като го гледахме.Чувството беше страхотно.  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 498
Кукувиц, с последна менструация 20 септември може да не си в 6, а в края на 5 седмица (5+4 или 5+5). Тогава почти нищо не се вижда. Моят съвет е да изчакаш 2 седмици и да отидеш пак. Moже и късна овулация да си имала и да си даже 4+ нещо - тогава пък съвсем нищо няма да се види.

# 58
  • Мнения: 699
Благодаря ви  Hug Hug Hug
Поплаках си и сега ми е добре  Laughing......чакам и вярвам, че ще стане най-доброто
Дано след 8 месеца първородната стане горда кака и всички сме щастливи и усмихнати.
Да, имам основания да смятам, че овулацията ми е късна....ще отидя близките дни на втори преглед, просто чакам да стане активно допълнителното здравно осигуряване за да отидя в Токуда. Няма смисъл да давам пари при положение, че е въпрос на дни да го активират. Та във връзка с това ще помоля за препоръка на лекар там.
 Hug

# 59
  • Мнения: 224
Моят лекар не е от приказливите. Даже "Всичко е наред" не казва винаги, а само дата за следващия преглед. Ако го попитам, обяснява. Мен това много ме устройва, защото не ме залива с термини, от които нищо не разбирам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт