бенки

  • 6 778
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Искам да си премахна една бенка, но реших да посъбера малко мнения преди това, че не ми се рискува. Някой премахвал ли си е бенка в Инканто? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 312
Задължително се консултирай с лекар преди да отидеш да ти махат бенката. Дори е най-добре да отидеш при лекар онколог. За мен това си е сериозно решение и трябва специалист да си каже мнението.

# 2
  • Мнения: 5 820
   И аз имам желание да махна няколко бенки, но не искам да рискувам. Чела съм, че това е рискован процес.

# 3
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Аз си махнах три, като се консултирах с дерматолог и той ми ги премахна хирургично. Така, че консултацията с лекар е задължителна!

# 4
  • Мнения: 5 820
Аз си махнах три, като се консултирах с дерматолог и той ми ги премахна хирургично. Така, че консултацията с лекар е задължителна!

   Големи ли бяха бенките? Забелязва ли се мястото, където са били?

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Аз си махнах три, като се консултирах с дерматолог и той ми ги премахна хирургично. Така, че консултацията с лекар е задължителна!

   Големи ли бяха бенките? Забелязва ли се мястото, където са били?
да, не бяха малки, имам леки белези. Моите бяха на корема, но имам приятелка, на която и махнаха на лицето и няма почти никаква следа

# 6
  • София
  • Мнения: 2 381
Махала съм бенки и няма нищо страшно и опасно, ако е сигурно че може да се махат. Първо дерматологът преценява може ли да се махне, а след махането се прави и хистологично изследване.  Инканто не мисля, че е най-подходящото място за целта, защото доколкото знам това е лазерен център  Peace

# 7
  • Мнения: 3
Благодаря, момичета! Аз си бях махала една по хирургичен път преди известно време и всичко е окей. Понеже сега искам да махна на лицето и ми беше интересно дали с лазер не е по-добре. Притеснявам се дали е безопасно и да не остане белег. Ще се консултирам с дерматолог  Simple Smile Simple Smile

# 8
  • Мнения: 120
Точно преди година си махнах две бенки на лицето чрез лазер в център Инканто.
Преди да го направя се бях консултирала с лекар. Отне доста време докато събера смелост да си запиша час за лазер. По принцип в Инканто предлагат и безплатен преглед преди това, но аз не съм сигурна дали просто не си гледат интереса. Самото отношение не беше на ниво, супер набързо и между другото беше цялата процедура, което го направи доста стресиращо за мен самата.
Белези почти нямам, местата където бяха бенките са съвсем леко по бели от останала кожа. Не бих казала, че се забелязва.
Като цяло съм много доволна от решението си. Препоръчвам първо консултация с качествен дерматолог и след това избор на подходящ лазерен център.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5
Здравейте!Искам да си махна 5 бенки ходих на дерматолог каза ми,че са доброкачествени и да ида при хирург да ги махне повърхностно,отидох тя ме прегледа, но не беше онкохирург и ми каза как стоят нещата,и че трябва да ми ги изреже и следователно да ме зашие.Бях много разочарована,защото мислех,че премахването ще бъде повърхностно тъй като дерматоложката така ме настрои.Не искам никак да се подлагам на това,защото бенките са ми на много открито място(на врата една релефна от която не мога да си вързвам косата,на деколтето една релефна и две плоски заради които не нося отворени блузи и рокли и една плоска на рамото),а предполагам,че след всичките тези рязания и зашивания ще останат големи и грозни белези от които пак няма да си вързвам косата и да нося отворени дрехи и следователно резултата ще бъде още по зле.Но един ден баща ми тъй като е учител споделил с една от неговите колежки за проблема ми и тя казала,че някакъв нейн роднина ходил при Камен в Бургас и си е премахвал бенки не оставали никакви белези и това много ме заинтригува.Такаа след това аз започнах да търся информация за него и видях много положителни мнения за него,но имаше две мнения едното от които беше много страшно жената беше написала,че след слагането на това мазило от този човек започнала страшна болка и текла някаква течност от бенката и,и едва ли не се моли да оживее каза,че отварата му не била билкова,а била киселина която направо ги горяла.Това ме уплаши много,но след толкова положителни мнения не знам март месец искам да отида и да си премахна и петте бенки при този човек.Та въпросът ми е ако някой знае нещо за него нека сподели и даде мнение и ако някой знае на каква цена е махането за една бенка нека сподели моля ви много ме е страх,но въпреки всичко това ми е единствената останала надежда...

# 10
  • Мнения: 281
Инканто не е ли козметичен център?
Аз съм си махала бенки, но след консултация с добър ДЕРМАТОЛОГ.Остава много малък белег.
Не бих се доверила на непрофесионалист.
Ако искаш пиши на лично, мога да ти препоръчам специалист-дерматолог или просто ти отиди на сигурно място.

# 11
  • Мнения: 17
Инканто не е ли козметичен център?
Аз съм си махала бенки, но след консултация с добър ДЕРМАТОЛОГ.Остава много малък белег.

много малък белег от хирургично отстраняване или от лазерно? Кое препоръчвате?
В козметичния център предполагам работят професионалисти с лазера.

# 12
  • Мнения: 5
Здравейте, предстои ми да премахна бенки, имам много,но евентуално няма да мога всички наведнъж. Много съм объркана. Дерматолог или хирург?? Кое е по добро? Може ли направо да отида при хирург без да съм минала преглед при дерматолог? Или може ли дерматолог следователно той да извърши манипулацията , тези по релефните бенки ми препоръчаха със скалп да ми ги махнат. Много ме е страх общо взето. Всеки пише различни отзиви за различни дерматолози и хирурзи. Аз си записах час в aesthe clinic . , да ама , като ги питах дерматолог ще ме прегледа ли тя ми каза не това е номера на хирурга , ако искаш дерматолог звънни на колегите. Окей ама тогава как ме приемат и записват час за премахване на бенки директно към хирург без да ме е прегледал дерматолог? Хирурга има ли понятие или какво,
 незнам вече...

Общи условия

Активация на акаунт