Тумбакът тежи, мама пуфти, АПРИЛче на топло танцува и спи - тема 11

  • 38 786
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
5 часа Tired В 5 часа се събудих от болка в тъпия мъдрец Tired Аз май тук не се оплаках, но сега ще го направя - тръгнал е от вчера да ми расте мъдрец. Явно има още накъде да помъдрявам, въпреки че очаквах да съм приключила с тая одисея вече. Писна ми, честно, това е с всяка бременност, досега няма пропуск. Явно нещо хормонално ми влияе и всеки път, когато чакам бебе, тръгва да расте някой от гадовете. Сега и 4-те са пробили отдавна и мислех, че съм приключила, но неееее, трябва да ми е гадно Tired Толкова ме боли, че ми е схваната челюстта, половината врат, поду ми се лимфният възел отдолу и не мога да преглъщам newsm45 И всичко това стана за няма и 24 часа. Чак ухото ме боли!

Няма да дойда на срещата, защото съм дежурна по плуване днес, а то е точно по обяд. Много съжалявам, много исках да се видим, но донякъде е по-добре, защото съм крива, подута, сърдита и въобще нямаше да направя добро първо впечатление ooooh! Другия път Hug Да си хапнете нещо вкусно и за мен, много харесвам кухнята в Щастливеца!

# 46
  • София
  • Мнения: 5 533
belinda    ,това с мъдреците е някакво проклятие просто!И да,хормоните точно ги подтикват да си активират злите сили по време на бременност. #Cussing out Три извадени имам от преди години,четвъртия си кротуваше и не.го закачахме,но забременях и естествено почнаха проблемите и с него.
 Решете какво ще го правите със зъболекаря ти,не може така да се мъчиш,а и вече си в достатъчно напреднала бременност,за да няма притеснения от упойки и.т.нАз
Eva ,обикновената урина може и да си я замърсила,и на мен ми сене случвало да излезнат бактерии в нея,а стерилната да е чиста.Виж само какви са указанията за даване и ги спазвай.
Мис ,столчето за кола откъде го взехте?Аз според количката ще избирам де,ама като знам в бг магазините как си позволяват да надуват цените и май предпочитам да поръчам от надежден сайт.
 Джули и аз много чакам посещението си при козметик и фризьор,но и аз първо преглед февруари и тогава.

# 47
  • Мнения: 154
Добро утро! Вчера от зор да не ни заключат темата се устисках да не пиша и сега не помня какво съм чела.  ooooh! Манха, благодаря за новата тема! Благодарности и за заглавията, много са яки!  Mr. Green
Да ви кажа, моята коса с тая бременност много капеше и не приличаше на нищо, та ходих на фризьор за подстригване и терапия против косопад средата на декември. Дали от това, дали от друго, но сега е уникална (или поне аз много си я харесвам Mr. Green) и най-важното - спря да капе. Следващото ходене обаче ще е чак март евентуално. Онзи ден пък си взех ваучер за козметик за колагенова терапия или нещо подобно, та това трябва да направя тия дни. И задължителното щавене, разбира се. Зор си е вече, но ми е по-добре, отколкото да се гъна и да карам по памет.  Laughing А за ноктите, аз от две години ходя на гелиш и от тогава насам са супер заякнали и бързо растат. Много добре ми се отразява и не пропускам. Да не говорим, че иначе ми е досадно да се занимавам точно с това, та с един куршум два заека.
Ох, с тия дрешки само ме изкушавате, но не искам от сега да ги примъквам. Ще устискам до март, ще устискам! Силна съм и се контролирам напълно. Омммммм... Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Бъбълче, аз не виждам какво може да се направи Sad Той просто си расте. Не е под венеца, да речеш, че да го цепна за по-лесно пробиване - пробил е отдавна, не е развален, нищо му няма, венецът също е здрав. Защо толкова ме боли от самия растеж - нямам обяснение. Ще звънна утре на доки, да я прослушам какво мисли по въпроса, но някак ме съмнява да има нещо особено за правене в случая, за съжаление.

# 49
  • Мнения: 301
Белинда и на мен ме боляха като ми растяха мъдреците.. те са ужасни просто  ooooh! 2 ми ги извадиха без проблем, но третият беше за цепване и ми го махнаха оперативно. Разчекнаха ми устата - буквално! 3 упойки не ме хванаха и нз колки шева имах, но така се бях издула, 3, 4 дни на човек не приличах. Дано последният не ми създава проблеми точно сега  Praynig
Доктор, аз като теб исках да устискам за пазар на дрешки, но не успях..  Sunglasses
Ние сме решили март месец да купуваме големите неща, количката, креватчето.. и още други сигурно Laughing

# 50
  • Мнения: 278
Белинда, напълно те разбирам и ти съчувствам  Cry Аз имам само горни мъдреци и в трети месец единият така се засили да расте, че стигна до долния венец, където няма зъб и го проби и насъбра гной! Беше зверска болка, ходих на зъболекар и ми изпилиха леко горния да не опира долу и ми изписаха Gengigel за мазане. После пък в шести месец и другият горен се активира и аз като теб не можех да спя от болка, но ако е някакво успокоение ще ти кажа, че го изтърпях една седмица и се спря... Но съм взела решение само да родя и отивам да ги вадят и двата гада!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Bubble, столчето е купено от английски магазин.

Belinda, мен мъдреците ме мъчиха в началото на бременността. Много е гадно наистина  Tired Потърпи малко, след някой друг ден до седмица, може да спре да те боли.

# 52
  • Мнения: 1 049
Белинда, и при мен е така положението с мъдреците, излезли са, здрави са, но като тръгнат да растат ме боли цялата страна, лимфите ми се подуват, чак ухото ме боли. Така и не мога да се наканя да ги извадя, че хич не обичам зъболекари. Не че е успокоение, но поне до ден-два ще мине.

# 53
  • Мнения: 345
Вчера някой се оплакваше от плахи движения на бебето, аз влизам да пиша за обратното. Тооо, няма угодия братче. Има ли таковя нещо като прекалено много ритания и движения? Четох разбира се, единствено обратното е по-притеснително.
Значи ей, от снощи до сега страшно парти в корема ми. Не можах и да спя добре, защото обикновено си спим в синхрон, ама колкото пъти се будех, толкова пъти се почваше с ритането. То аз съм си за бой, че пих едно средно лате към 22 ч., но бяхме на късна прожекция на кино с едни приятели и това беше единствения начин да се освежа. Самото кино също беше много шумно, все пак гледахме Assasins Creed. Та дали шумът е оказал влияние, знам ли. Кафето по-скоро. Но определено досега такова нещо не е било и се стреснах нещо, освен пък да се е завъртяло  newsm78
Винаги съм се чудела на тъпо задаваните въпроси, ама ето, че и аз задавам такъв.

# 54
  • Мнения: 391
SilverLining шумничко си е в киното,на бебко сигурно камбани са му звъняли в ушите  Mr. Green кафето също... и ако си хапнала нещо сладичко -ето  ти го резултатът  Crazy Моят се беше разбеснял най-много на нова година,предполагам заради по-силната музика и сладичкото  animal037 и за капак пих 1-2 глъдки шампанско и запротестира още повече  Crazy Радвай се,това е най-хубавата част от бременността  Hug

# 55
  • Мнения: 76
Аз преди време към 2 часа през нощта, вече се бях запътила към леглото и да не би да се стопли и разгазира, глътнах   последните капки от останалата ни Кола. ГОЛЯМА ГРЕШКА. Това малкото не се спря следващите няколко часа.
В момента сме в период, който се въртим, движи се. Изкривява ми се корема, но не ме рита. Ако ме ритне е много лекичко. Някой беше писал, че се чувства по-спокоен като рита. И аз предпочитам да е по-активен за мое спокойствие, но не знам какво си пожелавам.
За зъбите, мойте ме болят само докато се покажат. Не знам доколко при растеж би помогнало да си направиш някаква отвара за жабурене.

# 56
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Аз бях писала, че движенията са по-плахи. Вечерта си навакса с шутове долу ниско и ме принуди да викам и да подскачам пак от дивана, но поне бях сама, иначе изглеждам все едно съм шизофренична или ми пускат ток Crazy
Ние миналата седмица като бяхме на кино също после търпях много бой отвътре, според мен беше силен звукът, пък и хапнах едно нещо там, дето много го обичам и е сладичко  Whistling
Ходих на пазар, води ме мъжът, за да ме умилостиви и да излезе за втора поредна вечер , гадината  Laughing Купих си още едни дънки за бременни от Х&М , гащи  Laughing , туника, каквато много исках и беше намалена и две копринени туники с връзки за фотосесията за бременни, която ще правим през март. Само мъжът ми в какво ще го обличам не знам. Той ходи много спортно облечен, трябва да го наглася в някоя ризка  Thinking
За мъдреците - миналата седмица беше тръгнал да излиза долу един от моите, но спря след 2-3 дни. Много ме боля, не можех да дъвча, и на мен ми беше подут лимфния възел отляво. Помолих му се да изчака да родя поне  hahaha пък той ме послуша  Laughing

# 57
  • Мнения: 72
Добър вечер момичета някоя от вас да има гестационен диабет

# 58
  • Мнения: 85
Случи ми се да пусна стерилна и обикновена едновременно и обикновената да се окаже с бактерии, а стерилната да е чиста.
Мис, какво имаш впредвид под "обикновена" и "стерилна урина"? Винаги съм се чудела.

# 59
  • Мнения: 60
Момичета, в коя седмица влизаме в 8-ми календарен месец? Има разминаване в таблиците в нета, както и в книгите!

Общи условия

Активация на акаунт