Кралски работи и клюки - 10

  • 125 262
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Гледах филма,който излъчиха преди няколко дни,мисля по NG.Какво да кажа.......тъжна и объркана,неподготвена за товара жена.Дано последните дни от живата си е била наистина щастлива.

# 46
  • Мнения: 3 628
Гледах филма,който излъчиха преди няколко дни,мисля по NG.Какво да кажа.......тъжна и объркана,неподготвена за товара жена.Дано последните дни от живата си е била наистина щастлива.

Всяка мамена жена е объркана и тъжна!
Влюбена в съпруга си, не е получила наполовина от това, което тя му е давала като чувства и емоции, като любов и страст!
Тъжно детството, дете на разведени родители! Бързо предложениe за брак, за съжаление не добре обмислено и още и още!
Да, дано е била щастлива в последните дни!
Снаха и Кейт е нейната голяма противоположност! Нахакана, добро семейство, дълга любов със сина и и т.н.!

Последна редакция: пт, 11 авг 2017, 18:26 от koki1

# 47
  • София
  • Мнения: 19 249
Като гледате двамата - колко ли влюбена е била точно в него, с 10 години по-възрастен? Не бъркайте увлечението по бъдещия крал с любов. И не всички деца на разведени родители непременно са ужасно нещастни. Между другото, и тя беше изневерявала, не забравяйте.
Навремето обсъждахме с колежки развода й и аз бях почти единствената, която твърдях, че е длъжна да се съобразява с имиджа си на майка на бъдещия крал (бях на 25, ако не бъркам), докато романтично настроените лелки блееха "Ама тя влюбена". Което не пречи да смятам, че определено не заслужаваше такова отношение и край. Лека й пръст.

# 48
  • Мнения: 3 628
Права си, не всички деца на разведени родители са нещастни, но тя е от тези, които са! Прочети книгата или биографията и!
Не ми се спори, но за мен тя е била много влюбена в Чарлз! Аз, като малка  се питах,  може ли красива жена да обича грозотилище! Е, може! Навярно, ако не е бъдещ престолонаследник, нямала е и да го забележи, незнам!
Това от мен, но разсъждавайте и вие, ще ви чета!

Последна редакция: пт, 11 авг 2017, 18:28 от koki1

# 49
  • Мнения: 736
 И аз го гледах по NG... и все още смятам, че на 19 год. лесно можеш да хлътнеш по неправилния човек и тогава романтичните представи са все още живи, все пак е била момиченце.. Харесвам я но пък кой ли не е попадал в такъв триъгълник без корона.
 А винаги съм се питала, как я възприемат въпреки смъртта й, все пак Чарлз е женен за Камила и какви реакции проектира Даяна в тях или я приемат за духчето Каспър?

# 50
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Според мен в техния случай вина има баба Бети, защото тя се е намесила... после оправяй нещо, което никога не е било Ок... възпитанието и дълга са изиграли роля и накрая е станало мазилка... може би и заради това сега Уилям го дават по-кротко, оставиха доста време на Кейт още преди предложението, тестваха я, после бавно и постепенно я ошлайфаха, защото веднъж вече са го играли тва, не им се рискува пак...

# 51
  • Мнения: 4 303
Най после и аз го изгледах. Може би го повтаряха. Разплаках се.
Даяна и Чарлз- пълни противоположности. Неговото отношение към това крехко момиче ме вбеси.
Съгласна съм, че захаросания образ на семейството им трябва да се развенчае, макар и толкова години по късно.

# 52
  • Мнения: 301
Гледах Diana in her own words и се вдъхнових да гледам и филмът на Уилям и Хари за Даяна. И на двата плаках... Сигурна съм, че не са 100% истински, но дори и малка част от историята да е вярна - много много тъжно...

# 53
  • София
  • Мнения: 30 142
Тъжно е, защото не са направили за нея това, което направиха за Кейт. Нито някой я е подготвил, нито я е шлифовал, нито пък я е подкрепил. Слагат ѝ короната на главата, образно казано и я оставят да се справя както може. На всичко отгоре я критикуват постоянно, че не е това, което се очаква от нея. Нищо чудно, че не е издържала психически и физически. Това, което ме отвращава, е, че Чарлз не чувства никакви, ама никакви угризения заради това, което той, майка му и цялото сем-во са направили с нея и децата ѝ. Наскоро четох интервю с Хари, който разказваше за кошмара, който е изживял на погребението ѝ. Кому е било нужно това? Защото така трябвало?! Кой определя какво трябва? Къде е бащата, който е трябвало да се намеси и да каже, че това, което искат от децата, няма да стане?

Последна редакция: вт, 15 авг 2017, 00:14 от missence

# 54
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Гледах Diana in her own words и се вдъхнових да гледам и филмът на Уилям и Хари за Даяна. И на двата плаках... Сигурна съм, че не са 100% истински, но дори и малка част от историята да е вярна - много много тъжно...
Много ми се иска и на мен да гледам филма на Уилям и Хари, но не го намирам никъде. Можете ли да ми дадете линк?

# 55
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
И аз го гледах - за съжаление още по време на годежа е трябвало да светне лампичка, че има нещо не съвсем наред (визирам въпроса на журналиста "Влюбени ли сте?" - не, не са Ама се женят)... отделно ме потресе наглостта на Камила - вероятно Чарлз е този, който й е обещавал звездите, Ама тя достойнство няма ли? Или то да си го слагаш с бъдещият женен крал е по-вълнуващо... в крайна сметка те са вече женени, жалко че са жертвали Даяна...
А какво са накарали децата да направят на погребението?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Филмът Diana, our mother го имаше качен в YouTube веднага след излъчването по ITV. Тъй като ще се излъчва и по HBO явно са го изтеглили и не мога да го намеря целия. Накарали с децата да вървят след ковчега, нещо, срещу което Хари е протестирал и счита, че никое дете не бива да бъде карано да върши подобно нещо.
Относно Даяна и Чарлз, да тя е била жертвата категорично, но аз считам, че тя малко или много е търсела целенасочено контакт с него, да бъде в полезрението му. На сватбата на сестра си даже казва- за мен нищо такова, а най-малко Уестминстърското абатство. Много е била изтормозена от малка и е искала малко или много с този брак да натрие носовете на цялото си семейство. Изгледах много документални филми за нея, Secret tapes също. И двамата с Чарлз не са били наясно с "потенциала" на другия. Той е бил много завистлив спрямо нея и явно я е мачкал заради любовта на хората към нея. Има едно интервю с него, когато е още млад 18-20 годишен. Отвратително нагло, арогантно поведение, облизва си устните като някаква плеймейтка, когато го питат каква трябва да е бъдещата му жена. За мен той е тотално недостоен за крал.
Горките и деца на Даяна- трябваше да се примирят с начина, по който я елиминираха и да приемат най-големия и ужас и страх- Камила да се ожени за Чарлз.
Чудя се само, как толкова години са играли ролите си така успешно, особено тя. Онзи е дебил, то е ясно, но при всички проблеми при нея - физически и психически, да играе така- това е изумително.

Последна редакция: вт, 15 авг 2017, 08:55 от flufi

# 57
  • София
  • Мнения: 30 142
В цялата история има нещо сбъркано. Чарлз и Камила са се влюбили. Това е от ясно по-ясно. Все пак след толкова години "криене" вече са женени. Камила по това време е неприемлив вариант за официална половинка на бъдещия крал и е било ясно, че ще трябва да се намери жертва, която да стои до Чарлз, да му роди наследници и дотам. И тази жертва е Даяна. Идеалната половинка: свита, без минало с мъже, от семейство със синя кръв, млада, образована, красива. Бинго! Тя е трябвало да е в сянката на Чарлз, да роди 1-2-3 деца, да му се подчинява, да слуша кралското сем-во и да се усмихва. Да, ама никой не е предполагал, че ще я захаресват повече от престолонаследника и тя ще надигне глава, а и глас с/у ситуацията, в която са я поставили.
Дебелашката шега на Чарлз, че трябвало да има две съпруги, които да седяли от двете страни в колата (след виковете на тълпата, че са от грешната страна, защото искат да видят Даяна, а не него). ooooh!

Хари и Уилям разказват за кошмара, който са изживяли в онзи ден и за последния им разговор с Даяна по тел (тя се е обадила от Париж). Има кадри на Уилям и Кейт, които продължават благотворителните дейности на Даяни. Уилям гледа със същия разбиращ поглед, с който гледаше майка му. Кейт изобщо нямаше идея какво да прави, как да се държи и какво да каже. Благотворителността трябва да се усеща не само като задължение. Не обвинявам Кейт, просто ми направи впечатление.
В едно е успяла Даяна и това е, че е предала онова, другото усешане на децата си. Прекрасни мъже. Peace

# 58
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Във филма принцовете споделят,че за последно са се виждали с майка си месец преди катастрофата.
Последния път,когато са я чули, тя се е обадила от Париж, първо говорела с Уилям,а след това той извикал и Хари.
И двамата бързали да приключат разговора,защото играели игра с братовчедите си Зара и Филип. И до ден днешен това им тежи и се обвиняват за начина по който е протекъл последния разговор с майка им. На Уилям са му трябвали 7 години,за да се стабилизира що годе. Споделя,че когато му е било най-тежко непрекъснато си е мислил,че майка му би искала да е щастлив и това му е давало сили да продължи напред.

# 59
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Има го филмът в Ю Тюб (Даяна, нашата майка)... https://m.youtube.com/watch?v=6tJzsTXHMts

Даяна до колкото знам не е била със синя кръв... да, баща й е Граф, но пък тази титла се купува, не се унаследява като кралската... както и да е де... а защо Камила да не е била добра партия и кое се променило това, че сега е? Защото ако преди не е била Ок да стане бъдеща кралица или жена на краля, то в момента това е съвсем реално, ако Чарли все пак се докопа до трона...

Общи условия

Активация на акаунт