Любители на кучета - тема 70!

  • 37 657
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 84
Здравейте,
преди малко повече от 2 месеца синът ми си взе кученце - цвергшнауцер. Следя вашата тема, защото това е първото кученце в нашето семейство и сега нахълтвам при вас с притесненията ни. Трябва да направят пълна упойка на сладурчето и да извадят зъбчето, защото млечното зъбче не е паднало още, а отдолу расте постоянното накриво. Не знам в коя клиника го е водил, но беше много притеснен. Дали някой е имал подобен проблем? Бихте ли ни препоръчали добър ветеринар(за София)? Опасни ли са тези упойки?

# 736
  • Мнения: 2 654
Болните кучовци да се оправят!
Вери, ще свикне Тайсън, дай му време. Нормално е първите пъти да се страхува от шум и коли. Моли беше същата, още като тръгнехме към вратата, почваше да трепери и да се дърпа, а вънка седеше на едно място и скимтеше. Но аз упорито я изкарвах няколко пъти на ден. Сега като отворя вратата и като й кажа "Хайде" самичка излиза.

# 737
  • Мнения: 18 785
Той от 2 седмици е навън,от скоро само е с нагръдника  Peace
То ясно,че му трябва време,ама си е и лигав Joy  малко да го духне вятъра и тича да се прибира  Joy  обаче ако го пусна с дружката му да тичат в двора,дори сняг да завали няма да се прибере  hahaha даже после ми скимти,ме го прибирам от игра  Joy

Вчера брат ми го заведе нагоре към планината по едни пътеки и голяма радост е било,тичал е,с каишка е ходил и като се прибра беше толко уморен,че даже и не хапеше няколко часа  hahaha

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Здравейте,
преди малко повече от 2 месеца синът ми си взе кученце - цвергшнауцер. Следя вашата тема, защото това е първото кученце в нашето семейство и сега нахълтвам при вас с притесненията ни. Трябва да направят пълна упойка на сладурчето и да извадят зъбчето, защото млечното зъбче не е паднало още, а отдолу расте постоянното накриво. Не знам в коя клиника го е водил, но беше много притеснен. Дали някой е имал подобен проблем? Бихте ли ни препоръчали добър ветеринар(за София)? Опасни ли са тези упойки?

На колко месеца е кученцето? Ако е под годинка е нормално да се застъпват зъбчетата. Като падне млечния, постоянният се намества на неговото място,не се притеснявайте.

# 739
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт