МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 432
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
 bouquet Мерси сега гледам да го задържа повечко чрез изключване на някои храни и спорт.

# 31
  • Мнения: 10
Странна работа  newsm78 newsm78 newsm78
Тези 2-3 кила който качих толкова бързо (4-5дена) явно се оказаха вода , защото сега като се върнах на диетичното хранене и успях да ги сваля също толко бързо (за 4-5 дена).
Явно като започна да се храня разнообразно сладко и солено и други неща и организма автоматично "задържа вода" в моя случай това е около 3 кг. И когато отново вляза в крак те също изчезват толкова бързо както и са се появили  Joy
Днес кантара отчете 85.5 кг  Party, а като се замисля че ноември бях стигнал 100 кг #Crazy
На 30 януари съм бил 96кг (когато започнах ВЧ) Много съм доволен от този режим, дами не се отказвайте и не прегрешавайте, че лятото идва.
На мен ми се иска още около 3 кг да сваля до велик ден, ако успея ще се похваля отново  Grinning

# 32
  • Мнения: 7
Здравейте момичета. След едно хубаво угояване в зимните месеци стигнах до отчайващите 110 кг. Имам доста опит с диеттите. Тази съм е почвала два пъти и не съм изкарвала дори и един цикъл. Преди 2 години свалих 16 кг с 90дневната диета, но сега твърдо съм решила да я спазвам стриктно и до постигане на поне 20 килограма долу. Иска се много воля и..... воля и надявам се да се подкрепяме една друга. Успех на всички.

# 33
  • Мнения: 52
Успех, ще се справиш! 😉

# 34
  • София
  • Мнения: 409
Започвам и аз от днес. Стискам си палци да изкарам до края. На сватба съм в края на април и много ми се иска да вляза във форма.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз продължавам да отслабвам успешно с диетата Grinning но започва да ми действа странно newsm78 в момента съм на плодове и не ми се яде нищо друго. Като минах петия ден и спря да ми се яде друга храна. Мислех си, че постоянно ще съм гладна и за това съм супер учудена. Мислех да спирам след първите 12 дни, да си похапна нещо разнообразно, но май ще продължавам, защото ми се ядат картофи. Даже и на ресторант ходих, поръчах си голяма порция плодове и чаша вода и издържах цяла вечер, като на масата всички се тъпчеха умопомрачително Joy

# 36
  • Мнения: 7
първи ден- успешен  newsm44 newsm44 newsm44

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, и аз от днес започвам, не знам точно кой от всичките режими - вероятно някакъв мой в зависимост какво ми се яде този ден - за по един ден. Правих ВЧ преди време - не издържах. Явно по два дни ми идват много на психиката, особено пилешкия и рибния. Днес - картофи. Утре щи видим - Някакви билтъци ще са, но точно какво ще реша утре. Задържам много вода, а и зимата съм се обездвижила много. Преди спортувах редовно - 6дни в седмицата сериозен фитнес. След като ми откриха полиартроза не ми се влиза в залата, защото не мога да правя почти нищо от нещата, които правех преди. Така че сега на разходки. Мисля да си купя колело, с което да заменя колата - и без това няма къде да се паркира. Имам да свалям около 5кг.

# 38
  • Мнения: 52
И аз съм днес на картофи..по един ден ще я карам! Simple Smile

# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Такааа днес варени картофи за закуските - сутрин и след обяд с орехово олио и розмарин. За обяд и вечеря - пържени.
Някой забелязал ли е дали последователността на продукти има значение - плодове - зеленчуци - протеин. На първа страница видях повечето режими са с последователност на протеини повече от 3 дни - това не е ли доста натоварващо за бъбреците?
Аз мисля утре на извара или на зеленчуци, че няма да имам време да изляза да пазарувам, а не се организирах днес.   

# 40
  • Мнения: 52
Мисля, че трябва да се редуват белтъчини и въглехидрати

# 41
  • Мнения: 4 967

Аз от четвърия до седмия (днес) не съм свалила нищо #Cussing out


Така бях и аз, само че от третия до осмия - само половин кг. Общо свалих два килограма и половина, но спрях диетата след осмия ден. Продължих с доста ограничено хранене - през деня кисело мляко или банан, а вечер салата с някаква храна, но поне наполовина като количество от предишните ми възможности  Embarassed. Никакъв хляб и сладко. Продължавам да свалям. Три дни след спирането на диетата бях още кило и половина надолу. Не съм се мерила от пет дни, но вчера детето имаше рожден ден и похапнах лазаня и суфле... Днес съм на кисело мляко, ще вечерям салата предимно. И аз като Тифани залагам също на спорт - три пъти в седмицата - два пъти тичане по 6 км и един ден народни танци - час и половина.  Wink  Намирам диетата за полезна, защото някак ме накара да намаля количествата храна, което за мен беше проблем.
Успех на всички с диетата и след нея!

# 42
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Внимавай обаче със салатите,да не се появят болки в корема. Имам позната от салати си докара големи проблеми. Може картофи или ориз да похапваш вместо салата. Те засищат. Или на фурна да си печеш зеленчуци.

# 43
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте днес е трети ден, на яйца съм.  За сега съм изяла 4 не знам дали ще издържа до края с още едно.  Иначе до момента съм стриктна с изключение на кафе сутрин.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Че кафето какво общо има. Аз даже мисля и една чаша вино да пия довечера с месото, че ми иде да повърна. Много тежко ми идва цял ден само месо. Психически. Нооо утре как ще се натъпча със салата и зеленчуцииии. А съботата може би на мляко.... или риба - мразя риба, но имам една във фризера и трябва да се изяде - това ще ми е мотивацията - нали съм си скръндза да не я изхвърля.

Общи условия

Активация на акаунт