МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 850
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 172
И да увеличиш количеството не е страшно 😜 успех! 

Това е много стимулиращо, ще се впусна в монодиетата смело тогава. Peace На глад не мога да издържам.  БЛАГОДАРЯ ТИ!  bouquet

# 76
  • Мнения: 638
3 ден - пиле на грил. Яде ми се сладко, пие ми се капучино. Засега удържам фронта.
Скрит текст:
Хората по 90 дни се мъчат, аз 12 няма да издържа...  smile3516

# 77
  • Мнения: 7 206
Хората по 90 дни се мъчат, аз 12 няма да издържа...  smile3516[/spoiler]
Е все пак 90-дневната диета не е за толкова рязко отслабване и е много по-лесна за изпълнение.

# 78
  • Мнения: 638
Хората по 90 дни се мъчат, аз 12 няма да издържа...  smile3516[/spoiler]
Е все пак 90-дневната диета не е за толкова рязко отслабване и е много по-лесна за изпълнение.
Като не мога да ям домати и сирене (заедно), все тая е каква е диетата.

# 79
  • Мнения: 52
И аз много обичам домати и сирене, ама съм се лишила за 2 седмици!  Ще се справиш и ти Wink

# 80
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Че то какви домати по това време. Давайте сега така пък като излязат доматите да може да си ги хапвате със сирене.

# 81
  • Мнения: 52
Ехоо,къде сте? Как вървят диетите? Hug

# 82
  • Мнения: 7 206
На мен днес ми е шести ден от диетата на Димков, минус 3 кг.съм.

# 83
  • Мнения: 7
Здравейте мили дами! Пресъединявам се към вас ,......Правя една монодиета която е 24 дневна и е за хора които не могат да гладуват...Имам здравословни проблеми и сметнах ,че тя е най подходяща..Днес ми е пети ден и съм 2 килограма надолу което много ме радва......но много ми липсват пържените картофки и кашкавала....Желая силна воля и добри резултати на всички,😀

# 84
  • Мнения: 52
Сподели с нас диетата Simple Smile)))

# 85
  • Мнения: 7
Така наречената диета на Грахич....Където се яде всичко...Сега съм на последен ден кюфтета със ссалата....От утре 3дни риба със салата ,после 3 дни пилешко и салата после забравих...Хихи... ще погледна....

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 16:14 от magychurch

# 86
  • Мнения: 7


1-ви ден- спагети Barilla с доматен сос

2-ри ден- ориз със сирена - най-добре кафяв ориз! /или ориз с кисело мляко, или ориз дори с малко гъби/ а за любителите на други зърнени храни - може гречка, просо, овес...

3-ти, 4-ти и 5-ти ден - кюфтета на скара и салата

6-ти, 7-ми и 8-ми ден - риба и салата

9-ти, 10-ти и 11-ти ден - пил.пържоли и салата

12-ти и 13-ти ден - варени зеленчуци /например броколи, или бамя, или брюкселско зеле, или от готовите зеленчукови смески – от замразените и приготвени задушени или в микровълнова фурна/

14-ти и 15-ти ден - телешко варено и салата

16-ти и 17-ти ден –картофи /варени или печени/ и салата

18-ти и 19-ти ден - плодове

20-ти и 21-ви ден - салата /
 
22-ри и 23-ти ден- ориз и кисело мляко /за предпочитане - кафяв ориз/

24-ти ден- въглехидрат /пица Маргарита, геврек/

# 87
  • Мнения: 52
Даа, знам я! Успех!  Hug

# 88
  • Мнения: 9 251
Не ми звучи моно .... ooooh!
а монотонно

# 89
  • Мнения: 638
На 2 ден пиле започна да ми прилошава и да ми се вие свят. На първият бях изпила 5.5 литра вода!!! Не е моят режим, ще стане по трудния начин.

Общи условия

Активация на акаунт