Една любовница...

  • 44 111
  • 539
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 24 839
Нещо не разбирам последната дискусия. А как би трябвало да постъпят родителите на авторката, за да е правилно? Да я оставят сама да се оправя с малко дете на ръце, без работа и покрив над главата й ли?

Не това се дискутира, а безхаберието на авторката, която не поема никаква отговорност за държанието си, разчитайки че родителите ѝ ще я приберат и ще я дондуркат.

Ако нямаше тази спасителна/ на всяка цена/ мрежа, щеше да ѝ се наложи да мисли, а не да се изживява като едната Жулиета.

# 496
  • София
  • Мнения: 12 786


Ако нямаше тази спасителна/ на всяка цена/ мрежа, щеше да ѝ се наложи да мисли, а не да се изживява като едната Жулиета.
Пък аз настоявам, че щеше. И настоявам по не един действителен случай. Има си хора, които мислят, има и хора духовни, романтични, случват им се неща и така. На едните е по-лесно, ама какво да правим, човечеството се крепи на другите  Wink

# 497
  • Мнения: X
Духовни и романтични хора, а? Какво духовно има в чукането с мъж, чиято жена е родила наскоро и в обаждането до тази жена, за да я осветлиш какви рози пасе ебльото?

# 498
  • Мнения: 1 701
Духовни и романтични хора, а? Какво духовно има в чукането с мъж, чиято жена е родила наскоро и в обаждането до тази жена, за да я осветлиш какви рози пасе ебльото?
Не се прави на ударена, много добре се вижда, че авторката е била влюбена и по всяка вероятност и младежът. Обаждането е към настоящата е бил отчаян опит. тя си е представяла да остарее с този човек. Поне от нейна страна е имало любов. Забранена, наивна и грешна, но въпреки това любов.

И тя не е отговорна за неговата настояща, та той не е дори и женен, какво като има дете. Настоящата му е приятелка, с която има дете.

# 499
  • София
  • Мнения: 12 786
Духовни и романтични хора, а? Какво духовно има в чукането с мъж, чиято жена е родила наскоро и в обаждането до тази жена, за да я осветлиш какви рози пасе ебльото?
За мен нищо, но ти казвам как тези хора се самовъзприемат. Нали четеш и авторката на темата. Всичко е в името на високи идеали, любови, дилеми, които разкъсват лирическия герой и тн. И от там нуждата да се мисли и да се носи отговарност за нещата се обслужва от други, далеч по-неприятни и прозаични хора – родителите, свекърви, бивши жени и мъже, след една възраст, и деца, и прочее.

# 500
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Духовни и романтични хора, а? Какво духовно има в чукането с мъж, чиято жена е родила наскоро и в обаждането до тази жена, за да я осветлиш какви рози пасе ебльото?
hahaha
На място казано!Чак се чудя, струва ли си да се дракате, при положение, че самата история е толкова евтина и пошла. Това, че големи хора предприемат действия, без да мислят за последствията и после или реват по форуми, или се кротват при жена си(мъжът) може само да предизвика антипатия. Чак пък да се вживяваме и да спорим ми се струва излишно, но ако помага на някой, давайте. Laughing

# 501
  • Мнения: 14 840
Авторката е била влюбена и сигурно още е, ама  на момъка " любовта  му " се е изпарила в момента в който  е станало напечено
В момента в който тя се е разделила със съпруга си , оня с розите се е усетил и се е почнало с оправданията.

# 502
  • София
  • Мнения: 24 839

Пък аз настоявам, че щеше. И настоявам по не един действителен случай. Има си хора, които мислят, има и хора духовни, романтични, случват им се неща и така. На едните е по-лесно, ама какво да правим, човечеството се крепи на другите  Wink

А, не! Категорично! Naughty
Знаеш ли колко духовна и романтична съм аз и как си го изстрадах като куче?
Защото имах чувство за отговорност към детето си и защото той имаше 2 на малка възраст.
Няма лесно в тоя живот- има безхаберни, свикнали да им ходят по задника, което им позволява да мислят с онази работа от кръста надолу.
Разкрепостено, някак.........

# 503
  • София
  • Мнения: 12 786

Пък аз настоявам, че щеше. И настоявам по не един действителен случай. Има си хора, които мислят, има и хора духовни, романтични, случват им се неща и така. На едните е по-лесно, ама какво да правим, човечеството се крепи на другите  Wink

А, не! Категорично! Naughty
Знаеш ли колко духовна и романтична съм аз и как си го изстрадах като куче?
Защото имах чувство за отговорност към детето си и защото той имаше 2 на малка възраст.
Няма лесно в тоя живот- има безхаберни, свикнали да им ходят по задника, което им позволява да мислят с онази работа от кръста надолу.
Разкрепостено, някак.........

Има хора, които цял живот намират кой да им тича по задника, уверявам те. И на втория, на третия, на десетия път, и не е задължително да е любовна тази духовност, може да са много интелигентни според тях, може да са творци, инфантилността има много имена.  Mr. Green

# 504
  • Мнения: X
Не се прави на ударена, много добре се вижда, че авторката е била влюбена и по всяка вероятност и младежът. Обаждането е към настоящата е бил отчаян опит. тя си е представяла да остарее с този човек. Поне от нейна страна е имало любов.
Влюбен, влюбен, колко да е бил влюбен младежът? Преди няколко месеца направил бебе на жена си, преди това ѝ изневерявал с друга, после се влюбил в авторката. Много влюбчив ще излезе този гризач на рози. През няколко месеца влюбен в нова. Относно това дали авторката е била влюбена в него, толкова по-зле за нея, щом е способна да се влюби в ебльо, изневеряващ на жена си, която е родила наскоро. Виж, за обаждането към настоящата като отчаян опит от страна на авторката съм съгласна. Отчаян и подъл, да.

Бояна, да, авторката може и да се възприема много възвишено, но интересно, ако беше кръгъл сирак и нямаше кой да я приюти, дали щеше да си позволи да е толкова духовна? Силно се съмнявам. Все пак, тя сама призна, че е живяла с нелюбимия мъж, защото е имала финансова изгода от това. Не особено духовно и възвишено признание.

# 505
  • София
  • Мнения: 12 786

Бояна, да, авторката може и да се възприема много възвишено, но интересно, ако беше кръгъл сирак и нямаше кой да я приюти, дали щеше да си позволи да е толкова духовна? Силно се съмнявам. Все пак, тя сама призна, че е живяла с нелюбимия мъж, защото е имала финансова изгода от това. Не особено духовно и възвишено признание.
И такава съм срещала, и да, така постъпваше. И дете имаше, и пари взимаше от кого ли не, и все изтерзана, духовна, романтична. Не знам какво е станало с нея в годините, някога я срещнах по работа, но факт, познавам много други като нея, които цял живот остават такива. Не е вярно, че животът е учител. Просто има хора, които се учат и са отговорни, а други винаги вятър ги вее на бяла кобила. Затова и на авторката казах, че е за завиждане, всяко нещо обръща на мига в своя полза и съм сигурна, че си вярва.

# 506
  • Сф
  • Мнения: 10 770
Леле и аз не разбирам .Родена съм на пъпа на Сф, Сега живея в раб.квартал- не е Люлин.Абсолютно всички около мен ги дундуркат бабите.И с пари и с буркани и с гледане на дете.Ние сме сами с мм и майка ми- живее отделно.Нон стоп и помагаме,  точно обратното гледам.Само в бг мама са все самостоятелни жените..със заплати от 2 бона..
Тук някоя и беше изровила фейса, не знам как, но от стари публикации пише , че е в Ловеч- че там няма нищо!
И друго, подлъгала се е и съжалява.Млада е, какви обиграни коври има...За мен момичето е свястно,сбъркало е , но за себе си.Няма как сам да се навреш, винаги са двама.Но единия тръгва с лъжи...и тук вече опираме до опита и най - вече акъла..
В съседна тема Зелено мохито обяснява как за една нощ развела настоящия си мъж, но не била любовница...зли коментари няма...

# 507
  • Мнения: X
Случаят със зелено мохито е съвсем различен и сравняването между двете не е коректно.

# 508
  • Сф
  • Мнения: 10 770
Случаят със зелено мохито е съвсем различен и сравняването между двете не е коректно.
Е, аз не и знам случая , но така писа-че си е легнала с женен и го е развела, щото секса..това писа. Peace

# 509
  • София
  • Мнения: 24 839

Има хора, които цял живот намират кой да им тича по задника, уверявам те. И на втория, на третия, на десетия път, и не е задължително да е любовна тази духовност, може да са много интелигентни според тях, може да са творци, инфантилността има много имена.  Mr. Green

О, за това спор няма. Simple Smile
Не е луд който яде баницата, а който му я дава.
Затова съм против първосигналното твърдение, че родителите трябва за всичко да са предпазна мрежа зад гърба на пълнолетните си деца.
Защото, не намерят ли някой друг гостоприемник, когото да изсмукват, ще загинат, когато останат сами.

Общи условия

Активация на акаунт