Смешки от форума 27

  • 126 924
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Разписвам се с нещо смешно,но не поради някаква нелепост или глупост.
Разсмя ме откровено JoyRevolving Hearts
...напоследък ми е неприятно да ми го говорят.
Харесва ми форумното общуване, има общуване ама няма звук  Crazy

# 391
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Цитат
I seek TIR!
Иновативен начин да напишеш "Ай, сиктир!" Grin
(Нарочно е, нарочно е!)

# 392
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат
Ако си плочка... бъди си плочка - и се гордей с това.  Mr. Green

В темата се говори за истински плочки, не е метафора. Mr. Green

# 393
  • София
  • Мнения: 11 494
Цитат
От време на време се хващам, че си харесвам и някой мъж, с който живота ме среща. Тоест не съм монополна, поне не и в мислите си.

# 394
  • Мнения: 25 662
Цитат
Днеска толкова много ме ядоса един татко че нямам думи. Детето му явно е с някакъв синдром беше над 10 годишно с такава сила се люлее на люлката ,че имам чувството ,че ще излети всеки момент ,и това в продулжение на час и половина не слези от тая люлка .А таткото стоеше отстрани и си гледаше телефона без да му обръща никакво внимание. А мойте глупачета как нямат никакво чувство да самосъхранение не знам ,тичат без да обръщат внимание ,че тъпата люлка може да ги удари .Поне три пъти обясних да стоят и да минават по далеко от люлката ,но явно си знаят тяхната не издържах и си тръгнахме ,а това дете не знам още колко време си е седяла там.Да беше 15-20 -30 Мин .щях да го разбере ,ама нат час да седи на тая люлка и другите да търчат подир по малките деца са не ги удари ми дойде в повече Дали трябваше да помоля таткото да спре люлката или не ? Защо изобщо трябва дете да се люлее като чели не е виждало люлка през живота си

 Joy

# 395
  • Мнения: 15 042
Амаха, ще се люлее! Не го е срам. А нейните защо са тичали все едно път не са виждали?

# 396
  • Мнения: 9 571
По-абсурдно нещо от люлееща се люлка, надали има Joy Тях не ги ли слагат да си висят като декорация по площадките? Mr. Green

# 397
  • София
  • Мнения: 62 595
аз май се сещам коя може да е потребителката.

# 398
  • София
  • Мнения: 6 176
аз май се сещам коя може да е потребителката.
И аз това си мислех докато четох.  
А.И. ?

# 399
  • София
  • Мнения: 11 494
Че то може ли да я обърка човек.

# 400
  • София
  • Мнения: 62 595
И се роди звезда.

# 401
  • Мнения: 2 695
Цитат
Ми не знам какво се води човек, който пие 500 мл. джин на вечер и нищо му няма. Веган ли е?

Казано е с ирония, но много ме разсмя Animal Smile CatAnimal Smile Cat

# 402
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Това в коя тема е? newsm78

# 403
  • София
  • Мнения: 11 494
Цитат
Това, което малко ме засегна е, че на първата морфология ми бяха казали "виж какво красиво бебе", а сега на втората никой не спомена нищо за хубост, въпреки, че си имаше личице вече...

Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 404
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ох, не мога... Люлките се люлеят, в 12-та седмица бебетата са красиви, а в 16-та вече не чак толкова...

Общи условия

Активация на акаунт