На пазар във Варна - 46

  • 67 319
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 377
14 мисля също минава над Джъмбо.

# 691
  • Мнения: 11 747
Тъй като аз бях изненадана, сигурно има и други недочули, като мен - на 24 вечерта Макрон, Бойко и Радев пристигат във Варна, т.е. от летището към Евксиноград да се очакват затворени улици и задръствания, може би. И на 25 през целия ден, защото ще се разхождат насам- натам.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 25 286
За Джъмбо:
https://www.varnatraffic.com/Station/Index/254
Също и 121, но той спира на друга спирка, надолу от кръстовището.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Благодаря ви много! 14 и 118 са ми удобни. Инфото за ББ също е много полезно! :човечето с букета:

# 694
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Моля някой да ми каже клонът на Пощенска банка във Пфое МОЛ работи ли?

# 695
  • Мнения: 1 140
Здравейте! От къде по това време  на годината може да се закупи памучен шал? Ако е някъде по центъра ще е още по-добре...

# 696
  • Мнения: 2 157
Здравейте! От къде по това време  на годината може да се закупи памучен шал? Ако е някъде по центъра ще е още по-добре...
С уговорката, че не знам дали са точно памучни - подобни шалове съм виждала в едно магазинче между Заложната къща и Шихото на Цар Освободител (до Червения). Отсреща (до ОББ) в Stop-а също имат на витрината от време на време.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 384
Моля някой да ми каже клонът на Пощенска банка във Пфое МОЛ работи ли?
В сайта на всяка банка си имат списък с клоновете и работното им време.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Здравейте! От къде по това време  на годината може да се закупи памучен шал? Ако е някъде по центъра ще е още по-добре...
Reserved и други магазини в Гранд Мол.

# 699
  • Мнения: 334
Кажете от коя готова витрина да купя риба на скара? Искам максимално да се доближава до приготвената в къщи .

# 700
  • Мнения: 1 140
Emerald_eyes, stenly,  благодаря! Simple Smile

# 701
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кажете от коя готова витрина да купя риба на скара? Искам максимално да се доближава до приготвената в къщи .
Ако не ти е далеч Младост, от рибарницата на пазарчето на Младост. Може да си поръчаш за определен час и да бъде топла.

# 702
  • Мнения: 334
Кажете от коя готова витрина да купя риба на скара? Искам максимално да се доближава до приготвената в къщи .
Ако не ти е далеч Младост, от рибарницата на пазарчето на Младост. Може да си поръчаш за определен час и да бъде топла.
Кой автобус спира там? 14?

# 703
  • Мнения: 1 377
Кажете от коя готова витрина да купя риба на скара? Искам максимално да се доближава до приготвената в къщи .
Ако не ти е далеч Младост, от рибарницата на пазарчето на Младост. Може да си поръчаш за определен час и да бъде топла.
Кой автобус спира там? 14?

14, 82, 118, 118а.
https://www.varnatraffic.com/Station/Index/554

# 704
  • Мнения: 943
Здравейте, трябва ми коминочистач. Някакви отзиви и контакти евентуално. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт