Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 17

  • 199 040
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Сливен
  • Мнения: 245
Тест за възпитани хора:
- Добавете пропуснатите букви в думата "п**ка". Ако получите думата "пейка", значи сте възпитан човек.

... За получилите "пуйка" - не се притеснявайте, не сте невъзпитан, само гладен.  Peace
А за получилите "патка"?
Може да се тьлкува двузначно Wink

# 691
  • Мнения: 10 073
Арабин споделя в мъжка компания:
- Вие християните сте по-практични от нас. У нас сме принудени да поддържаме големи хареми, докато вие тук сте разхвърляли любовниците си по домовете на приятели...

# 692
  • Мнения: 18 352
 а сега - първият виц в живота ми(прочетох го през 1994 в вестник "Рики гимназист"/тогава беше Виденовата зима и помня)

Пътува влакът София -Варна. Тясно.Задушно. ЕДинствената живинка - в купето един зевзек разказва вицове. И все за арменци. По едно време в купето нахлуват два мъжаги и му казват.
-Ние двамата сме арменци. Писна ни да разказваш вицове само за наши сънародници. Ако не престанеш така ще те подредим че не можеш да си наместиш костите до последната спирка. Излизат в коридора да пушат, но оставят вратата отворена ( да слушат какво се говори) Мълчание. Мълчи се пет минути. Десет минути. Четвърт час. Накрая зевзека пак почва.
- ИМало едно време двама.....
извива многозначително  глава към коридора и продължава
-имало едно време двама негрииии..... Крикор и Гарабед hahaha

......
а ето и втория виц в   живота ми (пак от "Рики Гимназист" - съжалявам  помня само първите два вица, от този ученически вестник)

Един човек си купува камила.
И продавача му я хвали много Hug
-Всичко е хубаво на камилата - почти не яде, с месеци не пие, цената е ниска и т.н. има един малък проблем - тръгва като кажеш "Ебати камилата"
И човека я купува. Качва се на гърба й. Не може да я подкара. Почва да я ръчка, да я бута, да и вика -  не може да я подкара. По едно  време се сетил да каже "ЕБати камилата" и тя тръгнала.
И тя почнала да ускорява. Тича с 20 километра, с 30 километра, с 40 километра, с 50 километра.....
изведнъж - пропаст. Човекът - стой, спри, помощ, говедо! Нищо! Почнал да я налага - никакъв шанс.
И изведнъж- камилата спира точно на ръба на  пропастта, ама няма и един пръст разстояние.
Човекът си избърсал челото и казал
"ЕБати камилата"............. Joy

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 22:08 от Джон Сняг

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 4 588
Точно в Рики гимназист си го прочел втория виц, как пък не!

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Тест за възпитани хора:
- Добавете пропуснатите букви в думата "п**ка". Ако получите думата "пейка", значи сте възпитан човек.

Че не съм само аз невъзпитана, ясно, ама само аз се оказвам агресивна. Пушка получих. Laughing

# 695
  • Мнения: 10 073
Аз  -  "перка"  Wink

# 696
  • Мнения: 2 420
Една пешка от мен!

# 697
  • Paris, France
  • Мнения: 14 102
Тест за възпитани хора:
- Добавете пропуснатите букви в думата "п**ка". Ако получите думата "пейка", значи сте възпитан човек.

Че не съм само аз невъзпитана, ясно, ама само аз се оказвам агресивна. Пушка получих. Laughing

Аз палка. Освен агресия, и диктатура, но и тирания бликат от мозъка ми  hahaha

# 698
  • Мнения: 25 686
а сега - първият виц в живота ми(прочетох го през 1994 в вестник "Рики гимназист"/тогава беше Виденовата зима и помня)

Малко уточнение – Виденовата зима беше 1996/97 година.  Laughing

# 699
  • Мнения: 14 497
Аз не съм възпитана Joy Нито една от вашите думи не се сетих.

# 700
  • Мнения: 745
- Иване, гушни ме!
- Не!
- Иване, прегърни ме!
- Не!
- Иване, хвани ме за ръка!
- Не!
- Иване, целуни ме, както правят другите двойки, де!
- Ние не сме такава двойка!
- А каква сме?
- Двойка патрулиращи полицаи!!!

# 701
  • Мнения: 18 352
а сега - първият виц в живота ми(прочетох го през 1994 в вестник "Рики гимназист"/тогава беше Виденовата зима и помня)

Малко уточнение – Виденовата зима беше 1996/97 година.  Laughing
значи е било 1996*...помня че беше през ноември/декември, когато цените на долара се катереха стремоглаво нагоре.....
*тя кризата започна още от 1994, когато се появиха проблемите със зърното и цените започнаха бърз да се покачват от втората половина на 1994 - 1995 но наистина Виденов, дойде чак 1996


на Tsari Tsarir - който иска да вярва -който не иска да не вярва. Не се чувствам длъжен да представям доказателства никому. Не съм на съд,  така че няма да се чувствам виновен до доказване на противното....

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 15:00 от Джон Сняг

# 702
  • Мнения: X
Един черен и неполиткоректен от мен:

Как се наричат каменните бариери срещу терористи на коледните пазарчета в Европа?
Аллах-акбариери.

# 703
  • Мнения: 18 352
 в тази връзка:
срещата се двама араби. На единият двете му жени вървят десет крачки отпред.
-Ти луд ли си? пита го другият. защо не спазваш Корана?
а той
- проверявам за  заложени мини.

# 704
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
Как може един руснак да изправи на нокти цяло европейско летище? Просто на висок глас уведомява жена си: "Алла, я в бар."

Общи условия

Активация на акаунт