109 прЪвУписТни идеЙ на Карло Вивари от КеНбриЧ

  • 58 421
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 658

Може да не знае всички букви авторът, ама поне пък умее да обяснява. Разбира ли се къде се преместил магазинът - разбира се... ей там, Марио дет беше...  Mr. Green


Иас ва моля за неодобствата.

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 01:23 от Атти

# 676
  • София
  • Мнения: 3 611
"Мивката е пълна с чинии , всеки е натрупал дрехи по леглата, чорапи на пода, хартийки , пликове и това само за един ден , в който не съм измила и подредила.
Някак овладявам гаденето и повръщането , но ми се супер отпаднало , не съм яла цял ден.
Както ми предложи Лейди, вода на малки глътки , и изпълних почти всички други препоръки дадени от вас.
 Отпаднало .
И се замислих за хората, които нямат избор и в Ей това си съсъояние трябва да ходят на работа . Смятам ги за железни!

Освен дребни технически грешки, какво друго съществено видя?


# 677
  • София
  • Мнения: 11 515
Цитат
между яслата и градината ни угря и феноменът "бебешки пубертет"

# 678
  • Мнения: X
"Мивката е пълна с чинии , всеки е натрупал дрехи по леглата, чорапи на пода, хартийки , пликове и това само за един ден , в който не съм измила и подредила.
Някак овладявам гаденето и повръщането , но ми се супер отпаднало , не съм яла цял ден.
Както ми предложи Лейди, вода на малки глътки , и изпълних почти всички други препоръки дадени от вас.
 Отпаднало .
И се замислих за хората, които нямат избор и в Ей това си съсъояние трябва да ходят на работа . Смятам ги за железни!

Освен дребни технически грешки, какво друго съществено видя?

СъсТояние?!
 Да не говоря, че "дребните технически грешки", а именно интервала преди препинателният знак силно ме дразни, точно както моите грешки всички ви...

# 679
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
може да обясниш това на синът ти

Цитат
Беше се преместила при новият си приятел

Цитат
подложила на опастност брака

# 680
  • София
  • Мнения: 11 515
Цитат
Скрит текст:
"Мивката е пълна с чинии , всеки е натрупал дрехи по леглата, чорапи на пода, хартийки , пликове и това само за един ден , в който не съм измила и подредила.
Някак овладявам гаденето и повръщането , но ми се супер отпаднало , не съм яла цял ден.
Както ми предложи Лейди, вода на малки глътки , и изпълних почти всички други препоръки дадени от вас.
 Отпаднало .
И се замислих за хората, които нямат избор и в Ей това си съсъояние трябва да ходят на работа . Смятам ги за железни!

Освен дребни технически грешки, какво друго съществено видя?


СъсТояние?!
 Да не говоря, че "дребните технически грешки", а именно интервала преди препинателният знак силно ме дразни, точно както моите грешки всички ви...

Е, твоите грешки са драстични. Далеч далеч от изпуснати букви или неправилно сложени интервали.

# 681
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
В израза "тренди вълна" има тафталогия, само казвам...

Цитат
Най-неприятни са ми катаджиите,зъболекарите и някой продавачки,които незнаят дори за какво иде реч в магазина
newsm78
 
Цитат
Леките и преходни четива само ме отекчават и със сигурност не засищат читателския ми глад! Simple Smile

Последна редакция: сб, 26 авг 2017, 01:02 от Ензим

# 682
  • Мнения: 10 082
Цитат
какво работи , в коя свера

# 683
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 205
Цитат
Продавам масажор с три приставки за масаж, против целулит, при плексиглас и релакс.Две степени на работа.
TrollfaceTrollfaceTrollface

# 684
  • София
  • Мнения: 39 845
Цитат
съм се спряла за горзде
всичкити покупки
пликчета в рницата

Цитат
със какво същество
Във автобуси

# 685
  • София
  • Мнения: 20 197
Цитат
да си набодя цялото чело…. За това те бодят цяло чело.
Цитат
си пъхнах един Алулин в устата
Цитат
и аз имах подобни перипети

# 686
  • Мнения: 10 874
Из една обява за продажба на къща: Joy
Цитат
Къщата е като Гарсониера вътре Две стай с баня и тоалетна вътре.
Нещо по добро от Апартаменти на някои етаж Блок.
И Допълнителна пострйка до нея и тя с две стай с ток и вода вътре за Лятна кухня живеене или друго.
Междо гр Плевен и гр Червен бряг.
Подтходяща за Живеене Вила Бизнес Пчели, Зайци .
То Къщи много има и много големи но повечето стават да сеите там тикви и царевица домат и да чакате да узреи ЗА луду, и да се въртите вътре,Зимнината в Кауфланд готова Евтина 150-200лв.Мазето пълно. Повечето Къщи За изкарване на по сериозни пари Нестават и повечето са на забутани места и села по дияр бекир някъде. То Навсякъде не става.Съобразено И с Растителност в непосредствена близост Липи много Бор Овошки и др. , Комшйи Закони Изистквания метраж и до обществени згради и т.н.Имота граничи само от двете дълги страни с Два свободни парцела с по един декър единия е с Къща щото къщата е Близнак аз подържам само покрива той не е голям там и ток вода няма нищо изоставени много отдавна те и Данъци не са плащали Изоставени И никой не се е появявал над 15 год. То има глоби и вобще сумата става Голяма и са ги отписали. Оазис аз ползвам единия двор парцел Безплатно да не пустее той е на починал Човек без наследници Бинго Супер особено за пчеларство Изкарване на пари По малко комшии за тази цел Още по добре, И не е нужно човек да е постояно там.Добрите пчелари знаят че един силен кошер дава за сезон около 200 лв.Мед,Прашец,Восък,Прополис и т.нЕдин. Сняг,Затрупване,Дъжд,Кал,Виелици, Няма проблем тя е на хубаво място ЦЕНТРАЛНА улица. Охрана патрул на централни улици, и по специялна.Цената е Без пазърлъци!

# 687
  • София
  • Мнения: 3 611
"Мивката е пълна с чинии , всеки е натрупал дрехи по леглата, чорапи на пода, хартийки , пликове и това само за един ден , в който не съм измила и подредила.
Някак овладявам гаденето и повръщането , но ми се супер отпаднало , не съм яла цял ден.
Както ми предложи Лейди, вода на малки глътки , и изпълних почти всички други препоръки дадени от вас.
 Отпаднало .
И се замислих за хората, които нямат избор и в Ей това си съсъояние трябва да ходят на работа . Смятам ги за железни!

Освен дребни технически грешки, какво друго съществено видя?

СъсТояние?!
 Да не говоря, че "дребните технически грешки", а именно интервала преди препинателният знак силно ме дразни, точно както моите грешки всички ви...

Ами да, съсъояние е с техническа грешка, като гледам. Интервалът пред препинателния знак е бял кахър в сравнение с незнанието как се употребява пълен и непълен член при имената, както и поставянето на препинателни знаци в текста. Wink Flutter Crazy

# 688
  • София
  • Мнения: 39 845
Цитат
Ще падне голяма веселба ще падне

# 689
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
Продавам масажор с три приставки за масаж, против целулит, при плексиглас и релакс.Две степени на работа.
TrollfaceTrollfaceTrollface
Олелееее! Ти сега ме притесни! Ами ако имам плексиглас и не съм разбрала? В понеделник съм на доктор!

Общи условия

Активация на акаунт