Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 137
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 560
  • Мнения: 11 911
      Днес случайно се сетих нещо- Никога не съм се къпала в морето в дъжд.
Все се е случвало да завали докато сме на плажа, но сме успявали да се изнесем. А казват, че е било забавно, особено за децата.

Друг е въпросът, че не е много добра идея въобще да се стои под дъжд, но ме привлича идеята- дъжд- море.

# 4 561
  • Мнения: 12 473
Какво му има на дъжда?
Обожавам летният дъжд и да съм в морето ако може..)

# 4 562
  • Мнения: 2 016
Защо не е добре да се стои на дъжд? Аз обожавам дъжда. Heart Eyes

# 4 563
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Много е приятно да се къпиш,като вали,стига да не е порой.
Като млади си правихме голи,нощни къпания в морето. Grinning
Една вечер даже валеше.Ех,спомени....

# 4 564
  • Мнения: 2 592
Че какво му е на дупето, ама честно?

Вярно голяма част от жените могат само да мечтаят за такова.
Абстрахирайте се от притежателката и бъдете обективни.

Някак не мога да осмисля корелацията "мечта- задник". Или "задник- мечта". Бих се радвала на що-годе адекватно разяснение, ако може придружено от философски или подобен анализ.

Ако очакваш от мен философски анализ на очевидни неща, като това какво означава "нещо си мечта", няма да стане. Има си литература за това. Дори и гугъл ще ти помогне.

# 4 565
  • Мнения: 30 802
Веднъж имаше дъжд с малко гръмотевици над басейна и спасителят изкара всички от водата.

# 4 566
  • Мнения: 22 433
Не виждам проблем човек да си стои в морето докато вали. Така или иначе е мокър и само главата му се подава. Simple Smile А и морето си е топло, то изстива чак на другия ден.
Миналата година така си валя и аз и щерката бяхме в морето. После е кофти като се излезе, защото температурата на въздуха е по-ниска. Simple Smile

# 4 567
  • Мнения: 2 016
В топ десет което не ми харесва е  напомпана  уста в комбинация с високо микроблейднати вежди в цвят сьомга и бяло руса коса. Не знам що за човек  би мечтал и  още по -лошо, сбъднал това. А има доста, вчера видях поне пет такива в мол България.

# 4 568
  • Мнения: 22 036
Обожавах като дете да изляза, когато вали летен дъжд и да ходя боса.

# 4 569
  • Мнения: 14 654
Ако очакваш от мен философски анализ на очевидни неща, като това какво означава "нещо си мечта", няма да стане.

Остави философския анализ, но поне дай кратко разяснение кои са тези очевидни неща. И ако разполагаш с данни, които си обработила и си направила съответния извод, то може набързо да разкажеш и за проучването, ще ни е интересно. Макар че тази с данните трябва да е Екс, защото тя говори в проценти.

# 4 570
  • Мнения: 12 473
Яни, нацелвам свободно процентите аз. Далеч съм от всяка математическа и рамкирана мисъл. Peace

# 4 571
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не виждам проблем човек да си стои в морето докато вали. Така или иначе е мокър и само главата му се подава. Simple Smile А и морето си е топло, то изстива чак на другия ден.
Миналата година така си валя и аз и щерката бяхме в морето. После е кофти като се излезе, защото температурата на въздуха е по-ниска. Simple Smile
А аз виждам. Обикновено летните дъждове са съпроводени с гръмотевици, които са опасни, ако си във водата.

# 4 572
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не виждам проблем човек да си стои в морето докато вали. Така или иначе е мокър и само главата му се подава. Simple Smile
Проблемът е, че може да те тресне гръм и да умреш преди да си усетил за какво става дума. Моя позната изгуби дъщеря си на 20 г. именно по такъв нелеп начин - щото много било гот да се къпе на дъжд.

В инстаграм винаги се вижда от самолет коя кифла е българка - напомпани, нацупени устни и татуирани вежди, трислоен грим. Няма такива смешки.

# 4 573
  • Мнения: 12 473
При гръмотевична буря не би ми хрумнало да вляза в морето.
То тогава е и ветровито и бурно.

# 4 574
  • Мнения: 15 029
Вярно ли толкова много хора не разбраха каква е потенциалната опасност?

Общи условия

Активация на акаунт