Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 251
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 530
  • Мнения: 12 473
Стига де, какво й е на тялото?
Екстра е. Няма нужда от вимета, за да й е сочно.

# 4 531
  • Мнения: 2 016
Това няма значение, не ми е важно,  аз показвам аз какво харесвам за себе си. И мъжа ми, де.Heart Eyes

# 4 532
  • Мнения: 14 654
И аз питам какво й е, защото не мога да преценя.

# 4 533
  • Мнения: 12 473
Права си, Ша - това са 2 различни неща. И моят иска да съм по-сочна, но аз пък не се харесвам и гледам да си поддържам кг, на които си се чувствам ок.

# 4 534
  • Мнения: 2 016
Аз не искам да имам по-големи гърди,  харесвам си точно моите. И се радвам,  че не пострадаха от бременността,  защото се бях притеснила как ще им се отрази. Но си останаха съвсем прилично и без сутиен да ок. П.П Обичам зеленото Kissing Heart
http://prikachi.com/images/844/9148844p.jpg

# 4 535
  • Мнения: 14 654
Хубаво де, че се харесваш, всички видяхме, просто се чудех на кое точно казваш сочно, защото обикновено асоциациите са за бюст и дупе, пък дупе ти не показваш, а бюстът ти не е точно сочен. Не давам определения, а само казвам, че това, което показваш, не пасва на това, което казваш.

# 4 536
  • Мнения: 2 016
Ами за мен това е сочно, другото вече е пищно,  в смисъл, над тези форми.

# 4 537
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Забелязали ли сте, че комбинация от красиво оформено (природно) дупе и сочни (природни) цици не съществува? Предпочитам си дупето, честно казано. И без тва в един момент сочните цици падат като щори, каквото и да правиш, освен ако не им бутнеш силикон Sick.

# 4 538
  • Мнения: 2 592
За мен такъв размер на гърдите е идеален, ако са по-големи ще натежат и има опасност да виснат. А и не мисля, че ще отиват на цялостната визия на тялото.

# 4 539
  • Мнения: 14 654
Забелязали ли сте, че комбинация от красиво оформено (природно) дупе и сочни (природни) цици не съществува?

Съществува, само че не много често - всеки се сеща за италианаските актриси от едно време, на които всичко им е истинско - и тънката талия, и пищните форми, та затова, когато се заговори за сочно тяло, си представям София Лорен например и не мога да разбера за каква сочност говори Ша, чието тяло е най-обикновено (няма нито дълъг крак, нито тънък кръст, нито кой знае какво по отношение на дупе и бюст) и ако я сложим до жена с наистина красиви форми, ще прилича на сиво врабче. Но тя и затова се сравнява с глиганите, а не с нимфите, защото единственото, с което може да се похвали, е че няма наднормено тегло.

# 4 540
  • Мнения: 2 016
Е, как да се съм,  то дупето ми беше на аватар доскоро, май тебе те бях прочела, че си доволна от новата версия, където аватарите са малки и не ти се навира в очите.
Без матрьоната да не ме загрозява. Stuck Out Tongue Winking Eye
http://prikachi.com/images/860/9148860w.jpg


# 4 541
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Шантал, сори, циците са ти ок, но задника... Така де, дето вика Янечек, слабото тяло не означава красиво тяло. По-добре да не беше го показала.

# 4 542
  • Мнения: 12 473
Кафе, сигурна съм, че 80 % от потребителките много биха искали да имат точно такова д.

# 4 543
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Кафе, сигурна съм, че 80 % от потребителките много биха искали да имат точно такова д.
Може.

# 4 544
  • Мнения: 2 592
Че какво му е на дупето, ама честно?

Вярно голяма част от жените могат само да мечтаят за такова.
Абстрахирайте се от притежателката и бъдете обективни.

Общи условия

Активация на акаунт